Najpiękniejsze zdjęcia ślubne - best of 2018

14/03/2019

Fotografia ślubna i podsumowanie sezonu

Jeden z najtrudniejszych postów w roku. I nie chodzi tylko i wyłącznie o ilość spędzonych godzin, a w zasadzie dni, na wnikliwym przeanalizowaniu wszystkich zdjęć z ubiegłego sezonu. Wnikaliśmy na nowo w Wasze historie, Wasze momenty, w Wasze emocje. I był to przegląd nie tylko najlepszych kadrów pod względem technicznym, bo czasami nie miały one szans z momentami spontanicznymi, gdzie technika i wymuskane efekty ustępowały miejsca temu, co chwyciło w danej sekundzie za najwrażliwszą strunę. Ustępowały miejsca szczerości.

Trudno nam też ubrać ten zbiór zdjęć w ramy motywu przewodniego, jakiegoś konkretnego hasła, które z jednej strony ułatwiło by zadanie, ale z drugiej sprawiło, że wiele pięknych ujęć, ze względu na swój temat pewnie byśmy nie wybrali.

Będzie więc spontanicznie, różnorodnie, od zdjęć detalu, poprzez reporterskie i dynamiczne momenty, po kadry gdzie gesty, efekty światła, czy inna iskra sprawiła, że rzeczywistość ujęta w niezwykły kształt, tak właśnie zostanie zapamiętana.

Najpiękniejsze zdjęcia ślubne, fotograf ślubny Warszawa

Będzie to zbiór najpiękniejszych zdjęć ślubnych, bo znaleźliście się na nich Wy – nasze pary, wszyscy, którzy podczas tego ślubnego wydarzenia dodali tym fotografiom magii.

Będą sesje ślubne i miejsca, w których odcisnęliście ślad swojej historii. Wreszcie – będzie to podziękowanie dla Was! Za Wasze zaufanie i wiarę w nasze możliwości. Za każdą znajomość, o która dzięki tym ujęciom, jesteśmy dzisiaj bogatsi. Za to, że motywujecie nas tak mocno, że z każdym rokiem stawiamy sobie poprzeczkę jeszcze wyżej.

Był to też rok wspaniałych podróży, nie tylko do nowych miejsc, ale też podróży wgłąb siebie. Wiele przemyśleliśmy, wiele zrozumieliśmy, a to dało początek kolejnym marzeniom i planom na przyszłość.

Pragniemy Wam przedstawić kilkadziesiąt historii, a może tylko jedną ? gdzie zaproszeni do Waszego świata, zdjęciami zatrzymywaliśmy wspomnienia.

3 comments on “Najpiękniejsze zdjęcia ślubne - best of 2018”

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
zobacz także:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram