Reportaże ślubne

Zdjęcia z dnia Waszego ślubu traktujemy nie jak przypadkowy zbiór ładnych obrazków ale jak wyjątkową opowieść, historię tego wyjątkowego wydarzenia. Historię, która ma swój rytm i narrację, historię, którą inni będą oglądać jednym tchem – z uśmiechem na ustach a być może i łzą wzruszenia w oku. Opowieść dla przyszłych pokoleń.

W trakcie reportażu ślubnego zamykamy w kadrach nie tylko najważniejsze momenty, takie jak przysięga czy pierwszy taniec, ale także wiele ulotnych chwil, spontanicznych gestów i detali, dziejących się gdzieś poza głównymi wydarzeniami. Obserwujemy Waszych bliskich i otoczenie. A wszystko po to, by w możliwie ciekawy, spójny a jednocześnie różnorodny sposób opowiedzieć historię Waszego ślubu. Pracujemy dyskretnie, bacznie obserwując, szukamy ciekawych kadrów, wieloplanów, ciekawych momentów, emocji, spektakularnego światła. Podczas fotografowania nie zapominamy również o portretach czy bardziej formalnych zdjęciach z najbliższymi. Staramy się być na tyle blisko wydarzeń aby uwiecznić wszystkie najważniejsze momenty a jednocześnie nie zakłócać biegu zdarzeń swoją obecnością. Ale jeśli trzeba pomóc przy zawiązaniu krawata, czy też rozładowaniu atmosfery to możecie na nas liczyć :)

Stawiamy w zdjęciach przede wszystkim na klasykę, estetykę, naturalność i subtelność. Nie obca jest nam również zabawa formą i kadrem wykorzystując kreatywnie dynamikę, ruch, czy światło. Takie mniej oczywiste fotografie stanowią świetne uzupełnienie klasycznego reportażu ślubnego. Chodź bardzo lubimy patrzeć na fotografię czarno-białą, to jednak najbliższe naszemu sercu są naturalne subtelne barwy, opierające się modom i będące gwarancją ponadczasowej pamiątki. Takiej która z czasem będzie przywoływać wspomnienia pełne radości i wzruszeń.

Nasze ulubione śluby:

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram