Sesja ślubna nad Lago di Braies

10/04/2020

Plener ślubny nad Lago di Braies

Sesja ślubna w wyjątkowym miejscu to już dziś oczywiste pragnienie każdej młodej pary. Po najpiękniejsze ślubne zdjęcia wyruszamy do najbardziej pożądanych turystycznie zakątków świata. Radość podróżowania, Wasza miłość w niebanalnych sceneriach – właśnie to zyskujecie decyduąc się na sesję ślubną za granicą.

Zapierające dech w piersiach krajobrazy to z pewnością najpiękniejsze tło dla Waszej miłości. Jednym z takich niepowtarzalnych miejsc jest jezioro Lago di Braies z widokiem na Dolomity, słusznie nazywane Perłą Południowego Tyrolu. Wapienne skały odbijające się w turkusowej tafli jeziora, otoczone pięknymi lasami, tworzą wręcz bajkową scenerię.

Lago di Braies to bez wątpienia jedno z najpiękniejszych miejsc na sesję ślubną we Włoszech.

Sesja ślubna w Dolomitach

Jezioro Braies leży bezpośrednio w rezerwacie przyrody. Każdy kto zapragnie zrealizować tam swoją sesję ślubną musi liczyć się z ogromną popularnością tego miejsca. Już od wczesnych godzin porannych zastaniecie kolejki fotografów chcących złapać pierwsze promienie wschodu na najpopularniejszym instagramowym pomoście. Jezioro Braies często nazywane jest z tego powodu jeziorem instagrama. Długi drewniany pomost i łódki w kolorze ciepłego, rudego brązu, układające się na kształt ścieżki wiodącej wgłąb jeziora. To właśnie pomost z łódkami na tle gór są najczęściej przedstawiane na instagramowych pocztówkach.

Plener ślubny we Włoszech  – Lago di Braies

Niech was nie zwiedzie iście bajkowa aura miejsca. Widoki to marzenie, ale warunki panujące (zwłaszcza trudne światło) oraz ilość turystów ( a także innych fotografów i oczekujących na swoją kolej par – chociażby po to by mieć dla siebie 5 minut na pomoście), może wybić z rytmu i szybko sprowadzić nas ze sfery wyobrażeń wprost do rzeczywistości.

Przydaje się w takich warunkach spore doświadczenie fotograficzne. Ale największym sprzymierzeńcem okazuje się być (przynajmniej dla nas) umiejętność spontanicznej pracy, kreatywnego patrzenia, myślenia i szybkiego reagowania. Można zaplanować sobie poszczególne kadry, ale w takich miejscach nigdy nie ma pewności czy nasze zaplanowane ujęcia szczęśliwie wykonamy.

Dlatego cieszymy się, że nie nauczyliśmy się do tej pory planować 🙂

Sesja zdjęciowa w Dolomitach

Sesja ślubna z Justynką i Radkiem była wymagająca nie tylko ze względu na to, że wybrali przepiękne Lago di Braies, podczas zdjęć towarzyszyła nam niespełna dwuletnia, energetyczna gwiazda – ich córeczka Basia. Oj tak! Fotografowanie pary młodej z dzieckiem w takim miejscu to hiper wyzwanie!

Całe szczęście nie było do tej pory takiego wyzwania, któremu nie bylibyśmy w stanie sprostać. Dlatego dziś możemy Wam z radością pokazać efekty tej wyjątkowej sesji.

Plener za granicą –Jezioro Lago di Braies

Bardzo nam zależało na możliwie najbardziej różnorodnym ukazaniu miejsca, zarówno na pomoście, na łódce, którą wypłynęli na sam środek jeziora, na okalających szlakach, skałach i nad samym brzegiem jeziora.

Możecie się spodziewać nie tylko panoramicznych kadrów pokazujących magię scenerii, nie zabraknie w tej historii bardzo bliskich ujęć, portretów i spontanicznych kadrów pełnych emocji.

Ogromne brawa dla naszej pary młodej, która wytrzymała niskie już u schyłku października temperatury.

To była fantastyczna przygoda, przemiło spędzony czas z cudownymi ludźmi i wspomnienia zamknięte w taki oto obraz !

A może wrócimy tam właśnie z Tobą? Jeśli marzysz o zdjęciach w tym niezwykłym miejscu daj nam znać 🙂 Tym bardziej, że Lago di Braies ma do zaoferowania dużo więcej niż piękno samego otoczenia jeziora. Nieopodal znajdują się fantastyczne ścieżki wysoko w górach, tam rozpościerają się równie mocno zapierające dech w piersiach widoki Dolomitów.

Na zakończenie pokażemy małą bohaterkę, która nie raz podczas trwania sesji, miała swoje 5 minut 🙂

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram