Sesje ślubne

Pracując na sesjach ślubnych mamy podobne podejście jak w przypadku reportaży ślubnych. Preferujemy klimatyczne zdjęcia w malowniczych miejscach, scalające się w jedną spójną opowieść, która dobrze ukazuje Was i miłość między wami. Czasem sesja jest romantyczna i spokojna a czasem szalona i żywiołowa. Wszystko zależy od Waszego temperamentu i oczekiwań. Jeśli nie macie pomysłu na sesję poślubną czy też narzeczeńską, nie musicie się martwić. Wciąż szukamy nowych inspiracji i systematycznie uzupełniamy listę miejsc, w których chcielibyśmy stworzyć piękne fotografie. Może to właśnie Wy przyczynicie się do ich powstania ! Nie ograniczamy się do jednej estetyki, staramy się patrzeć na świat poprzez kadr i światło, nie ważne czy jest to sesja w naturze o zachodzie słońca na szczycie góry, w lesie, czy na plaży. Równie dobrze odnajdujemy się w klimacie tętniącej życiem ulicy wielkiego miasta, czy też zniszczonych i opuszczonych miejscach w stylu postindustrialnym. Pasja do podróży sprawia, że uwielbiamy pracować w nowych miejscach, być gdzieś pierwszy raz i dać się ponieść kreatywności i spontaniczności w fotografowaniu.

Chociaż w naszym kraju nie brakuje pięknych i różnorodnych miejsc do zdjęć, to uwielbiamy wyjazdy na sesje zagraniczne. Często realizujemy sesje we Włoszech. A oprócz stałych miejsc zawsze jesteśmy otwarci na coś nowego. Podczas sesji zagranicznych Iwona dodatkowo zadba o profesjonalny makijaż i fryzurę w dowolnym miejscu na świecie. Jej doświadczenie sprawdza się tutaj doskonale! A dobry wygląd i samopoczucie naszych par to najlepsza gwarancja pięknych zdjęć.

Kilka ulubionych sesji:

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram