Romantyczny ślub - w ogrodzie villa foksal

22/08/2018

Wesele w Villa Foksal

Niezwykle ciekawie przedstawiają się śluby, które nie da się określić w jednym konkretnym stylu czy charakterze. Śluby, które nie gonią ślepo za modą, a są odbiciem Was i waszego stylu, niosą całe mnóstwo szczerych momentów i okazji do uchwycenia.

Tak właśnie było na ślubie w Villi Foksal u Kasi i Kuby. Z jednej strony ceremonia plenerowa w ogrodzie, przepiękne kwiatowe dekoracje, a część przyjęcia w charakterze garden party, gdzie goście mogli niespiesznie rozmawiać ze sobą, ciesząc się i celebrując przy drinkach miłość nowożeńców. Totalnie w klimacie slow wedding, gdzie nastrój dodatkowo podkreślały dekoracje świetlne wokół ogrodu. Chyba każdemu od razu przywodzi na myśl skojarzenie z naturalnym, pełnym lekkości i zieleni stylem BOHO.

Z drugiej strony nie zabrakło tradycyjnych ślubnych elementów, zaczynając od przygotowań pana młodego i pani młodej, a więc ubieranie przez świadków, domowe oczekiwanie najbliższych ( koty Kasi i Kuby zaznaczyli się tutaj szczególnie ;), wreszcie ceremonia, życzenia, toasty, pierwszy taniec, tort, zabawy i atrakcje, i tak aż do końca. Piękno i tradycja polskiego wesela, podane i ubrane w bardzo smaczną formę. Wszystko tak miłe dla oka. Kadry i kolory komponowały nam się tego dnia niezwykle ładnie.

Piękni też byli oni! Kasia w sukni Le Blanc by Asia Kubiak wyglądała zjawiskowo. Nowoczesny minimalizm, który naszym zdaniem będzie gorącym trendem. Fantastycznie wyglądał też Kuba w unowocześnionej wersji klasycznego garnituru przełamanego kamizelką w innym kolorze.

Wesele w centrum Warszawy – Villa Foksal

Zarówno ceremonia jak i przyjęcie odbyły się w Villi Foksal w samym sercu Warszawy. Restauracja wraz z całym obiektem Villa Foksal to esencja warszawskiego stylu i klasy. Lokal mieści się przy ulicy Foksal 3/5 i pamięta jeszcze czasy przedwojenne (obiekt pochodzi z XIX wieku). Miejsce to łączy klasyczną elegancję z nowoczesnością. Z pewnością zachwyci gości nie tylko stylową przestrzenią ale i doskonałą kuchnią. Bajecznie zaaranżowany ogród z dużą ilością dekoracji kwiatowych, lampionów i światełek, które o zmroku ocieplały przestrzeń był miejscem ceremonii ślubnej, a także części wesela. Nie mogliśmy nie wykorzystać tego miejsca do krótkiej sesji ślubnej. Warto zorganizować szybką sesję w dniu ślubu. Efekty mogą Was zachwycić, a wystarczy tylko na chwilę opuścić gości czy parkiet.

A skoro jesteśmy przy parkiecie to musimy wspomnieć o jeszcze jednej wyjątkowej dekoracji! Pamiętacie sesję narzeczeńską Kasi i Kuby w miejskim, wakacyjnym stylu? Jeśli nie, to koniecznie zobaczcie !

Romantyczny ślub plenerowy w ogrodzie Villi Foksal

Byliśmy totalnie zaskoczeni, kiedy zdjęcia z tej sesji przez całe przyjęcie ożywiały parkiet Willi w postaci pokazu, który wyświetlał się na ekranie. Można by powiedzieć, że Kasia z Kubą nie schodzili z parkietu ? To świetny pomysł, by zdjęcia z Waszych sesji narzeczeńskich przenieść w ciekawy sposób na Wasz ślub. Nie tylko jako prezenty dla rodziców ale może tak, jak zrobili to Kasia z Kubą.

I na koniec krótko o jeszcze jednym bardzo ważnym elemencie, bez którego ten materiał nie miałby tej energii i niezwykłej aury. To ludzie i atmosfera. To Wy budujecie ujęcie za ujęciem, tworząc piękną historię, którą po latach będziecie wspominać wraz z najbliższymi. Ludzie, ich energia, radość, miłość czy wzruszenie są dla nas zawsze i niezmiennie najważniejszą i najbardziej inspirującą “dekoracją” każdego wydarzenia. Jako fotograf ślubny uwielbiam takie realizacje!

Villa Foskal to nie tylko idealne miejsce na romantyczny ślub plenerowy w ogrodzie. Zorganizujecie tutaj piękne wesele na 180 osób, albo jak wolicie mniejsze przyjęcia w formie garden party. Dodatkowo znajdziecie tutaj prawdziwą oazę spokoju w samym sercu miasta!

Miejsce: Villa Foksal

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram