Ślubna sesja zdjęciowa w mieście - Warszawa

06/02/2022

Jeśli nie macie pomysłu na swoją sesję ślubną, nie wiecie czy wolicie góry, czy morze, i w zasadzie wiele rzeczy Wam się podoba, a mimo to trudno się na coś zdecydować i wskazać ulubiony klimat ślubnych zdjęć. Jeśli też nie przeszkadza wam chwilowe bycie w centrum uwagi, to zdecydowanie polecam Wam wybór miasta jako miejsce na sesje ślubną! Zdjęcia ślubne wykonane w mieście będą niesamowite - to mogę zagwarantować!

Ślubna sesja zdjęciowa w mieście

Dlaczego warto zdecydować się na plener ślubny w mieście? Jako fotograf nie mam wątpliwości, że to doskonała lokalizacja do uzyskania niesamowitych efektów na zdjęciach. Miasto daje absolutnie zróżnicowany klimat. Od zatłoczonych ulic po parki. A co ważniejsze - w mieście można się fantastycznie bawić światłem i kompozycją. Można uzyskać mocne kontrastowe sceny, szukać miejsc punktowo oświetlonych, albo tworzyć malarskie kadry pod światło. Fotografia miejska to odkrywanie, to geometria, ruch i energia. W głowie aż kręci się od możliwości.

Sesja ślubna w mieście to rozwiązanie dla wszystkich zakochanych par, które od fotografii oczekują czegoś więcej i nie koniecznie dalej.

Sesja ślubna w Warszawie

Wybór miejsca czy scenerii na sesje plenerową jest najważniejszy na etapie planowania. Powinno być ono dopasowane do Waszego temperamentu. Nie wszyscy będą się dobrze czuli pozując w mieście. Dlatego wiele par młodych będzie wolało wyjechać za miasto, w bardziej urokliwe miejscówki, bliżej natury. W Warszawie i okolicach polecamy wiele miejsc na plener ślubny.

Ale jeśli zostaniecie w Warszawie, miasto was nie zawiedzie. Od zawsze lubiliśmy przełamywać schematy i kiedy inni wybierają typowe miejskie scenerie, jak Łazienki Królewskie czy pałac w Wilanowie, my postawiliśmy na tętniące ulice w centrum miasta. Pałac Kultury dla wielu może kojarzyć się z kiczem, ale chcemy to odczarować i pokazać, ze ścisłe centrum z Pałacem Kultury właśnie - może być idealnym tłem dla sesji ślubnej w mieście. W dodatku postanowiliśmy zrobić zdjęcia w ostrym słońcu. To dość wymagające warunki, a my lubimy wyzwania.

Ulica Złota i okalające ją uliczki stanowiły główną oś naszej wędrówki z Łukaszem i Anią. Początkowo byli nieco skrępowani pozostając w centrum uwagi. Ale pamiętajcie, to uczucie trwa tylko chwilę! I mija. Po chwili już nie ma znaczenia, że ludzie na Was spoglądają, a i spojrzenia są zazwyczaj krótkie i przelotne, i często towarzyszą im uśmiechy czy nawet pozdrowienia. Warto wyjść ze swojej strefy komfortu, bawcie się tym czasem i a zyskacie najfajniejszą pamiątkę na lata.

Sesja w miejskim stylu

Jak uzyskać miejski vibe na zdjęciach? Po prostu potraktujcie sesję jak spacer. Lekko i w ruchu - tak lubimy fotografować ludzi w miejskim stylu. Nie zapomnijcie więc o wygodnym obuwiu i dobrym humorze! Pozytywne nastawienie jest bardzo ważne. Dla nas to również przygoda. Nie tylko zdjęciowa, bo oprócz szukania kadrów i realizowania zdjęć, prowadzimy z naszymi parami długie rozmowy i poznajemy się bliżej.

Zdjęcia ślubne wykonane w mieście nie tylko pozwalają na wykorzystanie magii naturalnego światła czy kreatywnego wykorzystania architektury, daje też mnóstwo okazji na spontaniczne ujęcia.

Fotografia ślubna w plenerze to nie tylko piękne widoki. Oprócz ciekawych miejsc, malowniczych krajobrazów i magicznej atmosfery, najważniejsi na zdjęciach są ludzie.

Dobre zdjęcia można wykonać w każdym miejscu, spontanicznie i bez planowania, albo przy okazji podróży poślubnej. Plener ślubny za granicą to z pewnością niesamowita przygoda. A najpiękniejsze miejsca na świecie, czy instagramowe spoty wzbudzają zachwyt i potrafią zapierać dech w piersiach.

Ale w mieście też można wykonać sesję, która będzie magiczna! Centrum miasta może być równie inspirujące co plener ślubny w górach czy nad morzem. Wszystko zależy od nastawienia. To Wam ma się podobać!

Sesja po ślubie powinna być dla Was przede wszystkim przyjemnością a nie nurtującą koniecznością. Dlatego powinny decydować się na nią pary, dla których fotografia ślubna ma wyjątkową wartość. To też wspaniała okazja by spełnić jedno ze swoich marzeń. Ostatecznie, nie warto podążać ślepo za modą i wybrać miejsce w którym pobyt sprawi Wam radość. W końcu to właśnie radość i autentyczne momenty będziecie poźniej wspominać na zdjęciach.

Może zdjęcia Ani i Łukasza zainspirują Was i sprawią, że ślubna sesja w mieście będzie świetnym pomysłem właśnie dla Was!

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram