Sesje narzeczeńskie

Sesja narzeczeńska to nic innego jak okazja do wspaniałych zdjęć z Wami w roli głównej. Zazwyczaj realizowana przed ślubem, ale bywa, że robiliśmy zdjęcia narzeczeńskie nawet po ślubie. Możecie się zdecydować na taką sesję również wtedy, kiedy ślubu nie planujecie. To po prostu sesja dla wszystkich zakochanych par! Na luzie, naturalnie, oraz w takim otoczeniu i klimacie, który jest Wam bliski. W takim klimacie, który podkreśli Wasz charakter, wasz styl, to co lubicie, a przede wszystkim - podkreśli Waszą relację, pokaże Waszą miłość.

Dlaczego zatem narzeczeńska a nie sesja zakochanych? Bo większość par decyduje się na taką pierwszą profesjonalną sesję właśnie przed ślubem. To okazja by oswoić się z aparatem i dobrze poznać swojego fotografa ślubnego. A najważniejsze, że sesja narzeczeńska to przede wszystkim pięknie zarejestrowane Wasze wspólne chwile. Zatrzymane na lata w postaci odbitek czy pięknych albumów. Efekty sesji możecie także z powodzeniem wykorzystać na prezenty dla bliskich lub wykorzystać do ślubnych dekoracji. Zastosowań jest wiele.

Sesję narzeczeńską możemy zorganizować w Polsce jak i za granicą. Gdzie tylko chcecie. Dbamy o to, by sesja narzeczeńska nie była jedynie zbiorem kilku ładnych zdjęć, ale by zachwyciła Was całościowo. Tak jak w przypadku reportaży czy sesji ślubnych, fotografując sesje narzeczeńskie tworzymy spójne historie o MIŁOŚCI.

Zobaczcie kilka naszych ulubionych miłosnych opowieści:

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram