Fotograf Chrzest Warszawa

Fotograf na Chrzest Warszawa. Zdjęcia Chrztu Świętego

PROFESJONALE ZDJĘCIA CHRZTU

Jeśli szukacie fotografa na uroczystość Chrztu Świętego, to oznacza, że zdjęcia są dla Was bardzo ważnym elementem zatrzymywania wspomnień. Wybór odpowiedniego fotografa na Chrzest z pewnością nie jest łatwy. W tym artykule przekonacie się, że wybór profesjonalnego fotografa to najlepsza inwestycja w piękną pamiątkę. Podpowiemy też na co zwrócić uwagę i czym się kierować podczas przeglądania ofert usługi fotograficznej na Chrzest.

Polecany fotograf na chrzest w Warszawie

Posiadając duże doświadczenie w fotografowaniu ślubów, wesel i innych imprez okolicznościowych, potrafimy stworzyć niebanalny reportaż, historię skrojoną od początku do końca w taki sposób, by była unikatową opowieścią o Was. Mamy już przesyt schematycznych i sztucznie ustawianych zdjęć, tych samych kadrów, nudnych detali i powtarzalności. Zasługujecie by mieć indywidualną reporterską opowieść – autentyczną i pełna czułości.

W naszej pracy fotografa dużą uwagę przykuwamy do szczegółów, zwyczajnych interakcji, spontanicznych momentów, które uchwycone w odpowiedni sposób nabierają magii. Zabawa rodzeństwa, przytulanie z babcią, karmienie czy ubieranie dziecka. Te z pozoru zwykłe czynności nabierają znaczenia, umieszczone w odpowiednim kontekście sprawią, że materiał z którego powstanie cały reportaż będzie wyjątkowy. A wszystko po to, by zdjęcia które wybierzecie do swojego albumu z chrztu cieszyły oko i wzruszały Was za każdym razem, gdy do niego zajrzycie.

Lubimy brać udział w ważnych wydarzeniach i uwieczniać je na fotografiach. Chrzciny i uroczystości rodzinne bez wątpienia są wyjątkowe, zdjęcia chrztu możecie mieć również wyjątkowe – tego dnia jesteśmy tylko dla Was. Z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem obserwujemy bieg wydarzeń, abyście potem mogli się cieszyć najpiękniejszymi zdjęciami z chrztu świętego.

Wiele naszych par młodych wracało do nas przy okazji nie tylko chrztu ale i innych rodzinnych uroczystości. Stała relacja z naszymi klientami i ich polecenia ma dla nas dużą wartość. Wybierając dobrego fotografa na Chrzest kierujcie się nie tylko jego portfolio, doświadczeniem czy stylem reportażysty. Liczy się też aparycja fotografa i komunikatywność. Dobre samopoczucie i swoboda przed obiektywem przekłada się na jakość zdjęć – to przecież tak oczywiste!

Jeśli szukacie fotografa na Chrzest w Warszawie to trafiliście idealnie. Zobaczcie nasze fotografie chrztu i pełne realizacje. Jeśli styl naszych zdjęć i historie jakie prezentujemy to jest “to coś” czego szukacie – czekamy na kontakt ! Chętnie zapoznamy Was z naszą oferta fotograficzną,

CZY OPŁACA SIĘ BRAĆ FOTOGRAFA NA CHRZEST ?

Niewątpliwie. pojawienie się małego człowieka w Waszym życiu to nie lada wydarzenie. Zatrzymywanie w czasie tych najważniejszych momentów życia rodzinnego to dzisiaj rzecz zupełnie oczywista. I o ile codzienne momenty można dokumentować samemu, o tyle te ważne i wyjątkowe wydarzenia jak np. Chrzest Święty Waszego synka, lub córeczki, warto oddać w ręce profesjonalnego fotografa. Dobry fotograf na Chrzest Warszawa to gwarancja profesjonalnych zdjęć z tej uroczystości. Chrzest Waszego dziecka to wydarzenie, które ma miejsce tylko raz, nie da się tego powtórzyć.

Ale często pojawia się dylemat, czy opłaca się, czy warto zatrudnić profesjonalistę, skoro można poprosić o kilka zdjęć kogoś z rodziny?

Wszyscy w rodzinie mają telefony i robią zdjęcia ( znamy to ze ślubnych reportaży doskonale). Jednak później może się okazać, że wujek, czy ktoś kogo poprosiliście o przysługę, nie zdążył zrobić zdjęcia w najważniejszym momencie. Albo zdjęcia są zbyt ciemne, poruszone, a na większości ujęć widać wszystkich uczestników plecami. Znane historie prawda?

Profesjonalny fotograf na Chrzest ma przede wszystkim ogromne doświadczenie. To podstawowa różnica, która powinna Wam przyświecać, jeśli kiedykolwiek pomyślicie czy fotograf na Chrzest jest potrzebny. Za doświadczeniem idzie w parze obycie. Dobry fotograf, który ma za sobą już dziesiątki ślubnych reportaży i innych imprez, wie doskonale jak się zachowywać i poruszać podczas ceremonii w kościele. Jest dyskretny a jednocześnie pewnie śledzi przebieg ceremonii i szybko reaguje.

Chyba każdy kto pomyśli o sakramencie chrztu, widzi przed oczami moment polewania wodą główki dziecka. Warto, żeby w waszym albumie z uroczystości chrztu, pojawiło się piękne i estetyczne zdjęcie tej chwili.

Zamawiając usługę fotografa na Chrzest, skupiacie się na przeżywaniu uroczystości, na dziecku, doświadczacie wszystkiego w pełni, nie stresujecie się czy ktoś z rodziny zdąży podejść, aby zrobić zdjęcie.

Fotograf na Chrzest w Warszawie (albo w każdym innym mieście), to gwarancja uwiecznienia wszystkich ważnych momentów, a także emocji i gestów Waszego dziecka, Waszych bliskich z rodziny, którzy specjalnie zjechali się z daleka na tą uroczystość.

Jak widzicie, różnica jest ogromna! Ilość ważnych momentów, umiejętność ich zatrzymania, reporterskie oko, spontaniczność i zmysł artystyczny Waszego fotografa na Chrzest sprawi, że mając tak wiele pięknych zdjęć w albumie, będziecie wspominać te chwile wielokrotnie.
zdjęcia z chrztu

ZDJĘCIA Z CHRZTU ŚWIĘTEGO – SESJA RODZINNA

Dla wielu rodziców uroczystość i przyjęcie z okazji chrztu dziecka to wydarzenie na skalę małego wesela. Nie zapominajmy, że chrzest to nie tylko sama ceremonia i “polewanie dziecka wodą” to również okazja do spotkania z rodziną, często z tymi których nie widujemy często. A to idealna okazja dla dobrego fotografa na zrobienie naturalnych, nie wymuszonych rodzinnych zdjęć z najbliższymi. Warto potraktować to wydarzenie całościowo, reportersko. A więc przez pryzmat fotografii skupić się na relacjach i emocjach, na bliskości, spontanicznych gestach, magicznych chwilach radości i miłości. Od najmłodszych do najstarszych członków rodziny – powstanie z tego wielopokoleniowy portret rodzinny. Taka autentyczna sesja rodzinna to inwestycja w najpiękniejszą pamiątkę na długie lata.

Ważne momenty i uroczystości rodzinne trzeba przeżywać i cieszyć się nimi tu i teraz. Nie liczcie na to, że ktoś z rodziny przyniesie aparat albo telefonem “cyknie” kilka zdjęć. Zapewniamy – zdjęcia bez kontekstu, rytmu i co ważniejsze, bez emocji, nie poruszą Was tak, jak pełna i wielowątkowa historia od przygotowań, poprzez ceremonię i sesję rodzinną, aż do przyjęcia. Dzień chrztu to dzień pełen wrażeń i wielu wyjątkowych momentów. Zdecydowanie warto uwiecznić go w całości i zatrzymać na dłużej.

ILE KOSZTUJE FOTOGRAF NA CHRZEST ?

Ceny za podstawowe zdjęcia chrztu świętego podczas ceremonii w kościele zaczynają się od kilkuset złotych. Potrzeby najbardziej wymagających zaspokoi pełna usługa w postaci reportażu z Chrztu wykonanego przez doświadczonego fotografa, najczęściej ślubnego. Taki fotograf będzie z Wami od przygotowań i ubierania dziecka po najważniejszą ceremonię, oraz przyjęcie do tortu. Nie zapomni też o sesji z najbliższą rodziną i rodzicami. Finalnym efektem powinna być piękna fotoksiążka, którą ogląda się jednym tchem. Ceny takiej pełnej usługi mogą kosztować w granicach 1500-2000zł. Wszystko zależy od doświadczenia i poziomu prac danego fotografa oraz formy w jakiej otrzymacie zdjęcia. Tutaj największy koszt generuje album ( jego wielkość oraz ilość stron).

Wiecie już co zawiera się w usłudze fotografowania Chrztu. Poniżej możecie zobaczyć nasze przykładowe pakiety wraz z aktualnymi cenami.

Pakiety fotografowania Chrztu

PEŁNY REPORTAŻ DO 5 godzin - 2050 zł

W tym pakiecie wykonam pełny reportaż do 5 godzin składający się z:

- przygotowania (ubieranie dziecka)
- ceremonia kościelna
- reportaż z przyjęcia
- pozowane zdjęcia pamiątkowe z rodziną 

Finalnie otrzymacie co najmniej 150 fotografii, pokaz slajdów on-line, fotoksiążkę 20x30cm 60 stron.

Dojazd powyżej 50km od Warszawy doliczam 1zł/1km odległości.
Dodatkowa godzina +400zł

REPORTAŻ DO 4 godzin - 1750 zł

W tym pakiecie wykonam pełny reportaż do 4 godzin składający się z:

- ceremonia kościelna 
- reportaż z przyjęcia
- pozowane zdjęcia pamiątkowe z rodziną 

Finalnie otrzymacie co najmniej 100 fotografii, pokaz slajdów on-line, fotoksiążkę 20x30cm 60 stron.

Dojazd powyżej 50km od Warszawy doliczam 1zł/1km odległości.
Dodatkowa godzina +400zł

REPORTAŻ TYLKO Z CEREMONII - 950 zł

W tym pakiecie wykonam reportaż z ceremonii w kościele + zdjęcia pamiątkowe z najbliższymi po mszy w okolicy kościoła.

- ceremonia kościelna
- zdjęcia pamiątkowe z rodziną przy kościele

Finalnie otrzymacie co najmniej 60 fotografii, pokaz slajdów on-line, 50 odbitek 15x21cm.

Dojazd powyżej 50km od Warszawy doliczam 1zł/1km odległości.

ALBUM NA CHRZEST W FORMIE FOTOKSIĄŻKI

Zdjęcia Chrztu potrzebują profesjonalnej oprawy. Zamawiając naszą usługę otrzymacie nie tylko piękne fotografie. Nasza oferta fotograficzna na Chrzest zawiera pełną usługę, wzbogaconą o pięknie oprawiony album fotograficzny. Wydrukowane zdjęcia mają większą wartość. Profesjonalny album na chrzest powinien mieć formę fotoksiążki, będącej nie tylko zbiorem przypadkowych zdjęć, ale estetycznie opowiedzianą historią. Album z Chrztu będzie na wyciągnięcie ręki, kiedy tylko zapragniecie wrócić pamięcią do radosnych chwil.

Zobacz nasze reportaże z chrztu

OFERTA FOTOGRAFICZNA NA CHRZEST – PODSUMOWANIEByć może jesteście właśnie na etapie szukania swojego fotografa na Chrzest Święty. Jeśli pragniecie zapamiętać ten dzień jako wyjątkowy to czekamy na Was. Jesteśmy gotowi stworzyć dla Was reportaż z chrztu, od samych przygotowań do uroczystego przyjęcia czy rodzinnego obiadu.

Jak już się przekonaliście, doświadczony fotograf na Chrzest to nie wydatek a inwestycja w najlepsze wspomnienia tego dnia w postaci zdjęć chrztu. ale nie byle jakich fotografii Chrztu. Niebanalnych, różnorodnych , na wysokim artystycznym i estetycznym poziomie.

To także spokój i bezstresowe skupienie się na przebiegu ceremonii, świadome w niej uczestnictwo oraz radość ze spotkania z bliskimi.

Zamawiając u nas usługę fotografowania chrztu możecie być pewni, że otrzymacie spójną, wielopoziomową opowieść nie tylko relacjonującą uroczystość chrztu czy dalszych wydarzenia, ale przede wszystkim opowieść o rodzinie, o miłości i bliskości, o ulotnych momentach zatrzymanych w kadrze. Jesteśmy z Wami fotografując od przygotowań w domu, albo od uroczystości przyjęcia sakramentu w kościele. To od was zależy od jakiego momentu zaczniemy robić Wasze zdjęcia z chrztu.

Przygotowania w domu to nie tylko ubieranie dziecka i standardowe detale ubranka do chrztu. Dala nas to możliwość uchwycenia atmosfery jaka panuje w Waszym rodzinnym domu i relacje z bliskimi. Wszystko tego dnia skupia się na dziecku i my też z czułością obserwujemy wasze maleństwo. Ale dzieję się też wiele dookoła. Zabawy rodzeństwa, przyjazd zaproszonych gości, wspólne rozmowy i przygotowania do ceremonii.

Zdjęcia Chrztu to zdjęcia całej rodziny. Ważni są dla nas wszyscy zaproszeni goście, rodzice chrzestni, dziadkowie i wszyscy bliscy i przyjaciele rodziny. Rodzinne zdjęcie wcale nie musi być sztywną, ustawioną grupówką w kościele lub przed. Rodzinne zdjęcie grupowe można zaaranżować na wiele ciekawych sposobów.

Sesja z okazji chrztu to Wasze ujęcia z dzieckiem, bardziej intymne. Ale też z innymi członkami rodziny. Sesja chrztu może być oryginalna i niepowtarzalna. Chętnie korzystamy w tym celu z ogrodów czy innych atutów restauracji i miejsc, w których zorganizujecie przyjęcie.

Reportaż z Chrzcin to pamiątka radosnego spotkania rodzinnego. Lubimy patrzeć i zatrzymywać w kadrze beztroskie zabawy dzieci czy inne scenki rodzinne. Nie tylko tort jest słodkim elementem każdego przyjęcia. Słodkie są beztroskie chwile. Zatrzymamy je dla Was. Pokadrowani to marka której można zaufać.
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ TERMINU

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram