Sesja narzeczeńska w domu

02/10/2016

Naturalne, niepozowane zdjęcia, właśnie takie ujęcia mamy w głowie kiedy myślimy o sesji dla dwojga. Jakie miejsce wybrać by było nastrojowo i intymnie? Jak otworzyć się przed fotografem? Czy będę umiała/ umiał pozować? Zapewne te pytania pojawiają się najcześciej, kiedy tamat sesja narzeczeńska dotyczy i Was.

Sesja narzeczeńska w mieszkaniu

Jak przygotować się do takiej sesji? Mamy gotowy poradnik, który wielu z Wam ułatwi sprawę! Jako fotograf ślubny jestem zawsze otwarty na wszelkie pomysły na sesje narzeczeńską.
Brak pomysłów a lubicie na zdjęciach naturalność? Zostańcie w domu, albo wynajmijcie stylowy apartament do zdjeć. Bardzo nastrojowa, intymna sesja narzeczeńska Danusi i Mirka ma niesamowity klimat. Od dawna chcieliśmy spróbować czegoś nowego, spojrzeć inaczej na zdjęcia narzeczeńskie. W opozycji do modnych wciąż naturalnych, zielonych miejsc z przyrodą w tle, boho stylizacji i spektakularnych widoków, postawiliśmy na sesję zakochanych we wnętrzu.

Jeden apartament, dwoje ludzi i wielka miłość. Taki pomysł na zdjęcia! Sceneria, w której siłą nie był magiczny wschód czy zachód słońca, a moc gestów – tych czułych i najdrobniejszych. To niezwykłe przeżycie móc przyglądać się z bliska takim właśnie niewyczerpanym pokładom gestów i uczuć.
Danusia i Mirek byli sobą, nieskrępowani, zajmowali się sobą, skupiali na sobie – i to wystarczyło! Zobaczcie koniecznie jak udało nam się powiedzieć ich miłość kadrami ?

Domowa sesja pary

Stawiając na naturalne dla Was otoczenie, tak naprawdę nie poczujecie skrępowania podczas zdjęć. Kiedy czujecie się w pełni swobodnie zapominacie o pozowaniu. Domowe zacisze to wybór idealny. Piękne zdjęcia możecie tez mieć wynajmując apartament w hotelu. W każdym większym mieście znajdziecie mnóstwo apartamentów na wynajem, możecie też postawić na ulubiony styl wnętrz. Takie rozwiązanie to alternatywa kiedy za oknem jest szaro i brzydko.

W przeciwieństwie do fotografowania w plenerze, zdjęcia w mieszkaniu czy apartamencie aranżujemy w większej części ba siedząco lub leżąco. To pozwala zbudować nastrój bliskości. Szczególnie jesienią. Para otulona w koc, czy splecione ręce na tle kominka, a może wspólne kawa w kuchni albo wojna na poduszki. Zdjęcia w domu nie muszą być nudne!

Sesja zdjęciowa pary w domowym zaciszu

Zdjęcia to nic innego jak kawałek papieru, w którym zaklęta jest chwila. Możecie mieć ich wiele jeśli zdecydujecie się zrobić sesję po swojemu!

Poznajcie trzy najważniejsze argumenty by wykonać sesje w domu:

  1. możecie ja zrealizować o każdej porze, bez względu na pogodę i porę roku
  2. możecie się ubrać swobodnie, a nawet zmieniać stylizacje jeśli tego chcecie
  3. domowe zacisze lub apartament gwarantuje wam zupełną prywatność i atmosferę bliskości, będzie sam na sam z fotografem

Jak mówi stare dobrze przysłowie - wszędzie dobrze ale w domu najlepiej! W dresach, na boso i jak tylko chcecie. Zapomnijcie o całym świecie i zaproście nas do świata swoich emocji, a my postaramy się o najpiękniejsze zdjęcia. Tak jak z Danusią i Mirkiem.

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram