W czym do ślubu. Moda męska - przygotowania pana młodego

08/05/2019

Ślubna moda męska czyli ubranie dla Pana Młodego

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej pary. Często mówi się, że ślub i wesele to uroczystości, które spędzają sen z powiek niejednej pannie młodej. Wybór tej jedynej sukni ślubnej, organizacja przyjęcia oraz dopilnowanie wszystkich detalów związanych z tym dniem potrafi być bardzo stresujące i frustrujące. Jednak nie zapominajmy, że pan młody równie intensywnie myśli o tym, by wszystko się udało i by jego wygląd był nie tylko elegancki, ale także modny. Oczywiste jest, ze najważniejszy mężczyzna na weselu powinien mieć dopięte wszytko na ostatni guzik 😉

Nowoczesna moda ślubna dla panów

Aby urzeczywistnić ten efekt potrzebny jest modny garnitur ślubny, a także dodatki, które dopełnią całości. Na przestrzeni ostatnich lat dało się zauważyć jak prężnie zmienia się ślubna moda męska. W najlepszych salonach z modą męską dostępnych jest wiele opcji. Dziś garnitur na ślub to dużo szersze pojęcie, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Garnitur czy smoking. Zestaw z kamizelką czy bez. Mucha czy krawat. A nawet kolorystyka, która często wybiega poza bezpieczne ramy granatu i czerni. Pojawia się coraz więcej garniturów w oryginalnych kolorach. Nowoczesne modne rozwiązania dla mężczyzn potrafią zaskoczyć i sprawiają, że pan młody zachwyca swoim strojem równie bardzo jak panna młoda swoją suknią !

Ważne przy tym by strój pana młodego pasował stylem do sukni ślubnej.

I szczerze mówiąc, bardziej nie chcemy się zagłębiać w teorię, gdyż zwyczajnie moda męska to nie jest nasz “konik”. Zdecydowanie wolimy fotografować. I kiedy zadzwonili do nas z jednego z najlepszych salonów mody męskiej w Warszawie, z pomysłem na sesję, poczuliśmy, że to może być coś niebanalnego. Macaroni Tomato, to prestiżowa marka zajmująca się ściśle modą męską, w tym ślubną moda męską. To zespół znawców i pasjonatów. Zachęcamy do zapoznania z  marką i zainspirowania!

My mieliśmy przyjemność pracować z Macaroni Tomato podczas sesji zdjęciowej, która była czymś więcej niż typowa sesja stylizowana pana młodego. Pomysł potraktowania sesji jako reportażu z przygotowań pana młodego bardzo nam się spodobał. Ojciec i syn, męskie sprawy, piękne wnętrza hotelu H15 Boutique (który to znajduje się na naszej liście polecanych miejsc na organizację ślubu i wesela w Warszawie), i dwie modowe propozycje dla pana młodego.

W tym sezonie modny jest pan elegancki. Najlepiej w surducie angielskim lub smokingu. A Wam, która wersja pana młodego bardziej przypadła do gustu – klasyka ze smokingiem, czy może garnitur inspirowany stylem angielskim?

Jeśli nie jesteście pewni wyboru swojego garnituru na ślub, pamiętajcie że warto skorzystać z profesjonalnego doradztwa, by w dniu ślubu pan młody mógł zachwycić nie tylko swoja wybrankę, ale także pokazał dobry gust i smak.

Gatniutur i dodatki: Macaroni Tomato

One comment on “W czym do ślubu. Moda męska - przygotowania pana młodego”

  1. Elegancko. Garnitury szyte na miarę to jest coś wspaniałego. Mam jeden, specjalnie zaprojektowany i uszyty przez świetnych pracowników atelier Vratelli na mój ślub, ale to na pewno nie mój ostatni.

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram