Hotel Evita Wesele

16/06/2018

Ślub w stylu klasycznym i wesele w hotelu

Czasami bywa tak, że nie mamy możliwości zobaczyć się z parą młodą przed ślubem i wszystkie ustalenia załatwiamy drogą mailową.

Ślub Darii i Patryka był wyjątkowo miłą niespodzianką. Ona piękna i uśmiechnięta od pierwszych chwil. On przystojny i bardzo serdeczny. Podczas przygotowań panowała radosna i luźna atmosfera, bez stresu czy niepotrzebnej bieganiny. Najbliższa rodzina i przyjaciele towarzyszyli młodej parze i zarażali ich dobra energią. Wszystko odbywało się w hotelu Evita niedaleko Bydgoszczy (obiekt zlokalizowany jest w miejscowości Tleń). Wnętrze hotelu, detale ślubne, dekoracje kwiatowe, suknia i garnitur, wszystko do siebie pasowało i współgrało barwą i klasycznym stylem.

Od razu poczuliśmy, że będzie to niesamowite wydarzenie. Nie przeszkadzał nawet przelotny deszcz tuż przed ceremonią w kościele. W powietrzu unosiła się radość i wzruszenie zgromadzonych gości. I oczy Darii wypełnione łzą szczęścia kiedy wypowiadali sobie sakramentalne “tak”.

Ta i wiele innych pięknych chwil sprawiły, że historia ta jest bardzo emocjonalna.

Wesele w Hotelu Evita - Tleń

Lubimy fotografować moment życzeń, bo to również świetna okazja do wielu ciekawych, reporterskich ujęć.

Nie mogło zabraknąć też mini sesji plenerowej świeżo upieczonych małżonków. Pamiętajcie by zorganizować w dniu ślubu chwilę czasu na krótką sesję. To nie tylko szansa, by w Waszym albumie znalazły się bardziej pozowane zdjęcia, to też moment tylko dla Was.

Zabawa weselna w hotelu zaskoczyła nas równie pozytywnie. Tradycyjne momenty przeplatały się z żywiołowym tańcem na parkiecie. Serce skradł nam tort, jeden z piękniejszych jakie widzieliśmy. A gdy zgasły światła, zaczął się romantyczny taniec świec. Miłość i szalona zabawa gościła tam zapewne do rana ?

Przyjęcie weselne - Evita Hotel & Spa

Jeśli planujecie wesele w klasycznym stylu w powiecie kujawsko-pomorski to warto zainteresować się tym miejscem. To nie tylko świetna lokalizacja i luksusowe pokoje. To także doskonała kuchnia.

A co najważniejsze, osobiście sprawdziłem to miejsce jako fotograf ślubny. Zresztą zobaczcie sami jak wygląda reportaż ze ślubu i wesela w hotelu Evita.

Wesele: Horel Evita & Spa

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram