Sesja Ślubna w Norwegii

Chcecie wiedzieć co szczególnie mocno lubimy w naszej pracy? Zagraniczne sesje plenerowe :) Dzisiaj kilka słów o jednej z nich. Na swój plener poślubny Mateusz i Aga zaprosili nas do siebie, czyli do Norwegii. Nie mogliśmy się doczekać, zwłaszcza, że byliśmy wcześniej w tym malowniczym kraju, chodź w zupełnie innej części Norwegii. Nowe miejsca intensywnie pobudzają nas do działania i inspirują. Kadry pojawiają się w sekundę i niemal każde miejsce wydaje się być dobrym tłem do zdjęć. Chodź wylądowaliśmy w Oslo, to stolica nie do końca była wymarzonym miejscem naszej pary. Jako tło woleli bardziej naturalne i urokliwe scenerie w skandynawskim klimacie. Wybór padł na “Verdens Ende”  tzw. norweski koniec świata. Już mieliśmy cały plan sesji w głowie: minimalistyczne skaliste wybrzeże o złotej godzinie, malownicze kadry w promieniach zachodzącego słońca, kolorowy spektakl na niebie. Idealne warunki do sesji poślubnej.

Sesja na Verdes Ende

Jak zwykle rzeczywistość wyprzedziła marzenia :) To co nas przywitało gdy dotarliśmy na miejsce to chłodny silny wiatr i deszczowe chmury. Nie przejmowaliśmy się tym za mocno. Co więcej taka pogoda idealnie podkreślała nostalgiczny urok tego miejsca. Jedyna niedogodność to czas. Gdyby deszcz nie nasilał się tak szybko, zostali byśmy  do zachodu, w pełni wykorzystując potencjał miejsca. Niemniej cieszymy się, że w niespełna godzinę udało nam się zrobić kilka udanych kadrów. Aga i Mateusz byli naprawdę dzielni! Zmarźnięci i przemoczeni wciąż się uśmiechali i dawali z siebie wszystko. W takich warunkach zaangażowanie pary to najlepsze na co można liczyć :)

Sesję kończyliśmy kolejnego dnia w bardziej “miejskim” otoczeniu. Tym razem za tło posłużyło nam miasteczko Drøbak i jego okolice. Charakterystyczne drewniane domki, przepiękne widoki, nostalgiczna aura, portowe zakątki, fale, skały, mgły, deszcz. A gdzieś pomiędzy tym wszystkim – miłość.

W ciągu dwóch dni fotografowaliśmy łącznie około 4 godzin chcąc jak najwięcej uchwycić (to dosyć intensywnie przy tylu lokalizacjach) Czy było warto oceńcie sami.

Serdecznie zapraszamy na przegląd poniższego materiału. A jeszcze bardziej zapraszamy na zagraniczne plenery :)

 

 

Wedding_Session_Norway_Pokadrowani_02Wedding_Session_Norway_Pokadrowani_03Wedding_Session_Norway_Pokadrowani_05Wedding_Session_Norway_Pokadrowani_14Wedding_Session_Norway_Pokadrowani_13Wedding_Session_Norway_Pokadrowani_40

Wedding_Session_Norway_Pokadrowani_38

Wedding_Session_Norway_Pokadrowani_39

Wedding_Session_Norway_Pokadrowani_32

Wedding_Session_Norway_Pokadrowani_63

Wedding_Session_Norway_Pokadrowani_60

 

Wedding_Session_Norway_Pokadrowani_52

Wedding_Session_Norway_Pokadrowani_53

Wedding_Session_Norway_Pokadrowani_54

Wedding_Session_Norway_Pokadrowani_56

Wedding_Session_Norway_Pokadrowani_64

Wedding_Session_Norway_Pokadrowani_65

Wedding_Session_Norway_Pokadrowani_34

Wedding_Session_Norway_Pokadrowani_35

Wedding_Session_Norway_Pokadrowani_70

Wedding_Session_Norway_Pokadrowani_69

Wedding_Session_Norway_Pokadrowani_19

Wedding_Session_Norway_Pokadrowani_23

Wedding_Session_Norway_Pokadrowani_18

Wedding_Session_Norway_Pokadrowani_20

Wedding_Session_Norway_Pokadrowani_28