Folkowy ślub i wesele - Folwark u Różyca

30/06/2017

Ślub i wesele w klimacie ludowym - Folwark u Różyca

Przygotowując ten wpis nie mogliśmy oprzeć się wrażeniu, że w obecnie panującej modzie na śluby w stylu zachodnim, coraz bardziej zapomina się i zatraca to, co w naszej polskiej tradycji piękne i odrębne.

Rustykalne wesele w Folwarku u Różyca, które chcemy Wam dziś pokazać, to reportaż od początku nacechowany polską tradycją ślubną. To idealne miejsce jeśli planujecie huczne przyjęcie wesele w staropolskim, rustykalnym klimacie.

Sam folwark znajduje się nad Zalewem Zegrzyńskim w miejscowości Białobrzegi, oddalonej 30 km od Warszawy. Do dyspozycji młodych jest teatr, czyli sala weselna mogąca pomieścić 200 osób, werandę mieszczącą 70 osób, oraz Salon Dulskiej - idealne miejsce na kameralne przyjęcie czy uroczysty obiad po ceremonii ślubu.

To co urzekło nas najbardziej to nie tylko pomieszanie stylu folkowego z ludowym w całej posiadłości, to także atmosfera i możliwość obserwowania zachowań i sytuacji międzyludzkich, pokazanie ich tak, jak nas zachwyciły, bez reżyserowania, ustawiania, ingerowania w ich przebieg – sprawiło nam niesamowitą przyjemność. Zdjęcia ślubne w tym miejscu są wyjątkową pamiątką.

Zdjęcia ze ślubu w Folwarku u Różyca

U Różyca możecie również zorganizować uroczystość ślubu cywilnego. Jako fotograf ślubny mam wtedy pewność spójnego charakteru całej realizacji. Dodatkowo, klimat który tu panuje z pewnością pozostanie na długo w pamięci gości. Ten dosadny folklor sprawia nieco surrealistyczne wrażenie, kiedy jest się tam po raz pierwszy. Oryginalne wnętrza przepełnione gęsto rzeźbami i obrazami inspirowanymi z jednej strony polską sztuką tradycyjną, a drugiej trochę dziwacznymi. Można powiedzieć że panuje tu "kontrolowana przesada". Nic dziwnego, że wiele par uważa to miejsce za bardzo ciekawe i wybiera je na swój ślub i wesele. Nietypowa fotografia ślubna ? W takich wnętrzach to opcja gwarantowana!

Bajeczne miejsce na wesele w stylu folkowym

To bajeczne miejsce na wesele w klimacie ludowym i folkowym ! Kolorowo oświetlony Folwark u Różyca to jedno z miejsc, które urzekło nas chyba najbardziej w minionym sezonie. To miniatura tradycyjnego polskiego wesela. Wianki z polnych kwiatów, najlepsza staropolska kuchnia, herbata podgrzewana w czajniczkach na piecu kaflowym, racuchy, które są prawdziwym hitem tego miejsca, muzyka na żywo, to tylko niektóre atrakcje. A goście weselni chętnie uczestniczyli w każdym etapie wesela bez wytchnienia!

Wesele u Różyca to szalona przygoda! Jeśli szukacie lokalu w stylu ludowym na Wasze wesele, to koniecznie nie pomińcie tego adresu.

Miejsce ślubu i wesela: Folwark u Różyca

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram