Sesja narzeczeńska jesienią w lesie

22/04/2016

Jesienna sesja narzeczeńska w lesie

Sesje narzeczeńskie to nie tylko świetna okazja dla zakochanych, by oswoić się przed ślubem z obecnością fotografa. To przede wszystkim idealna okazja by uchwycić to co najpiękniejsze w Waszej relacji. To też moment, gdzie skupiamy się tylko na Was i Waszych emocjach i gestach. A jesień to idealny moment na romantyczny spacer w plenerze. Choć dla jednych to czas pluchy i niepogody, dla nas to okres pięknych kolorów i scenerii do zdjęć.

Sesja narzeczeńska jesienią

Okres od września do końca listopada to najlepszy czas na klimatyczne, pełne słońca lub tajemnicy sesje zdjęciowe. Jesień to nie tylko kolorowe liście i nasza polska "złota jesień". Jedna z naszych najbardziej rozpoznawalnych sesji miała miejsce w opuszczonej szklarni późną jesienią. Suche trawy i krzewy, brunatno rdzawe barwy i race dymne, które podkreśliły magiczne światło.

Równie bajkowo może być podczas zdjęć jesiennych w lesie. Jesienna przyroda oferuje nam piękno barw i faktur, to idealna sceneria na zdjęcia. Sesja w lesie to zawsze dobra opcja. Możecie wybrać słoneczny dzień, albo zupełnie ponury - nostalgiczna aura i mgła tez wygląda pięknie. Jesienne sesje zdjęciowe wykonane np. w listopadzie zapewnią na zdjęciach surowy i tajemniczy efekt. Dodatkowo las zapewni Wam swobodę i pozwoli się otworzyć, nikt nie będzie na was spoglądał, oprócz fotografa 😉

Sesja narzeczeńska w jesieni dlaczego warto?

Kto jest typem "Jesieniary "? My zdecydowanie! Rozrzucanie wielobarwnych liści, piknik, zabawa w deszczu, a może spacer we mgle? Sesja ślubna jesienią może być fenomenalna. Jesienne sesje są najbardziej różnorodne. Możecie dopasować do siebie miejsce i klimat o jakim tylko marzycie.

Leśna sesja Martyny i Piotrka to przykład jak udało nam się sfotografować ich miłość w naturalnej scenerii. Skupieni na sobie, wyglądali pięknie!

Nie tylko dla przyszłych par młodych, ale dla wszystkich którzy doceniają magię naturalnych zdjęć.

Jesień jest magiczna!

Jako doświadczony fotograf ślubny stawiam na niewymuszone szczere kadry. Doceniam możliwości fotograficzne jakie oferuje aura jesieni. Każda jej odsłona zachwyca. Nawet ta mniej słoneczna. Ubierzcie grube swetry, weźcie termosy ciepłej herbaty i w drogę.

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram