Klasyka i elegancja Reportaz ślubny

16/06/2018

Ślub w stylu klasycznym 

Czasami bywa tak, że nie mamy możliwości zobaczyć się z parą młodą przed ślubem i wszystkie ustalenia załatwiamy drogą mailową. Wtedy zarówno Oni, jak i to, co wydarzy się podczas dnia ślubu, może się wydawać niemałą zagadką.

Ślub Darii i Patryka był wyjątkowo miłą niespodzianką. Ona piękna i uśmiechnięta od pierwszych chwil. On przystojny i bardzo serdeczny. Podczas przygotowań panowała radosna i luźna atmosfera, bez stresu czy niepotrzebnej bieganiny. Najbliższa rodzina i przyjaciele towarzyszyli młodej parze i rozsiewali pozytywną aurę. Wnętrze hotelu, detale ślubne, dekoracje kwiatowe, suknia i garnitur, wszystko do siebie pasowało i współgrało barwą i stylem.

Od razu poczuliśmy, że będzie to niesamowite wydarzenie. Nie przeszkadzał nawet przelotny deszcz tuż przed ceremonią w kościele. W powietrzu unosiła się radość i wzruszenie zgromadzonych gości. I oczy Darii wypełnione łzą szczęścia kiedy wypowiadali sobie sakramentalne “tak”.

Ta i wiele innych pięknych chwil sprawiły, że historia ta jest bardzo emocjonalna.

Wesele w Hotelu Evita

Lubimy fotografować moment życzeń, bo to również świetna okazja do wielu ciekawych, reporterskich ujęć.

Nie mogło zabraknąć też mini sesji plenerowej świeżo upieczonych małżonków. Pamiętajcie by zorganizować w dniu ślubu chwilę czasu na krótką sesję. To nie tylko szansa, by w waszym albumie znalazły się bardziej pozowane zdjęcia, to też moment, by spędzić kilka chwil w swoich objęciach i złapać radość wypisaną na waszych twarzach.

Zabawa weselna zaskoczyła nas równie pozytywnie. Tradycyjne momenty przeplatały się z żywiołowym tańcem na parkiecie. Serce skradł nam tort, jeden z piękniejszych jakie widzieliśmy. A gdy zgasły światła, zaczął się romantyczny taniec świec. Miłość gościła tam zapewne do rana 😉

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
zobacz także:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram