Rezydencja Miętowe Wzgórza - Ślub i Wesele

19/01/2021

Miętowe Wzgórza – międzynarodowe wesele

Za każdym razem, kiedy mamy okazję fotografować międzynarodowe śluby jesteśmy pewni, że reportaż z tego dnia będzie niesamowitą historią z zaskakującymi momentami. Tak było i tym razem. Magda i Glidas to wspaniała, uśmiechnięta, pełna energii polsko – francuska para. Świętowali swoją miłość autentycznie i na luzie, a efektem tego jest ten oto reportaż ślubny. To było jedno z najbardziej szalonych wesel. A wszystko miało miejsce w wyjątkowej rezydencji Miętowe Wzgórza.

Rezydencja Miętowe Wzgórza – ślub plenerowy

Jeśli jesteście równie pozytywną parą jak Magda i Glidas, która nie goni za schematami i chętnie podąża mniej utartym ślubnym szlakiem, to zapewne marzy Wam się ślub i wesele w miejscu, w którym ten dzień będzie prawdziwie wyjątkowy. Wybór idealnego miejsca na ślub nie jest łatwy. Ale warto poświęcić czas, by wybrać dokładnie takie miejsce, które idealnie wpisze się w charakter waszego ślubu i wesela.

Magda i Glidas, mimo że na co dzień nie mieszkają w Polsce, zdecydowali się na ślub właśnie tutaj. Możemy sobie tylko wyobrazić, jak trudna musiała być organizacja międzynarodowego ślubu w czasach pandemii i ciągłych ślubnych obostrzeń. Ogromne brawa, że udało im się to zorganizować z dużym sukcesem. A nawet pompą (o czym przekonacie się śledząc ten wpis do końca).

Wybór miejsca, w którym świętowali swoją miłość padł na Rezydencję Miętowe Wzgórza w Zakroczymiu niedaleko Warszawy.

Miętowe Wzgórza Zakroczym – idealne miejsce na ślub

Ślub i wesele w Miętowych Wzgórzach to najlepsza propozycja dla wszystkich, którzy pragną by dzień ich ślubu był wyjątkowy i niezapomniany. Elegancka rezydencja w nieco eklektycznym stylu to połączenie wysmakowanego designu i luksusu. Największym atutem tego miejsca jest piękny ogród z odkrytym basenem, przy którym odbywają się plenerowe ceremonie ślubne. Turkusowa woda, skąpana w słońcu willa i klimat otaczającej przyrody nadają temu miejscu niezwykłą atmosferę. Na próżno szukać drugiego takiego miejsca w Warszawie. Do tego świeży zapach mięty, która latem rośnie w pobliskich ogrodach sprawia, że miejsce to jest prawdziwym orzeźwieniem na mapie ślubnych lokali na wesele w Warszawie i okolicy. Otoczenie pobliskich pól i lasów, a także przyogrodowe altany, dają wytchnienie i sprawiają, że panuje tutaj spokój i sielankowy nastrój.

Ta prawdziwie kojąca atmosfera sprzyja parom młodym, które często dopada przedślubny stres. Nic więc dziwnego, że wiele par wybiera właśnie Miętowe Wzgórza by złożyć sobie przysięgę małżeńską przy basenie i zaprosić tu gości na wesele.

Wesele w Miętowych Wzgórzach to ciekawa alternatywa dla tych, którzy chcieliby przenieść styl glamour czy elegancję z wytwornych pałaców w miejsce blisko natury. Rezydencja posiada bazę noclegową i znajduje się zaledwie 30 km od centrum stolicy – to zdecydowanie dobre rozwiązanie dla par z Warszawy, albo jak w tym przypadku – dla par i gości z zagranicy.

Basen i szalona zabawa weselna

Przygotowania Magdy i Glidasa odbyły się w pięknych apartamentach rezydencji. A w międzyczasie na sali weselnej tworzyła się magia dzięki niezwykle uzdolnionym dziewczynom z Agu-Art. To one sprawiły, że sala weselna przeistoczyła się w pastelowo różowy, ukwiecony ogród. Do tego złote dodatki i duża ilość sztucznych światełek, dodały ciepła i romantycznego klimatu. Dekoratorki zadbały również o przestrzeń zewnętrzną, a więc przystrojenie miejsca zaślubin – altany wraz z terenem przy basenie.

Ślub cywilny nad basenem był niezwykle wzruszający. Łzy radości popłynęły na niejednym policzku i mieszały się z nieukrywaną radością. Trzeba w tym miejscu dodać, że mimo wielu przeszkód, francuska część gości dotarła licznie na ceremonię ślubu. To dodatkowo powodowało uśmiech – być blisko, być razem w tak trudnych czasach, to najlepsze co możemy podarować. A obecność najbliższych w tak ważnym dniu z pewnością uszczęśliwiła młodą parę.

Po wzruszeniach, życzeniach i wszystkich uściskach przyszedł czas na wesele, toasty i zabawę.

I wtedy się zaczęło!

Polsko-francuski ślub i wesele w Miętowych Wzgórzach

Wraz z pierwszymi taktami muzyki, tuż po widowiskowym pierwszym tańcu młodej pary, zaczęło się istne parkietowe szaleństwo. Tyle energii, szczęścia i spontaniczności nie mieliśmy od dawna.

Może to za sprawą mieszanki kulturowej, a może zwyczajnie nieskrępowana radość ze świętowania ślubu tej dwójki uwolniła parkiet, który na moment nie pozostawał pusty. No chyba, że była przerwa na toasty czy pełne uczuć ślubne przemowy. Musimy w tym miejscu podkreślić, jak bardzo lubimy te wszystkie emocjonalne i czułe momenty, którymi dzielicie się podczas ślubu i wesela. To właśnie te momenty są tak cenne i absolutnie najpiękniejsze w ślubnym albumie.

Radość i zabawa trwała godzinami. Nie mogliśmy przepuścić okazji, by porwać na moment Magdę i Glidasa na kilka ujęć sam na sam w pięknym otoczeniu Miętowych. Wiemy jak bardzo lubicie krótkie plenery w dniu ślubu i reagujecie pozytywnie na nasze pomysły.

Słodki tort smakowali również nad basenem. Było pysznie i widowiskowo. Największe widowisko czekało jednak na koniec tego prawdziwego święta radości i miłości. Nikt się tego nie spodziewał, nikt też tego nie planował.

Kiedy już byliśmy u schyłku naszego fotograficznego czasu pracy – basen wypełniły spontaniczne skoki do wody gości weselnych i pana młodego! Czy zdążyliśmy ponownie sięgnąć po aparaty i uchwycić te szalone i spontaniczne momenty?

Zobaczcie sami 🙂

Miejsce: Rezydencja Miętowe Wzgórza

Dekoracje sali, kwiaty:  Agu-Art

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram