Ślub humanistyczny z polsko-francuskim weselem - Patio na Wodoktach

01/10/2017

Ślub humanistyczny w plenerze – Patio na Wodoktach

Piękna, pełna emocji realizacja, którą pragniemy się z Wami podzielić to ślub humanistyczny Moniki i Benoit, który zorganizowali w plenerze, w urokliwym Patio na Wodoktach. Spersonalizowany charakter ceremonii, rytuał symbolicznego zapalania świec, czy ceremoniał mleka i wina to tylko niektóre elementy sprawiające, że ich ślub był niezwykły i jedyny w swoim rodzaju. Do tego ich własne przysięgi, wypowiedziane przy powiewających łapaczach snów wywołały niejedną łzę wzruszenia, nie tylko panny młodej ;)

Wodokty Otwock – miejsce na magiczne wesele

Ale zacznijmy od początku. Nie sposób w tym wpisie ominąć przygotowań, które w gronie najbliższych, w luźnej atmosferze były idealnym wprowadzeniem do tej wyjątkowej uroczystości. Wspólne przystrajanie altanki na miejsce ceremonii, dekoracje sali i stołów, o wszystko zadbali Młodzi z rodziną i przyjaciółmi. Było mnóstwo pięknych, własnoręcznie dekorowanych elementów, zielonych naturalnych akcentów, girlandy świateł, a łapacze snów powiewały wśród wstążek, koronek i piór. Fantastyczny klimat boho!

Kolejny punkt to przygotowania zakochanych, na których już się rozdzielili, by zobaczyć się dopiero na ceremonii. A jak to wszystko wyglądało i co działo się na polsko-francuskim weselu, opowiemy już zdjęciami :) Z radością zapraszamy do obejrzenia materiału!

One comment on “Ślub humanistyczny z polsko-francuskim weselem - Patio na Wodoktach”

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
zobacz także:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram