Sesja na dachu - Warszawa

20/07/2022

Fotografowanie to dla nas wciąż szukanie nowego. Nie da się robić lepszych zdjęć popadając w schematy i powtarzalność. Dlatego uwielbiamy odkrywać nowe miejscówki i plenery zdjęciowe. Tak już mamy, że najlepiej pracuje nam się kiedy jesteśmy pierwszy raz w danej lokalizacji. Nieznane pobudza kreatywność i zmusza do myślenia patrząc przez obiektyw. Nasze najlepsze sesje powstają właśnie wtedy, kiedy jesteśmy w nowym miejscu.

O zrobieniu sesji na dachu myśleliśmy już od bardzo dawna, jednak jest to pomysł trudny w realizacji. Konieczne jest pozwolenie, albo znajomość osoby, która ma władzę czyli klucze, bowiem dach to nie przestrzeń do wynajęcia. Jest jednak kilka miejsc w Warszawie, gdzie można wykonać sesję na dachu z piękną panoramą stolicy

Sesja na dachu z widokiem na Centrum Warszawy

Jest wiele możliwości jeśli szukacie miejsca na sesje w Warszawie. Od romantycznych po industrialne spoty - każdy znajdzie coś dla siebie. Julia i Oskar marzyli o nietypowej sesji narzeczeńskiej w miejskim klimacie. Wykonaliśmy już niejedną sesje zdjęciową w rytmie ulicy i chcieliśmy spróbować czegoś innego, co będzie mniej powtarzalne. Jest coś wyjątkowego w zdjęciach wykonywanych z dachów budynków. Miejską aurę dopełnia romantyczna atmosfera, no i to światło! Pod skórą czuliśmy, że sesja zdjęciowa na dachu będzie prawdziwą petardą. Po kilku minutach fotografowania tylko utwierdziliśmy się w tym przekonaniu. Bo miejsce to połowa sukcesu. Fotografia nabiera wartości, kiedy oglądamy na niej prawdziwe emocje, prawdziwych ludzi. Ta para zafundowała nam wszystko na 100%. Uśmiech, czułość, naturalność, lekkość, spojrzenia i gesty. Dla fotografa to miłe obserwować, jak "modele" otwierają się i nabierają śmiałości z każdą kolejna minutą. Sesja narzeczeńska to fantastyczne doświadczenie i warto się na nią zdecydować.

Sesja narzeczeńska na dachu

Czy można mieć lepsze zakończenie dnia? To był iście magiczny wieczór - panorama miasta i skąpani w pięknym świetle oni, niesamowicie pozytywna, pełna ciepła i kochająca się para, która już za chwilę w gronie najbliższych będzie świętować swoją miłość!

Bez względu na to czy ślubna, narzeczeńska czy jakakolwiek inna sesja zdjęciowa - największą zaletą i nieocenioną wartością tych fotografii jesteście zatrzymani na zawsze Wy, tu i teraz, we wzajemnym zapatrzeniu. Decydując się na współpracę z fotografem wybierzcie miejsce, które będzie współgrało z waszym stylem i waszymi charakterami. Romantycznie na tle zachodzącego słońca, a może w miejskim gwarze - wszystko zależy od Was. Julia i Oskar czuli się swobodnie i dobrze się bawili między kominami i antenami z widokiem na Warszawę.

Pomysł na sesję w Warszawie

Warszawa tętniąca życiem i różnorodna, z mnóstwem niesamowitych miejsc do odkrycia. Zdjęcia na dachu o zachodzie słońca - z pewnością było to niecodzienne doświadczenie i oryginalny pomysł na sesję. Nasza stolica oferuje wiele ciekawych miejsc i budynków. Wystarczy odrobina chęci i zaangażowania a wymarzone zdjęcia będą cieszyły przez kolejne lata.

Jeśli chcecie poznać więcej porad związanych z organizacja sesji narzeczeńskich to zachęcamy Was do zapoznania się z działem poradników na naszej stronie. A teraz skierujmy wzrok na nich !

Chodźcie po więcej! Na blogu znajdziecie wiele wyjątkowych sesji oraz reportaży ślubnych, a każda z nich jest inna. Może zainspirują Was do zorganizowania własnej sesji albo podsuną pomysł na Wasz ślub i wesele?

Jeśli trafiliście tu szukając dachu do sesji w Warszawie, to informacje o lokalizacji oraz numer telefonu do umawiania sesji znajdziecie na naszej liście najlepszych miejsc do sesji w Warszawie.

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram