Rustykalne wesele w stodole

15/02/2022

Kochacie styl boho I rustykalny? Marzycie o tym, by wasze wesele było modne, blisko natury i na luzie? Zorganizujcie wesele w stodole! Mazowieckie ma do zaoferowania najpiękniejsze stodoły gdzie wyjątkowo spędzicie dzień ślubu. Jedną z naszych ulubionych jest Oczyszczalnia Miejsce, zwana też Stodołą Wszystkich Świętych. Właśnie tu zaprosili swoich bliskich Aron i Ewelina, by świętować miłość!

Ślub i Rustykalne Wesele w Stodole

Natura i otwarta przestrzeń to idealne warunki dla fotografa, by uwiecznić ważne momenty w tak szczególnym dniu jakim jest ślub. Wesela w stodole odbywają się w całym kraju, i z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Jeszcze kilka lat temu w Warszawie i okolicach trudno było znaleźć stodołę przystosowaną do organizacji wesela. Dziś jest w czym wybierać. Już nie tylko klimatyczna sala weselna i dekoracje mają znaczenie, liczy się całe otoczenie obiektu i lokalizacja. Zwłaszcza jeśli w tym samym miejscu ma się odbyć uroczystość ślubu plenerowego i zabawa weselna. W tym wypadku Oczyszczalnia to idealna stodoła na wesele i ślub w plenerze. A dodatkowo jest tu domek drewniany na przygotowania ślubne panny młodej.

Kiedy wszystko odbywa się w jednym miejscu, łatwiej o atmosferę w duchu slow, bez pośpiechu i stresu. A co ważniejsze z punktu widzenia fotografa - łatwiej o spójność w reportażu.

Zrozumiała jest moda na wesela blisko natury. Młodzi ludzie chętnie uciekają z marmurowych pałaców i zgiełku miasta, by w wiejskim plenerze poczuć się prawdziwie swobodnie. Stodoły tworzą swojski klimat, w którym radość wybrzmiewa mocniej. Jak mocno - przekonacie się oglądając reportaż Eweliny i Arona.

Ślub plenerowy w rustykalnym stylu

Oczyszczalnia w Teresinie niedaleko Warszawy to też idealne miejsce na rustykalny ślub w plenerze. Znajduje się tutaj malowniczy staw, dlatego ceremonia na pomoście to niewątpliwie atut miejsca. Bajkowy ślub pośród szumu drzew, śpiewu ptaków i najbliżsi, którzy przeżywają tą jedyną wyjątkową chwilę razem z Wami. Chyba nie ma lepszej scenerii do celebrowania miłości. Ślub cywilny, humanistyczny a nawet symboliczny - uczcijcie to po swojemu!

Po ceremonii nie mogło zabraknąć miejsca na krótką sesję w plenerze. Dodatkowo zdjęcia z rodziną i grupówki wywołały prawdziwą furorę wśród gości. Chyba nigdy nie mieliśmy tak chętnej paczki do wygłupów przed obiektywem. Atmosfera miejsca naprawdę sprzyjała zabawie, przekonaliśmy się o tym nie raz tego wieczoru.

Nowoczesne wesela to dziś już nie tylko ucztowanie i tańce na parkiecie. Młodzi ludzie chcą przede wszystkim miło spędzić czas, to okazja by cieszyć się obecnością przyjaciół i rodziny, odpocząć na leżakach, sączyć drinki na świeżym powietrzu, poczuć się trochę jak na wakacjach. Czasem nasi goście przyjeżdzają z bardzo daleka. Czasem, jak to miało miejsce u Eweliny i Arona, duża liczba gości przyjechała zza granicy. Młode pary wybierają miejsce na ślub, w którym mogą mieć wszystko co dusza zapragnie. A tutaj jest wszystko.

Wesele w stodole - styl rustykalny

Wystrój sali oraz dekoracje zasługują na chwilę uwagi. Minimalistyczne ceglano drewniane wnętrze stodoły daje nieograniczone możliwości aranżacyjne. Zwisające zielone rośliny, kwiatowe dekoracje, tapeta w brzozy i przeszklenia tworzą we wnętrzu magiczny klimat. Nie zabrakło trawy pampasowej i łapaczy snów, były romantyczne świece i girlandy świateł. To wszystko sprawiło, że to było jedno z najbardziej fotogenicznych ślubów i wesele rustykalne w Warszawie, jakie mieliśmy przyjemność fotografować.

Ale oprócz pięknej oprawy było coś jeszcze. Coś, co sprawiło że ten materiał jest wyjątkowy. To ludzie i ich emocje, zachowania, reakcje. Z zapałem szukaliśmy momentów, by ten reportaż ślubny był opowiedziany w sposób unikatowy. Aby album ślubny kartkowany z zapałem przywoływał najczulsze wspomnienia nawet po wielu latach.

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram