Kimura Glamping - sesja narzeczeńska w stylu boho

03/10/2019

Chcecie zobaczyć wyjątkową sesję dwójki zakochanych? Mamy coś dla Was! Sesje narzeczeńskie w stylu boho stały się popularnym tematem dla sesji stylizowanych. Ale u nas zobaczycie autentyczną parę i najpiękniejsze boho miejsce w Warszawie!

Sesja narzeczeńska boho w Kimura Glamping

Są takie miejsca, które już od pierwszych chwil zachwycają. Zaaranżowane w sposób niebanalny, w samym sercu lasu, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie tylko 20 minut samochodem od ścisłego centrum Warszawy.

Dawniej była tu cegielnia, dziś w otoczeniu natury zaadoptowali murowane stajnie obrośnięte dzikim winem, ogrody, niezwykłe namioty, które można również rekreacyjnie wynajmować i tarasy.

To przestrzeń idealna na nowoczesne przyjęcie weselne czy ślub plenerowy. To także idealne miejsce na sesję plenerową pary. Szczególnie w uwielbianym wciąż stylu boho.

O czym mowa? To niezwykłe, nowe miejsce na mapie ślubnych inspiracji. To Cicha 23 w podwarszawskich Markach wraz z Kimura Glamping! Fotografie w tym miejscu są bajeczne, wesela też, zapewniamy!

Sesja pary w niezwykłym miejscu o klimacie BOHO

Kiedy Dorota napisała do nas z pomysłem na zdjęcia w tym uroczym miejscu, czuliśmy że nie tylko fotografie będą niezwykłe, ale będzie to też miło i inspirująco spędzony czas.

Niemal każdy zakątek tej przestrzeni pobudza głowę do działania. Atmosfera sprzyja intymności, coś dla par, które nie lubią zgiełku i wzroku przechodniów. Kameralny i magiczny klimat za sprawą gęsto otulającej zieleni, dużej ilości drewna, pięknych dekoracji i aranżacyjnych smaczków ściąga tu tłumnie nie tylko fotografów ślubnych. Możliwości miejsca powalają. Kimura Glamping to przede wszystkim namioty tipi w stylu boho. Przywodzą na myśl tropikalny klimat Bali i idealnie nadają się jako tło do wymarzonej sesji.

Wszystko jest tu fotogeniczne ! Łącznie z Nimi ! A może przede wszystkim za ich sprawą ? Dorota i Wiktor. Nie tylko idealnie wpasowali się w to miejsce, ale wypełnili przestrzeń cudowna energią, spontaniczni, radośni i zapatrzeni w siebie.

Kimura Glamping – inspirujące miejsce pod Warszawą na sesję BOHO

Mimo niesprzyjającej pogody ta sesja ma w sobie duże pokłady ciepła. Zaangażowanie pary, naturalność, tak nieocenione w każdych trudnych warunkach, jest dla nas zawsze ogromną wartością. To motywuje najbardziej, niesie radość, i sprawia, że dajemy z siebie niemniej niż otrzymujemy.

Cieszymy się ogromnie, że mimo goniącego nas czasu podczas robienia zdjęć, możemy pokazać Wam efekty tych działań. I czasem wystarczy impuls, gest, mała iskra, by zrodził się nowy pomysł. By spontanicznie i z fajnymi ludźmi i stworzyć małą miłosną historię. Waszą historię.

Zaciekawieni ? Koniecznie zajrzyjcie na nasz poradnik sesji narzeczeńskiej. Znajdziecie w nim mnóstwo przydatnych wskazówek.

To kto chętny na kolejną przygodę w Kimura Glamping a może ślub w Cichej 23 ?

One comment on “Kimura Glamping - sesja narzeczeńska w stylu boho”

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram