Ślub i wesele w Patio na Wodoktach

01/10/2017

Ślub plenerowy w Patio na Wodoktach

Piękna polsko -francuska para i pełna emocji realizacja, którą pragniemy się z Wami podzielić. Plenerowy ślub humanistyczny Moniki i Benoit, który zorganizowali w stylowym Patio na Wodoktach w Otwocku Wielkim niedaleko Warszawy. To niesamowicie klimatyczne miejsce na ślubplenerowyi wesele. Piękny widok na staw, ogród letni, zimowy oraz przeszklona część taneczna. Romantyczne miejsce by świętować Waszą miłość.

Unikatowa ceremonia ślubu na Wodoktach

Spersonalizowany charakter ceremonii, rytuał symbolicznego zapalania świec, czy ceremoniał mleka i wina - to tylko niektóre elementy sprawiające, że ich ślub był niezwykły i jedyny w swoim rodzaju. Do tego spersonalizowane przysięgi małżeńskie, wypowiedziane przy powiewających łapaczach snów wywołały niejedną łzę wzruszenia, nie tylko panny młodej ale i gości. Właśnie taki niezwykły i unikatowy charakter mają śluby humanistyczne oraz symboliczne.
Ale zacznijmy od początku. Nie sposób ominąć przygotowań, które w gronie najbliższych, w luźnej atmosferze były idealnym wprowadzeniem do tej wyjątkowej uroczystości. Wspólnie przystrajana altana na miejsce zaślubin, dekoracje sali i stołów, o wszystko zadbali młodzi z rodziną i przyjaciółmi. Było mnóstwo pięknych, własnoręcznie dekorowanych elementów, zielonych naturalnych akcentów, girlandy świateł, a łapacze snów powiewały wśród wstążek, kwiatów, koronek i piór. Fantastyczny klimat boho!
Kolejny punkt to przygotowania zakochanych, na których już się rozdzielili, by zobaczyć się dopiero na ceremonii. Ślubom humanistycznym zawsze towarzyszą duże emocje. Jako fotograf ślubny również je przeżywam. Zdjęcia ślubne są świadectwem wszystkich tych niepowtarzalnych chwil. Nie zabrakło miejsca na sesję z druhnami, które towarzyszyły Monice podczas Makijażu i pomagały w ubieraniu sukni.

Wodokty Otwock Wielki – miejsce na magiczne wesele

Wesele w Patio na Wodoktach było pełne szalonej zabawy, a także wzruszających momentów. Krótka sesja w dniu ślubu pozwoliła parze młodej na chwilę ochłonąć i nacieszyć się chwilą tylko dla siebie. Zieleń i otoczenie patio idealnie sprawdziły się jako miejsce na sesję. A jak to wszystko wyglądało i co działo się na polsko-francuskim weselu, opowiemy już zdjęciami 🙂 Z radością zapraszamy do obejrzenia materiału!

A jeśli Wy szukacie doświadczonego fotografa na Wasze magiczne wesele - postaram się aby historia Waszego dnia była równie magiczna!

Miejsce ślubu i wesela: Patio na Wodoktach

One comment on “Ślub i wesele w Patio na Wodoktach”

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram