O nas

CO ROBIĄ POKADROWANI DO?

Tworzymy historie o Was, które wzruszają, wywołują uśmiech, zaskakują. Tworzymy historie, które niosą szczęście.

Inspirują nas Twarze pełne emocji, Wasze gesty i osobowość. A także zjawiskowe światło, magię, którą zatrzymujemy na zdjęciach. Podczas reportażu pracujemy w sposób dyskretny, obserwujemy bieg wydarzeń, a jednocześnie jesteśmy blisko Was, by żaden ważny moment nie umknął naszej uwadze.

IWONA

Jesteśmy artystycznym duetem. Świadczymy usługi fotograficzne, poza zdjęciami ślubnymi Michał zajmuje się również komercyjną fotografią na terenie Warszawy i okolic. Dodatkowo Iwona to doświadczona make-up & hair artist. Z pasją realizujemy reportaże ślubne i sesje zdjęciowe w Polsce i za granicą. Wspólnie tworzymy wyjątkowe i emocjonalne fotografie, które po latach przywołują najpiękniejsze wspomnienia. Naszymi zdjęciami opowiadamy szczere historie, które wyróżniają się naturalnością, wyczuciem chwili, pięknym detalem, wieloplanową kompozycją gdy dzieje się dużo, lub subtelnym portretem gdy skupiamy się na jednej twarzy.

MICHAŁ

Uwielbiamy fotografować miłość w plenerze. To jeszcze bardziej uwalnia naszą kreatywność, a także pozwala wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie w fotografowaniu ludzi i mody. W naszych sesjach plenerowych znajdziecie zarówno urzekające krajobrazy natury, miejskie przestrzenie, czy opuszczone, klimatyczne miejsca i zjawiskowe światło. Każde z nich stanowi tylko tło idealnie dopasowane do Waszej pięknej historii. Z miłości tworzymy zdjęcia – pełne miłości !

Pora zobaczyć jak pracujemy!

Uwielbiamy podróże! Odkrywanie nowych miejsc, zwiedzanie świata, poszukiwanie nowych inspirujących plenerów na sesje zdjęciowe – to mamy we krwi ? Poniżej możecie sprawdzić jakie miejsca zamierzamy odwiedzić w najbliższym czasie. Może akurat będziecie w pobliżu i chcielibyście stworzyć z nami coś pięknego lub po prostu spotkać się by wypić z nami kawę ? Listę stale odświeżamy więc warto tu zaglądać.

Travel Plan

Zobacz GDZIE BĘDZIEMY
Marzycie o sesji zagranicznej? Zobaczcie gdzie można do nas dolecieć!
Poniższą listę aktualizujemy na bieżąco więc warto tu zaglądać:
 
Grudzień 2023 - Fuerteventura (Kanary - Hiszpania)
Październik 2024 - Sardynia (Włochy)


kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram