Sesja w Szklarni

27/02/2022

Sesja w szklarni to klimat zdjęć, który mocno do nas przemawia. To idealny pomysł na ślubne czy narzeczeńskie sesje. Konstrukcja z metalu i szkła, porośnięta w środku gęstą, bujną zielenią. I to zdumiewające światło, które przenika przez szklany dach! Taka sceneria trafia w gusta każdej pary.

Sesja zdjęciowa w szklarni - Powsin

Ogród Botaniczny znajduje się niedaleko Lasu Kabackiego i Parku Kultury w Powsinie. Jeżeli interesuje Was niebanalna fotografia ślubna, z dala od parków a jednocześnie blisko miasta i w pięknej zieleni, to jest to strzał w dziesiątkę! Oranżeria w Powsinie zastąpi Wam dalekie wycieczki w tropiki. Możecie tu podziwiać ponad 1500 gatunków egzotycznych roślin i największą w Polsce kolekcję cytrusów. A co ważniejsze, macie idealne tło do romantycznych kadrów. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji to musicie zobaczyć to miejsce. Nie bez przyczyny znalazło się na naszej subiektywnej liścieNajlepsze miejsca na sesję w Warszawie - TOP 50 top miejsc na sesje w Warszawie.

Szklarnia Powsin - Ogród Botaniczny

Palmiarnia w Ogrodzie Botanicznym to idealne miejsce na tropikalne zdjęcia. W każdych warunkach pogodowych i o każdej porze dnia. Mieliśmy okazję fotografować w szklarni zarówno w letnie miesiące jak i w styczniu. Za każdym razem mieliśmy udany plan zdjęciowy.

Pełno tu ciekawych zakamarków, które dają fotografowi ślubnemu wiele możliwości i niebanalnych ujęć. Mamy stamtąd wiele pięknych realizacji. W zeszłym sezonie przeprowadziliśmy kilka plenerów ślubnych i sesji narzeczeńskich właśnie w ogrodzi botanicznym, nawet parom, którym nie fotografowaliśmy ślubu.

Gdzie poza Powsinem znaleźć idealną szklarnię do zdjęć?

Przydomowe szklarnie, Palmiarnie, Szklane stodoły, czy szklarnie dla fotografów specjalnie aranżowane pod mini sesje. Wbrew pozorom jest Kika rozwiązań.

Również te opuszczone, stare szklarnie są inspirujące. Szklarnia w lesie to równie oryginalny pomysł na sesję. Oprócz szklanej konstrukcji dekoracje dopełniają drzewa. Tworzą intymne, magiczne miejsce z dala od tłumu. Sesja małżeńska w szklarni może być bardzo emocjonalna.

Sesja w szklarni w Warszawie

Nasza sesja ślubna w opuszczonej szklarni od wielu lat zachwycają pary młode, które do nas trafiają. To zdecydowanie jedna z naszych sztandarowych sesji ślubnych.

Jak dziś pamiętamy to magiczne światło, które wpadało przez pobrudzone i popękane szyby w szklarni. Plenery ślubne w nietuzinkowym miejscu to coś co uwielbiamy i moglibyśmy tak pracować codziennie!

Od tamtej pory miejsce stało się bardzo popularne i obecnie trzeba wyczekać w kolejce wybierając się tam na plener. Nadal jest magicznie, choć naszym zdaniem nie tak bardzo, jak to było na początku. Niemniej darzymy to miejsce dużym sentymentem. Boom na szklarnie tylko potwierdził nasze przekonanie, że warto szukać nietypowych miejsc na sesje. Opuszczone miejsca owiane są tajemnicą i magią - to prawdziwa perełka.

A może Wy macie nieodkryte jeszcze miejsce i zdjęcia w szklarni to Wasze marzenie?

Miejsce sesji: Szklarnia w Powsinie

Napiszcie do nas i spełnijmy je razem!

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram