Sesja plenerowa z psem

16/01/2022

Miłosne sesje plenerowe to dla nas dokumentowanie nie tylko tych kilku wyjątkowych chwil, gdzie sesja zdjęciowa jest dla Was szczególną okazją, zaplanowaną najlepiej przed ślubem.

To także, a może przede wszystkim chęć dokumentowania Waszej codzienności.

Chwil, gdy jesteście razem tak po prostu. Nie potrzebujemy do tego szczególnej stylizacji i modnych dodatków. Nie narzucamy konwencji zdjęć. Wolimy, kiedy to Wy zapraszacie nas do swojego świata.

Gdy więc Wasz świat to dwa plus pies, to jesteśmy pewni, że czworonożny przyjaciel również powinien uczestniczyć w Waszej sesji plenerowej.

Spontaniczna sesja z psem będzie stanowiła prawdziwą, autentyczna pamiątkę. Sesja narzeczeńska z ukochanym psem - to dopiero fajny obrazek!

Sesja zdjęciowa z psem

Sesje zdjęciowe ze zwierzętami wymagają z pewnością większej ilości czasu, i refleksu! Ale warto poczekać na odpowiedni moment, dać pupilom oswoić się z sytuacją, pozwolić im na szaleństwo i spontaniczność.

Nikt nie potrafi lepiej niż czworonożni przyjaciele wprowadzić na zdjęciach takiej ilości luzu, humoru, energii. Psy uwielbiają otwarty teren. Wybierając miejsce na sesje plenerową warto mieć to na uwadze. Bieganie za patykiem, piłką czy kąpiel w rzece to nie tylko frajda dla pupila. To tez całe mnóstwo okazji do łapania niepozowanych kadrów. Sesja narzeczeńska z psem to wspaniały pomysł na stworzenie lekkiego, radosnego klimatu sesji, wypełnionej humorem i dużą dawka miłości.

Sesja narzeczeńska z psem Warszawa

Sesja z psem daje coś jeszcze! Jeżeli nie czujecie się przed obiektywem jak profesjonalni modele i pozowanie wzbudza zazwyczaj lekką konsternację a może i niechęć, to obecność merdającego ogonem przyjaciela będzie podczas sesji odciągać Waszą uwagę od uczucia skrępowania. Zdjęcia uchwycone w ruchu, niepozowane ujęcia, pełne spontanicznych reakcji będą składały się na przyjemny i lekki w odbiorze charakter całej sesji.

To będzie przyjemnie spędzony czas!

Plaża w Ciszycy to idealne miejsce na spontaniczną sesję plenerową z psem. Romantyczna sceneria połączona z nutką zabawy i śmiechu.

Taka sesja to najlepszy pomysł dla wszystkich par, którym zależy na zdjęciach, które faktycznie oddają klimat wspólnej codzienności i miłości.

Plaża w Ciszycy, sesja w plenerze

Jak możecie się przekonać oglądając wiele innych sesji narzeczeńskich, które zrobiliśmy - nie jesteśmy fanami sesji stylizowanych. Wolimy szukać wyjątkowości w każdej zakochanej parze. Naszym celem jest pokazać na zdjęciach Waszą historię. Sesja z psem to świetny pomysł jeśli oprócz miłości do siebie, darzycie uczuciem jeszcze czworonoga. Obecność psa momentalnie rozluźnia atmosferę i nie ma mowy o tremie!

A scenariusz takiego pleneru jest najczęściej nieprzewidywalny - spontaniczne kadry gwarantowane!

Tak też było z podczas pleneru z Asia, Piotrkiem i rozbieganym Riko na plaży w Ciszycy. Było dużo śmiechu, przytulasów i prób nadążania za wniebowziętym Riko. On zdecydowanie cieszył się z tej sesji najbardziej 😉

Sesja z psem w Warszawie to doskonały pomysł na pełne uroku zdjęcia. To więcej niż romantyczna sesja narzeczeńska. To świetna przygoda i beztrosko spędzony czas.

Przekonaj się sam i napisz do nas!

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram