Zdjęcia z dnia Waszego ślubu traktujemy nie jak przypadkowy zbiór ładnych obrazków ale jak wyjątkową opowieść, historię tego wyjątkowego wydarzenia. Historię, która ma swój rytm i narrację, historię, którą inni będą oglądać jednym tchem – z uśmiechem na ustach a być może i łzą wzruszenia w oku. Opowieść dla przyszłych pokoleń.

W trakcie reportażu ślubnego zamykamy w kadrach nie tylko najważniejsze momenty, takie jak przysięga czy pierwszy taniec, ale także wiele ulotnych chwil, spontanicznych gestów i detali, dziejących się gdzieś poza głównymi wydarzeniami. Obserwujemy Waszych bliskich i otoczenie. A wszystko po to, by w możliwie ciekawy, spójny a jednocześnie różnorodny sposób opowiedzieć historię Waszego ślubu. Pracujemy dyskretnie, bacznie obserwując, szukamy ciekawych kadrów, wieloplanów, ciekawych momentów, emocji, spektakularnego światła. Podczas fotografowania nie zapominamy również o portretach czy bardziej formalnych zdjęciach z najbliższymi. Staramy się być na tyle blisko wydarzeń aby uwiecznić  wszystkie najważniejsze momenty a jednocześnie nie zakłócać biegu zdarzeń swoją obecnością. Ale jeśli trzeba pomóc przy zawiązaniu krawata, czy też rozładowaniu atmosfery to możecie na nas liczyć :)

Stawiamy w zdjęciach przede wszystkim na klasykę, estetykę, naturalność i subtelność. Nie obca jest nam również zabawa formą i kadrem wykorzystując kreatywnie dynamikę, ruch, czy światło. Takie mniej oczywiste fotografie stanowią świetne uzupełnienie klasycznego reportażu ślubnego. Chodź bardzo lubimy patrzeć na fotografię czarnobiałą, to jednak najbliższe naszemu sercu są naturalne subtelne barwy, opierające się modom i będące gwarancją ponadczasowej pamiątki. Takiej która z czasem będzie przywoływać wspomnienia pełne radości i wzruszeń.