Piękny ślub i wesele w Cicha 23

30/12/2020

Cicha 23 – piękne zdjęcia ślubne

Piękne zdjęcia ślubne to to już dziś nie marzenie, to standard. Chcemy bajki. Nic w tym złego, to jedyny taki dzień, gdzie chcemy czuć się wyjątkowo i spędzić go wyjątkowo. Czy istnieje przepis na idealny ślub i wesele? Tak! Zróbcie to po swojemu. Zabierzcie najbliższych, tych którzy będą bawić się z Wami do utraty tchu, zapewnij przestrzeń do hulanek na parkiecie, jak i tą spokojną, przy akompaniamencie świerszczy i szumu drzew, wszystko to koniecznie ozdób szczerymi uśmiechami, zadbaj o pyszne jedzenie i schłodzone drinki na orzeźwienie. Resztę dekoracji pozostaw specjalistom, albo naturze 🙂 Brzmi banalnie, a czasami do takiej bajki wiedzie długa droga. Ważne by na końcu tej drogi znaleźć się w miejscu, które zapewni Wam bajkę.

Ślub i wesele w czasach pandemii – Marki Cicha 23

Obecne czasy pozbawiły nas hucznych wesel i imprez z pompą. Na jak długo? Tego do końca nie wie nikt, albo prawie nikt. Ufamy, że przyszły sezon będzie dla naszych par bardziej łaskawy, pozbawiony zakazów i ograniczeń. Jak wiadomo, tegoroczny sezon ślubny rzucał kłody pod nogi całej branży ślubnej, a zwłaszcza parom, które planowały swój wielki dzień. Ograniczenia związane z liczbą gości, chyba najczęściej zmuszały pary do zmiany ślubnych planów, przekładania daty ślubu, zmiany miejsca imprezy, czy całkowitej rezygnacji ze ślubu, by poczekać na bardziej sprzyjające czasy. Mieliśmy nawet parę, która przekładała termin dwa razy, a finalnie ślub odwołała.

Sezon ślubny trwał pod hasłem niepewności. Śluby i wesela musiały być kameralne, z szeregiem kompromisów. A mogły nie odbyć się wcale.

Czy ten mocno realistyczny wstęp bez cukru pudru oznacza, że był to sezon najgorszy odkąd fotografujemy śluby? I tu Was zdziwimy ! Był najlepszy! Absolutnie! Ciężko nam do końca to pojąć, ale rzeczywiście, tegoroczne śluby były najpiękniejsze jakie do tej pory mieliśmy przyjemność fotografować. Pracowaliśmy w przepięknych, najmodniejszych lokalach na ślub i wesele. A Cicha 23 niewątpliwie należy do czołówki takich miejsc w najbliższej okolicy Warszawy. Oprócz bajkowych lokacji, poznawaliśmy fantastycznych ludzi. Wreszcie- mieliśmy najbardziej różnorodny reportażowo sezon – od micro ceremonii, po może nie huczne na 200 osób, ale energetyczne, kameralne przyjęcia.

Z radością wspominamy romantyczny ślub humanistyczny w Starej Kruszarni – o tak pięknej ceremonii i klimatycznym przyjęciu może marzyć niejedna para. A piękne zdjęcia ślubne to najcenniejszy nośnik tych wspomnień.

Niewątpliwie, takie realizacje dodają nam energii, siły, motywacji i sprawiają, że chcemy dawać z siebie jeszcze więcej.

Paradoksalnie, może te wszystkie ograniczenia sprawiły, że śluby i wesela, mimo że kameralne, są jeszcze bardziej autentyczne, unikatowe, organizowane z sercem, zaangażowaniem i jeszcze piękniej oprawione?

My byliśmy świadkami właśnie takich.

Piękne miejsce na ślub pod Warszawą – Cicha 23

Fakt towarzyszącej przez cały okres przygotowań ślubnych niepewności, zmieniających się znienacka obostrzeń, itd. wiązał się przede wszystkim z ciągłym stresem. Pary młode nie miały łatwo – to trzeba podkreślić. I nie dziwi nas wcale, że wiele par wolało przełożyć imprezę na lepszy czas niż organizować ją w tak trudnych warunkach.

Całe szczęście, że część z nich została przy swoich postanowieniach i bez względu na trudności dotrwali do końca. Jak Agatka i Marcin.

Chyba tylko Oni wiedzą, jak wiele przeszkód musieli pokonać, by finalnie stanąć twarzą w twarz przysięgając sobie miłość. Zmieniali datę. Zmieniali też miejsce ślubu i imprezy – trzy razy! A kiedy jesienią wprowadzono obostrzenia związane z czerwonymi strefami,  na tydzień przed datą ceremonii zmienili i lokal, i kościół.

Zapewne niejeden by zwątpił. Ale w tym przypadku powiedzenie ” do trzech razy sztuka” pasowało idealnie! Mało tego, lepiej nie mogło się skończyć!

Cicha 23 – tutaj miał miejsce finał ślubnych przygotowań Agatki i Marcina.

Cicha 23 – to miejsce, które od pierwszych chwil zachwyca. Otoczone lasem, z dala od miejskiego szumu a jednocześnie tylko 20 minut od ścisłego centrum Warszawy.

Cicha 23 – to gwarancja pięknych zdjęć ślubnych. To przestrzeń idealna zarówno na nowoczesne śluby plenerowe, najmodniejsze przyjęcia weselne czy niebanalne sesje zdjęciowe.

Mieści się w podwarszawskich Markach. Dawniej była tu cegielnia, dziś w otoczeniu natury odrestaurowane zostały dwie stajnie obrośnięte dzikim winem. Kompleks obejmuje rozległą dziką przestrzeń, ogrody, niezwykłe namioty Kimura Glamping i tarasy.

Teren ten cieszy się ogromną popularnością, przestrzeń ta jest szalenie fotogeniczna, a co najważniejsze stale upiększana. Cicha ma niezwykły , kameralny klimat, stajnie są niebanalnie zaaranżowane, bujna roślinność to podstawa wystroju całej Cichej. Połączenie wdzierającej się do stajni zieleni ( ba! drzewa wyrastają tu wprost z podłogi), surowej cegły i drewna, robi wrażenie. Do tego namioty w stylu boho przywołują na myśl tropikalny klimat Bali.

Mieliśmy juz okazję, właśnie w namiotach Kimura Glamping fotografować sesję narzeczeńską. To miejsce stworzone by świętować miłość!

Przygotowania Agatki odbyły się w drewnianym domku przy dużej stajni. Jeśli marzycie, by dzień ślubnych przygotowań celebrować już od rana, blisko natury, w duchu slow, a do tego mieć fotogeniczną przestrzeń do pięknych ślubnych zdjęć – to miejsce jest do tego stworzone.

A otulone było jesienną aurą, błogą ciszą, i te kolory! W takim otoczeniu makijaż i fryzura panny młodej to czas relaksu. Zupełnie w opozycji do często spotykanej przedślubnej bieganiny w stresie.

No i te dodatki ślubne! Przecudne detale i biżuteria, obrączki, kwiaty, elementy dekoracji – wszystko idealnie wpasowało się w przestrzeń Cichej.

Duża stajnia Cicha 23 – Wesele

Wesele Agatki i Marcina było jednym z ostatnich jakie w tym roku fotografowaliśmy. Chyba każdy życzyłby sobie takiego zakończenia sezonu. Jesienne śluby mają w sobie tą niezwykłą, romantyczną aurę. Pozbawione ostrego światła, w nieco nostalgicznym klimacie, z przeważającą liczną nocnych, rozświetlonych magicznymi światełkami zdjęć. Kochamy ten klimat i możliwość eksperymentowania ze światłem.

Lubimy jesienną różnorodność. Za dnia światło, i wielobarwne liście drzew, a nocą magia świateł, deszcz i blask mokrego drewna. Niezwykłe zakątki Cichej inspirują do tworzenia oryginalnych kadrów, bez względu na pogodę czy porę roku. Ale nie było by tej magii, i tylu pięknych ślubnych zdjęć bez nich. Zakochanych i szczęśliwych. Ten dzień był dla nich niewątpliwie nagrodą za szereg przedślubnych wyzwań. Nie kryli radości. Parkiet płonął od gorących rytmów boogie. Gdzieniegdzie przebijał się gwar rozmów i głośny śmiech podczas wznoszonych toastów.

Nocna mini sesja pozwoliła uciec na moment od weselnej zabawy, by wtulić się w siebie nawzajem i popatrzeć sobie w oczy. Często dziękujecie nam za te krótkie porwania podczas wesela. Te ulotne chwile czułej bliskości oglądacie później w ślubnym albumie.

Czujemy ogromną radość, że mogliśmy patrzeć na nich zza aparatu. Piękne zdjęcia ślubne to coś więcej niż relacja czy reportaż, ukazujący przebieg wydarzeń. To te wszystkie czułe momenty. Z czasem staną się cenniejsze spośród wszystkich ślubnych pamiątek.

Muzyka: Boogie Band

Kwiaty: Hibiskus

Dekoracje sali: Cicha 23 i Hibiskus

Tort: Mega torty Ewa Byliniak

fotobudka: ftobudkazdrewna

suknia ślubna: salon Mariella

garnitur: Pracownia Krawiecka Józef Błoński

makijaż i fryzura: Iwona Sirow

2 comments on “Piękny ślub i wesele w Cicha 23”

    1. Dzięki Jasiek. Co by nie mówić, Canon to Canon.

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
zobacz także:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram