Reportaż z Chrztu - Pałac Mała Wieś

09/04/2021

Zdjęcia Chrztu i przyjęcie w Pałacu Mała Wieś

Chrzest dziecka to nie tylko ważny moment w życiu rodziców. Przyjęcie sakramentu Waszego dziecka to poza religijnym wymiarem wspaniała okazja by spędzić czas ze swoją rodziną. W obecnych czasach radość z przebywania z bliskimi i dzielenie z nimi ważnych momentów naszego życia wydaje się być nieprzeceniona. Możliwość spotykania się z rodziną podczas uroczystości rodzinnych, nie tylko wesel czy chrzcin, ale nawet urodzin doceniamy coraz bardziej. I coraz mocniej zależy nam by okazji do przebywania razem było coraz więcej. Z takiego spotkania może tez powstać piękny reportaż, zdjęcia które będą pamiątką i nośnikiem wspomnień.

Fotografia rodzinna i lifestylowa stała się bardzo popularna, a reportaż na dobre wpisał się w trend dokumentowania życia rodzinnego. Chrzciny to wspaniała okazja, by sprawić sobie wyjątkową pamiątkę - zachować wspólny czas i wyjątkowe momenty na pięknych zdjęciach!

Dlaczego warto zdecydować się na profesjonalnego fotografa na chrzciny dziecka i czy w ogóle reportaż z chrzcin jest potrzebny piszemy obszernie tutaj.

Chrzciny i przyjęcie urodzinowe w Pałacu Mała Wieś

Świetnym pomysłem okazało się połączenie chrztu z przyjęciem urodzinowym Zosi. To już nie jedna a podwójna okazja do świętowania w rodzinnym gronie.

Idealnym do tego miejscem okazał się być Pałac Mała Wieś, a dokładnie sala restauracyjna Stara Wozownia, należąca do tego obiektu. Cały kompleks jest niezwykle urokliwy, o czym przekonaliśmy się fotografując tutaj śluby i wesela. Podczas przyjęcia wspominano pierwszy roczek małej Zosi - rodzice przygotowali dla gości piękną prezentację. A dzieci miały wydzielona salę gdzie miały nie tylko prawdziwą ucztę ale i miejsce do beztroskiej zabawy. Uwielbiamy takie rozwiązania!

Pamiętajcie, naszą ofertę fotograficzną dopasowujemy do Waszych potrzeb i oczekiwań. Nie musimy trzymać się sztywnych ram. Jeśli tak jak rodzice Zosieńki nie potrzebujecie zdjęć z przygotowań chrztu czy ubierania dziecka, to możemy się spotkać dopiero w kościele lub tuż przed ceremonią.

Pałac Mała Wieś idealne miejsce na przyjęcie z okazji chrzcin

Naturalny reportaż, zgodny z Waszymi preferencjami będzie bardziej naturalny i z pewnością nasycony emocjonalnymi, szczerymi momentami, niż utarte schematy w fotografowaniu chrztu. W naszej pracy niezmiennie stawiamy nacisk na obserwowanie i łapanie w kadrze spontanicznych momentów ( zwłaszcza kiedy fotografujemy dzieci - to takie oczywiste). Dzięki temu każdy reportaż z chrztu jest niepowtarzalny, inny, po prostu Wasz.

Nie zabraknie tez w nim kilku pozowanych zdjęć rodzinnych, mini sesji, czy subtelnych detali - przecież tak bardzo dbacie o piękną oprawę i dekoracje.

Ale i tak, w centrum naszych zdjęć najważniejsi jesteście Wy, Wasza pociecha i najbliżsi.

Jeśli podoba Wam się taka forma zdjęć z chrztu i chcielibyście zachować to wydarzenie na fotografiach, które ogląda się jak rodzinną opowieść to napiszcie do nas koniecznie - z wielką przyjemnością sfotografujemy dla Was chrzciny i każde inne wyjątkowe rodzinne wydarzenie.

Miejsce przyjęcia: Pałac Mała Wieś

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
zobacz także:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram