Chrzciny Warszawa - stylowe przyjęcie w ogrodzie

08/03/2022

Chrzest święty Waszego dziecka oprócz wymiaru stricte duchowego, a więc ceremonii kościelnej, to przede wszystkim okoliczność do organizacji przyjęcia dla bliskiej rodziny. To ważna uroczystość w życiu pociechy i rodziców, nic więc dziwnego, że chcemy spotkać się z najbliższymi i coraz częściej - miło spędzić ten czas poza domem. Zdecydowanie rzadziej spotykamy się z imprezami, które z tej okazji są organizowane w domu. Nie zawsze mamy ku temu warunki albo nie chcemy spędzać całego dnia na przygotowywaniu posiłków dla gości. Rodzice często poszukują kameralnej restauracji na chrzciny. W Warszawie i okolicach nie brakuje idealnych miejsc na chrzciny i komunie.

Eleganckie Chrzciny w Warszawie

Chrzciny w restauracji z ogrodem w centrum Warszawy? Jest to możliwe! Coraz więcej lokali oferuje przestrzeń idealną na imprezy okolicznościowe, oraz doskonale skomponowane menu na chrzciny. Nie możemy zapomnieć o atrakcjach dla najmłodszych - chrzest czy komunia to imprezy, na których zawsze pojawia się sporo dzieci. Restauracje z dostępem do ogrodu, patio czy placu zabaw wydają się być w takiej sytuacji strzałem w dziesiątkę. Mini kącik zabaw umili czas najmłodszym, a zabawy na świeżym powietrzu dostarczą wielu wrażeń i pomogą uwolnić niepożytą energię maluchów. Nam jako fotografom, dostarcza to wielu okazji do dynamicznych ujęć, ponieważ chrzciny i komunie traktujemy tak samo jak reportaż z wesela. Ważne są dla nas nie tylko sama ceremonia, kilka grupówek z chrzestnymi i dziadkami i krojenie tortu na przyjęciu. Takie standardy na szczęście odchodzą do lamusa. I coraz większa liczba klientów oczekuje pełnego i ciekawego reportażu z chrzcin.

Stylowe dekoracje na Chrzciny

Miłym dla oka i kadru uzupełnieniem takiego reportażu z chrztu są dekoracje przygotowane lub zamawiane specjalnie na te okazję. Na przyjęciu Julii królował róż, słodkie cuda i urocze drobiazgi. Słodki kącik był atrakcją nie tylko dla najmłodszych. Detale z pewnością stanowią element dekoracyjny ale staramy się, by głównym motywem naszych zdjęć były jak zawsze reakcje najbliższych, uśmiechy i fajnie uchwycone momenty z rodziną, i dzieci. Na nich skupiamy dużą część uwagi. Dlatego bardzo lubimy fotografować już od przygotowań w domu.

Flaming & co - lokal na chrzciny w ogrodzie

Flaming & co to klimatyczne miejsce na chrzciny z pięknym zielonym zapleczem, w sam raz na wiosenne i letnie małe przyjęcia z okazji chrzcin i świąteczne obiady dla rodziny. Pyszne jedzenie i świetna lokalizacja zagwarantują, że czas spędzony z najbliższymi będzie długo wspominany, nie tylko na kartach albumu ze zdjęciami.

Pewnie zastanawiasz się ile kosztuje zorganizowanie przyjęcia z okazji chrztu w warszawskiej restauracji? Ceny oscylują od około 100 do ponad 200 zł w najdroższych restauracjach. I chociaż zamówiony catering do przydomowego ogródka i wynajęcie namiotu wydaje się być tańszą opcją, to warto się zastanowić na czym naprawdę nam zależy i zorganizować chrzciny tak, by były dla Was miłym wydarzeniem, czasem odpoczynku i bycia razem.

Jeśli podoba Wam się taka pamiątka w postaci zdjęć z chrzcin to serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram