Rustykalny ślub plenerowy na Spokojnej 15 w Warszawie

12/06/2019

Spokojna 15 ślub plenerowy

W samym centrum Warszawy, na Spokojnej 15, w kameralnej i intymnej atmosferze pobrali się Magda i Oskar. To był bardzo wyjątkowy ślub. A także mało typowy reportaż, bez przygotowań, tradycyjnie rozumianego wesela, a tak treściwy, że przez chwilę nawet nie pomyśleliśmy, że czegoś tu brakuje. Lubicie mieszankę miejskiego stylu z rustykalnymi akcentami, a wszystko w chilloutowym, luźnym klimacie? Ten wpis będzie dla Was.

Ślub i wesele w centrum Warszawy

Jeśli interesuje Was bardziej alternatywne rozwiązanie na Wasz ślub, a typowe sale weselne i pałace to nie jest coś co w duszy Wam gra, to Spokojna 15 może być świetną propozycją. Brukowany dziedziniec z ogrodem, ściany z cegły należące do XIX- wiecznego budynku Akademii Sztuk Pięknych, nadają bardzo artystycznego klimatu. To miejsce idealne na ceremonię zaślubin w plenerze czy na wesele w miejskim, luźnym klimacie. A wszystko to w niemal ścisłym centrum Warszawy.

Ślub plenerowy w rustykalnym stylu na Spokojnej 15

Magda i Oskar wyglądali zjawiskowo, a swoimi ślubnymi stylizacjami idealnie wpisali się w klimat miejsca, w którym czuć artystycznego ducha bohemy. Dodatki i zielone akcenty sprawiły, że był to typowy rustykalny ślub plenerowy. Magda miała na swoich pięknych, rudych lokach wianek z żywych kwiatów, a zamiast standardowego ślubnego bukietu, w ręku trzymała zielona gałązkę. Taka “wiązanka” ślubna to był strzał w dziesiątkę! Wszystkie dodatki nie przysłaniały sukni w minimalistycznej, nowoczesnej formie.

Oskar postawił na brąz i zieleń wybierając swój garnitur ślubny. Już na pierwszy rzut oka widać, że butelkowa zieleń była wspólnym elementem stylizacji pary młodej. Nie mogliśmy ich pozostawić bez nawet krótkiej sesji w dniu ślubu. Mini plener przed ceremonią zaskoczył nas ciepłym, ostrym światłem, które uwielbiamy wykorzystywać na zdjęciach.

Na zakończenie reportażu porwaliśmy też parę młodą  na kilka nocnych kadrów. A wspólne, rodzinne zdjęcie ze sztucznymi ogniami to pomysł, który warto przemycić na swoim przyjęciu. Powtarzamy to dosyć często na naszym blogu, że nie ważne czy wybierzecie tradycyjne wesele czy nowoczesny slow wedding by celebrować ten wyjątkowy dzień, zorganizujcie go na miarę Waszych potrzeb! To Wy jesteście najważniejsi na Waszym ślubie!

Ślub i przyjęcie na Spokojnej 15

Spokojna 15 to jedno z najfajniejszych miejsc w Warszawie, gdzie można zorganizować niebanalny ślub i przyjęcie weselne. Najlepiej takie, które będzie spełnieniem Waszych marzeń !

Ceremonia zaślubin zorganizowana na rozległym dziedzińcu z ogrodem była niesamowicie ciepła i pełna uroku. Był nawet szpaler z kijków do nartorolek/narciarstwa biegowego od przyjaciół. Było przejęcie i radość w oczach gości.

I choć nie było typowego wesela do oczepin, bo fotografowaliśmy jedynie niewielka część przyjęcia, bez tańców, bez atrakcji, bez tradycyjnych weselnych momentów – to nie nudziliśmy się nawet przez chwilę. Luz, swoboda, radość, serdeczność – wszystko sprawiało, że żal było opuszczać tą imprezę.

Piękni ludzie, piękne miejsce, schowane za wysokim murem z artystyczną historią, jakby dla ludzi wyjątkowych, kreatywnych, niebanalnych. I tak właśnie było!

Podziękowania za pomoc dla Marcina Kruka z Subtle Studio który przy okazji testów średnioformatowego Fuji GFX50S  wyłapał kilka fajnych momentów.

Usiądźcie, zerknijcie – a my wraz z tą historia ślemy Wam uśmiech 😉

One comment on “Rustykalny ślub plenerowy na Spokojnej 15 w Warszawie”

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
zobacz także:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram