Ślub plenerowy - Przepitki i przekąski

25/02/2021

Nowoczesna stodoła na ślub i wesele - Przepitki i Przekąski

Ślubne trendy na ślub i wesele w stodole nie słabnie na sile. Coraz więcej par młodych marzy, by swój ślub i wesele wyprawić w sielskim, rustykalnym czy boho stylu. Z daleka od pałacowych klimatów i dworków, blisko natury, z nastawieniem na swobodę i szalona zabawę - to młode pary przyciąga najbardziej. Dlatego klimat "slow" doskonale obrazuje wesele na wsi w stodole. Weselna stodoła daje możliwość zorganizowania ślubu w stylu barn house, rustykalnym, boho, greenery, folkowym, a także bardziej tradycyjnym czy zupełnie nowoczesnym. Ślub i wesele w stodole kryje w sobie niezliczone atuty. I co najistotniejsze, możecie zorganizować swój własny ślub marzeń.

Przepitki i Przekąski to nowoczesna stodoła na ślub i wesele. Bez wątpienia zachwyci wszystkich fanów wesel w stodole. To tez idealne miejsce na ślub plenerowy. Nie bez powodu sala weselna Przepitki i Przekąski znalazła się na naszej subiektywnej liście najlepszych lokali na ślub i wesele w Warszawie i okolicach.

Przepitki i Przekąski polecane miejsce na ślub plenerowy i wesele w stodole

Przepitki i Przekąski to urokliwe miejsce położone w środku lasu ( jak nazwa wskazuje) w miejscowości Przepitki, niedaleko Warszawy. Lokalizacja stodoły gwarantuje intymną atmosferę i prywatność. Miejsce usytuowane jest w samym lesie poza terenem zamieszkalnym. Dodatkowym atutem jest spora infrastruktura agroturystyczna wsi Przepitki, stworzona z myślą o dużych weselach. Bez problemu pomieścicie tutaj wszystkich zaproszonych gości i zapewnicie im niezapomnianą zabawę. Miejsce to stworzono dla wszystkich, którzy pragną kompleksowej organizacji ślubu i wesela. W pięknych okolicznościach przyrody zorganizujecie tutaj ceremonię zaślubin w plenerze a w nowoczesnej stodole wyprawicie huczne wesele. Sala weselna zachwyca! Jej wystrój charakteryzuje przewaga naturalnego drewna i cegły, białe ściany, przeszklenia, duża ilość naturalnych akcentów. Aranżacja przestrzeni utrzymana jest w klimatycznym, leśnym stylu. To przepiękna i nowoczesna stodoła. Girlandy światełek zwisają z drewnianego sklepienia i dodają ciepła.

Jeśli szukacie stodoły w okolicach Warszawy  na swoje wesele, to Przepitki i Przekąski będą doskonałym wyborem. Polecamy to miejsce z czystym sumieniem!

Warto wspomnieć, że miejsce posiada własną kuchnię, to niewątpliwie duży atut, ponieważ wiele podobnych miejsc wymaga zamawiania zewnętrznego cateringu.

Ślub i wesele w stodole - Przepitki i Przekąski

Stodoła na ślub i wesele taka jak Przepitki i Przekąski to idealny wybór, żeby tak piękne wydarzenie jakim jest uroczystość ślubu i zabawę weselną świętować i przeżywać na 100%. Piękne położenie miejsca, a co za tym idzie, możliwość relaksu, obcowania z naturą, ułatwia swobodne celebrowanie tego dnia w stylu garden party czy slow wedding. Atmosfera miejsca sprawia, że możecie świętować ten dzień jak tylko wymarzycie, juz od samych przygotowań ślubnych. Ślub i wesele w stodole na miarę Waszych marzeń!

Arina i Przemek przygotowywali się na miejscu w Przepitkach. Niewymuszona, luźna atmosfera towarzyszyła wszystkim uczestnikom już od przyjazdu. Kameralne śluby i wesela mają tę niezwykłą, lekką aurę, która sprawia, że reportaż ślubny pełen jest autentycznych, czułych i radosnych momentów.

Nikt się nie spieszył, nie stresował. Czas nie gonił. Młodzi mogli brać udział w przygotowaniu wystroju samej sali, doglądali jak powstaje miejsce na zaplanowaną ceremonię zaślubin w plenerze. Witali kolejnych pojawiających się gości.

Wreszcie przyszedł ten oczekiwany moment ubierania panny młodej i pana młodego. Długo marzyliśmy, by trafić na ślub, gdzie druhny będą ubrane nie w pastele jak zazwyczaj, a w czarne sukienki. I oto są! Wszystkie druhenki w stylowej czerni. Suknię Ariny zdobiły liściaste hafty, całość z ogromnym bukietem ślubnym robiła niemałe wrażenie. A Przemek wybrał do ślubu kratę i stylowe dodatki.

Cały ten dzień otulony był wręcz intymną atmosferą. Z pewnością przyczynił się do tego kameralny charakter imprezy. Ze względu na pandemiczne ograniczenia liczba gości była niewielka, a to tylko spotęgowało intymny charakter i romantyczny nastrój wesela.

Po wnętrzach stodoły niespiesznie przechadzał się kot. Goście wyraźnie cieszyli się możliwością spotkania. Czas błądził leniwie pomiędzy rozmowami, toastami i głośnym śmiechem. Było dużo przytulania i radosnych gestów.

A do ślubu poprowadziła Arinę mama! Tak, ceremonia była niezwykle wzruszająca, szczera, autentyczna i czuła. Nawet niebo specjalnie dla nich, wstrzymało się na czas ceremonii plenerowej, by lunąć deszczem dopiero po uroczystości i złożeniu przysięgi małżeńskiej. To idealna przestrzeń na ślub w plenerze. Polana, zapach otaczającego lasu, drewniane ławki i pięknie przystrojone kwiatami miejsce gdzie bezpośrednio przyrzekli sobie miłość. Trudno było powstrzymać wzruszenie.

Miejsce ślubu i wesela: Przepitki Przekąski

Wesele w stylu garden party, czy ślub i wesele w stylu slow pozwala stworzyć bardzo autentyczna i wielowymiarową historię z dnia ślubu. Jeśli spodobał Wam się nasz styl opowiadania i nasze zdjęcia, napiszcie do nas! Może już niedługo zatrzymamy w kadrze Wasz wymarzony ślub i wesele 🙂 Do zobaczenia !

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
zobacz także:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram