Ślub i wesele pod gołym niebem - Spokojna 15

10/06/2021

Coraz więcej par poszukuje oryginalnych pomysłów na swój ślub i wesele. Chcą zorganizować je tak, by wszyscy goście zapamiętali ich wyjątkową imprezę na długo. Co więcej, ostatni sezon spowodował, że wesela są mniejsze i bardziej kameralne. Pary Młode, które nie mogą znaleźć odpowiedniej sali weselnej na swoje przyjęcie ślubne poszukują alternatywy i chętniej decydują się na imprezę pod gołym niebem.

Przyjęcie weselne pod gołym niebem

Koncepcja ślubu i wesela pod chmurką wydaję się być ryzykowna. Wszyscy, zarówno sami młodzi jak i rodzina i goście liczą na bezchmurne niebo w dniu ślubu. Ale czy warto tak mocno przejmować się pogodą i od niej uzależniać miejsce, w którym odbędzie się Wasz ślub i wesele? Według nas to pytanie powinno się pojawić jako jedno z pierwszych jeśli pragniecie zorganizować ślub w zgodzie z własnym ja. W zgodzie z marzeniami.

Czy warto organizować wesele pod gołym niebem?

Największą chyba zaletą organizacji ślubu i wesela w plenerze jest niepowtarzalny klimat. Specjalnie zaaranżowany zielony teren by złożyć sobie przysięgę, ślub w ogrodzie, ceremonia na łące, czy nawet ślub w lesie, z pewnością ukażą te podniosłe momenty z bardzo romantycznej strony.

Śluby cywilne w plenerze są dziś powszechnie dostępne, i w większości przypadków ceremonie zaślubin w plenerze organizowane są obok sali weselnej, w ogrodzie czy altanie. O najlepszych naszym zdaniem salach weselnych w mazowieckim pisaliśmy w osobnym artykule, warto się z nim zapoznać.

A jeśli nie myślicie wcale o sali weselnej, za to marzy Wam się ślub i wesele pod chmurką? W takim razie mamy tu dla Was sporą dawkę inspiracji! Z roku na rok śluby i wesela plenerowe cieszą się coraz większą popularnością, nawet pomimo nieprzewidywalnej pogody jaką mamy w Polsce. Miejsce spotkań i wspólnego świętowania dnia ślubu buduje atmosferę - to niezaprzeczalne! Ważne dla wielu par staje się to, by miejsce wesela odzwierciedlało ich charakter, by w pełni uwolnili radość i emocje. Wreszcie - miejsce ślubu i wesela stanowi tło ślubowania Waszej miłości.

Wesele w namiocie - zabezpieczenie kiedy pada deszcz

Wesele w ogrodzie, pod gołym niebem rozświetlonym gwiazdami - brzmi bardzo romantycznie. Jednak plan awaryjny w przypadku deszczu warto, a nawet trzeba założyć. Organizując przyjęcie pod namiotem, albo zupełnie pod gołym niebem poszukajcie miejsca, które dysponuje gotowym zapleczem. Czy są takie miejsca w Warszawie? Z powodzeniem zorganizujecie wesele w namiocie w samym centrum stolicy. W Spokojnej 15 czeka Was niezapomniany klimat i możliwość celebrowania ślubu i wesela w wyjątkowy sposób.

Ślub i wesele w plenerze w Warszawie - Spokojna 15

Spokojna 15 to w naszej opinii idealne miejsce na wesele w plenerze. Brukowany dziedziniec z ogrodem doskonale sprawdzi się na ceremonie ślubne. Teren jest pięknie oświetlony girlandami lampek, stare drzewa oraz ceglane ściany XIX- wiecznego budynku Akademii Sztuk Pięknych dodatkowo dodają uroku temu miejscu. Jeśli marzycie o tańcach pod gołym niebem to tutaj możecie to mieć. A kameralne przyjęcie pod częściowo osłonięta altaną zyska charakter garden party. W takim miejscu nie trudno o luz i swobodę podczas wesela.

Wesele w deszczu w Spokojnej 15

A co możemy zrobić jeśli podczas naszego wesela w plenerze rozpęta się ulewa? Na weselu Gosi i Bartka odpowiedź była tylko jedna - nie przestawać tańczyć!

Przyjęcie weselne pod chmurką to ryzyko i musicie się z nim liczyć. Natomiast namiot ochroni nas przynajmniej w części, gdzie będą stoliki. Ale jeśli strefę taneczną obejmuje drewniany parkiet pod gołym niebem, to w przypadku deszczu wyjścia są dwa: uciekamy pod namiot i popijając drinki czekamy aż się wypada, albo nie przejmujemy się deszczem i kontynuujemy szaloną zabawę.

Oczywiście, nie należy oczekiwać, że nasi goście będą chcieli moknąć, w końcu liczna część pań przygotowywała się do przyjęcia u fryzjera czy makijażystki. Podczas tego reportażu trafiliśmy na ludzi, którzy nade wszystko postawili na zabawę.

I nawet największa ulewa nie mogła im w tym przeszkodzić.

A my?

My mieliśmy całe mnóstwo niesamowitych momentów do fotografowania. Fontanny deszczu malowały świetlne obrazy, mokre deski mieniły się ferią barw, a krople rozpryskiwały się we wszystkie strony. Tańczące razem z deszczem mokre kosmyki włosów, uśmiechy, toasty, radość, pocałunki - miłość!

Jeśli więc zastanawiacie się czy warto ryzykować z pogodą decydując się na wesele pod gołym niebem, niech zdjęcia z reportażu ślubnego Gosi i Bartka utwierdzą Was w przekonaniu, że warto i powiedzą więcej niż niejeden poradnik ślubny!

A jeśli podobała Wam się ta realizacja i poczuliście energię tego szalonego wesela w deszczu, to z przyjemnością sfotografujemy Wasz najpiękniejszy dzień - ze słońcem czy w deszcz 🙂

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram