Sesja ślubna - Pałac w Krowiarkach

24/02/2017

Sesja ślubna w Pałacu w Krowiarkach

Jekaterina i Łukasz marzyli o wyjątkowej sesji poślubnej. I choć nie towarzyszyliśmy im w dniu ich ślubu, było nam bardzo miło kiedy wybrali nas do swojej sesji poślubnej.

Bardzo chcieli, by nie był to typowy plener z naturą w tle, ale coś zupełnie innego. Podobał im się klimat opuszczonych pałaców. Romantyzm i nostalgia w jednym miejscu. Śląsk to obszar Polski, w którym nie brakuje opuszczonych pałaców i zamków. A jako fotograf ślubny uwielbiam wyzwania i pracę w nowych miejscach. Zespół pałacowo- parkowy w Krowiarkach pasował do sesji ślubnej idealnie. I chociaż miejsce to jest dosyć popularne wśród lokalnych fotografów ślubnych, pragnęliśmy pokazać je inaczej, po swojemu, skupiając się na pięknej relacji przede wszystkim.

Zdjęcia ślubne w Krowiarkach. Niezwykłe wnętrza pałacu

Sam pałac to bardzo ciekawe miejsce do zdjęć ślubnych na Śląsku. Znany również pod nazwą Pałac Donnersmarcków ( znajduje się tu mauzoleum rodowe), wybudowany prawdopodobnie w XVII wieku na początku był drewniany, i do dziś ma bardzo bogata historię. Był przebudowywany, wielokrotnie zmieniano lub unowocześniano jego historię. Neobarokowe rysy zamku mogą sprawiać wrażenie mocno zniszczonych, jednak w środku pałac ma ogromy potencjał fotograficzny. Nowa część pałacu utrzymana jest w stylu secesyjnym.

Zamek jest ogromny, na parterze i piętrze jest w sumie 115 sal ( najpopularniejsze to mauretańska, bajkowa, biała sala). Panuje tam tajemniczy półmrok, to idealne warunki świetlne by stworzyć magiczny klimat na sesji ślubnej. Charakterystyczna klatka schodowa, wielkie okiennice i wzorzyste wykończenie podłóg, wnętrza te dają dużo możliwości do niebanalnych kadrów.Jak wskazuje nazwa, zespół pałacowo - parkowy w Krowiarkach to oprócz zamku, rozległy park utrzymany w stylu angielskim. Tu również można wykonać część zdjęć.

Sesja ślubna w zniszczonym pałacu

Sesja ślubna w opuszczonym pałacu była świetną przygodą i dostarczyła nam niemałych wrażeń. Być nieco z boku pary a jednocześnie blisko widzieć emocje. Bez zbędnych detali i ozdobników. Tym razem celowo zrezygnowaliśmy z tak bardzo modnych kadrów wprowadzających. Cudowne, przytłumione światło budowało cały nastrój i podkreślało najdrobniejsze gesty. Czujemy radość kiedy możemy zatrzymać na zawsze takie chwile !

Pałac w Krowiarkach miejsce na sesję ślubną

Warto zdecydować się na sesję w tak niestandardowych wnętrzach i wyczarować prawdziwie filmowy klimat. Wszystkie pary, które chciały by fotografować się w pałacu, muszą odpowiednio wcześniej umówić się na sesję, i opłacić wstęp na teren pałacu. Koszt pleneru ślubnego wynosi 200zł, wszystkie informacje dostępne są na stronie pałacu. To szczególnie istotne dla tych zainteresowanych, którzy przyjeżdzają z innych rejonów Polski.

A czy Wam podoba się taki klimat ślubnych zdjęć ?

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram