Kimura Glamping - sesja narzeczeńska w stylu boho

03/10/2019

Kimura Glamping – niezwykłe miejsce na sesję zakochanych

Są takie miejsca, które już od pierwszych chwil zachwycają. Zaaranżowane w sposób niebanalny, w samym sercu lasu, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie tylko 20 minut samochodem od ścisłego centrum Warszawy.

Dawniej była tu cegielnia , dziś w otoczeniu natury zaadoptowali murowane stajnie obrośnięte dzikim winem, ogrody, niezwykłe namioty, które można również rekreacyjnie wynajmować i tarasy.

To przestrzeń idealna na nowoczesne przyjęcie weselne czy ślub plenerowy. To także idealne miejsce na sesję pary. Szczególnie w uwielbianym wciąż stylu boho.

O czym mowa? To niezwykłe, nowe miejsce na mapie ślubnych inspiracji. To Cicha 23 w podwarszawskich Markach wraz z Kimura Glamping!

Sesja narzeczeńska Kimura Glamping

Kiedy Dorota napisała do nas z pomysłem na sesję w tym uroczym miejscu, czuliśmy że nie tylko zdjęcia będą niezwykłe, ale będzie to też niezwykle inspirująco spędzony czas.

Niemal każdy zakątek tej przestrzeni pobudza do działania. Atmosfera sprzyja intymności, kameralny i magiczny klimat za sprawą gęsto otulającej zieleni, dużej ilości drewna, pięknych dekoracji i aranżacyjnych smaczków. Namioty tipi w stylu boho przywodzą na myśl tropikalny klimat Bali.

Wszystko jest tu fotogeniczne ! Łącznie z Nimi ! a może przede wszystkim za ich sprawą 😉 Dorota i Wiktor. Nie tylko idealnie wpasowali się w to miejsce ale wypełnili przestrzeń cudowna energią, spontaniczni, radośni, zapatrzeni w siebie.

Mimo niesprzyjającej pogody ta sesja ma w sobie duże pokłady ciepła. Zaangażowanie pary, tak nieocenione w każdych trudnych warunkach, jest dla nas zawsze ogromną wartością. To motywuje najbardziej, niesie radość, i sprawia, że dajemy z siebie najwięcej. Cieszymy się ogromnie, że mimo goniącego nas czasu podczas robienia zdjęć ( to była naprawdę hiper szybka sesja), możemy pokazać Wam esencję tych działań.

Kimura Glamping – inspirujące miejsce pod Warszawą

I czasem wystarczy impuls, gest, mała iskra, by zrodził się pomysł, by spontanicznie i z fajnymi ludźmi spróbować stworzyć małą miłosną historię.

Zaciekawieni ? Koniecznie zajrzyjcie na nasz poradnik sesji narzeczeńskiej

To kto chętny na kolejną sesję na Kimura Glamping a może ślub w Cichej 23 ?

One comment on “Kimura Glamping - sesja narzeczeńska w stylu boho”

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
zobacz także:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram