Sesja ślubna BOHO - Stara Szklarnia

29/11/2016

Boho to wciąż bardzo silny trend ślubny nie tylko na śluby i wesela ale także na plenery ślubne. Wiele par młodych inspiruje się tym stylem planując swój wielki dzień. Stylizacje i dodatki boho sprzyjają powstawaniu pięknych fotografii ślubnych. Co więcej, panny młode chyba najczęściej zachwycają się sukniami ślubnymi i aranżacjami boho, gdzie natura miesza się z artystycznymi klimatami.

Sesja ślubna boho w starej szklarni

Wyjątkowe sesje w klimacie boho to nie tylko zdjęcia w naturze. Miejsce i dodatki wydają się być kluczowe. stare stodoły, szklarnie i inne obiekty zdradzające upływ czasu stanowią świetne tło dla subtelnych kadrów.Jako fotograf uwielbiam miejsca opuszczone, ukryte przed światem, gdzie rządzi tylko natura. Takie lokalizacje szczególnie mocno nas inspirują. Nie musimy wspominać, z jak wielką przyjemnością fotografujemy w takich miejscach. Możemy wtedy do woli szukać ciekawych ujęć. Tworzyć unikatowe kadry. Mimo, że nie była to stylizowana sesja ślubna, to magiczne otoczenie szklarni oraz dodatki Dorotki sprawiły, że całość była spójna i odzwierciedlała idealnie lekki boho styl - bukiet pastelowych kwiatów i opaska z Decolove idealnie dopełniły suknię.
Nasza para czuła się bardzo komfortowo podczas zdjęć, nikt przypadkowy nie spoglądał, a my mieliśmy nieograniczoną swobodę działania.

Byliśmy bardzo szczęśliwi, kiedy jedno z ujęć z tej sesji zdobyło wyróżnienie w kwartalnym konkursie ISPWP. To tylko potwierdza fakt, że warto decydować się na sesje innego dnia, w trakcie wesela czas i miejsce na sesję jest mocno ograniczone. Sesje innego dnia to okazje do tworzenia jedynych w swoim rodzaju, zachwycających zdjęć!

Plener ślubny w stylu BOHO

Sceneria, którą wybraliśmy okazała się istnym strzałem w dziesiątkę! Piękna, opuszczona szklarnia, która zapewniła nam naturalny a jednocześnie intymny klimat. Miejsce zaczarowane niczym dziki, magiczny ogród. A w sercu tej wyjątkowej scenerii Dorota i Paweł. Pozwolili nam stworzyć opowieść pełną ciepła, czułości i pięknych barw!

BOHO Sesja zdjęciowa w zieleni

Bujna zieleń stanowiła idealną dekorację. Drzewka dziko rosnące w środku szklarni przebijały dach. To jedyne takie opuszczone miejsce w Polsce. Nie potrzebowaliśmy nic więcej! A jeśli ciekawi Was jak prezentuje się szklarnia w odmiennej aurze, koniecznie zerknijcie na jesienną sesję w szklarni. Uniwersalność stylu boho pozwala tworzyć niesamowite zdjęcia ślubne o każdej porze roku. Raz bujna zieleń i kolory, a raz duże bukiety z pampasami i suszone trawy, frędzle i makramy albo zwiewne falbany i koronki. Ta dowolność sprawia, że boso wedding kochają wszyscy.
Bez względu na to w jakim stylu zdecydujesz się przeżyć swoją bajkę, najważniejsza jest naturalność i prawdziwe przeżywanie wspólnych chwil. Szczęście to w końcu najlepsza stylizacja ślubna! Warto przy tym postawić na fotografa ślubnego, który uchwyci to w unikatowy sposób.

By nie przedłużać, serdecznie zapraszamy na sporą dawkę ciepłych kolorów i uczuć! Dajcie nam znać, jeśli też marzy Wam się podobna bajka!

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram