Ślub i wesele - Zacisze Anny Korcz

27/01/2021

Ślub i wesele w Zaciszu Anny Korcz w Pomiechówku pod Warszawą

W miejscowości Pomiechówek, około 30 km od Warszawy, na terenie rozległego 5,5 hektarowego, malowniczego parku, nad rzeką Wkrą, mieści się niezwykła sala weselna – Zacisze Anny Korcz. Oszklona sala weselna pomieści nawet do 300 osób, a niezwykle subtelna i malownicza przestrzeń dookoła ośrodka jest idealna do zorganizowania romantycznej ceremonii ślubu w plenerze.

Zacisze Anny Korcz pod Warszawą emanuje spokojem, ciszą i cudowną energią, co doskonale komponuje się ze ślubami w stylu boho czy slow wedding. Ślub plenerowy, bajkowe otoczenie, świetna kuchnia, a także dowolność aranżacji sali weselnej – to niewątpliwie atuty tego miejsca.

Jeśli planujecie ślub, a Waszym marzeniem jest złożenie przysięgi małżeńskiej w pięknym ogrodzie i chcielibyście zorganizować niezapomniane wesele w sali z klimatycznym wnętrzem, która zachwyci Waszych gości – to koniecznie zawitajcie w to miejsce!

Zacisze Anny Korcz – ślub plenerowy i wesele

Każdy reportaż ślubny jest na swój sposób unikatowy i niepowtarzalny. Każda historia miłosna dwojga zakochanych jest odmienna. Miłość nie zna schematów, budują ją inne emocje i przeżycia. Miłość płynie prosto z serca. Tworzy ich własny, idealny świat, do którego dostęp maja tylko wybrani.

Właśnie dlatego, dzień ślubu jest tak szczególny i wyjątkowy. Przenosi Wasza miłość w inny wymiar. Każdy chce zapamiętać ten dzień jak najpiękniej. Przeżyć go jak najlepiej. A jak to jest najlepiej? W gronie osób tych szczególnie Wam bliskich, zgodnie z tym co Wam w duszy gra, w miejscu, w którym na chwilę świat się zatrzyma. Jak u Magdy i Sebastiana, którzy zorganizowali swój ślub i wesele w Zaciszu Anny Korcz.

Ceremonia ślubna plenerowa w stylu boho – Zacisze Anny Korcz

Był upalny początek lata. Kiedy żar z nieba przeplatał się z szybko pojawiającymi się i równie szybko znikającymi burzami. A po deszczu zaświeciło bajkowe światło, które jeszcze mocniej podkreśliło malowniczy klimat miejsca. Zwiewne wstążki, kwiecista huśtawka w ogrodzie, łapacze snów wiszące gęsto w oknach czy inne szczegółowo dopracowane dodatki, idealnie wpisały się w popularny na ślubach klimat boho.

Ten styl ślubny będzie zdecydowanie najlepszy, jeśli para młoda pragnie świętować swój dzień w miłej i luźniej atmosferze na świeżym powietrzu, bez sztywnych schematów.

Magda i Sebastian chcieli nie tylko świętować ślub i wesele w duchu slow, ale także zorganizować przygotowania ślubne na luzie, bez stresującego harmonogramu. W Zaciszu możecie być pewni o spokój i kojącą atmosferę z dala od szumu miasta (do najbliższej szosy jest 2,5 km więc nie ma obawy, że hałas samochodów zagłuszy niesamowitą ciszę i magię, jaka tutaj panuje).

Oboje przygotowywali się w drewnianym domku obok sali weselnej. Bez pośpiechu i na luzie. Był czas by pospacerować z córką i nacieszyć oczy pięknym, okolicznym krajobrazem.

Klimat uroczystości ślubnej w plenerze tworzy przede wszystkim miejsce, dlatego jego wybór jest tak ważny. Zacisze Anny Korcz w Pomiechówku to jedno z najpiękniejszych miejsc na ślub i wesele. Stworzyliśmy subiektywną listę najlepszych miejsc na ślub i wesele w Warszawie i okolicach. Zacisze Anny Korcz, które mieści się niedaleko Warszawy, po prostu musiało pojawić się na naszej liście!

Ceremonia ślubna Magdy i Sebastiana zorganizowana została na drewniany tarasie ogrodu. Ale jeśli tylko pozwoli Wam pogoda, to możecie ja z powodzeniem przenieść choćby na plażę, na sam brzeg rzeki Wkry, by przysięgać sobie miłość wśród śpiewu ptaków i szumu starych drzew. Prawda, że brzmi bajkowo i romantycznie? to idealna sceneria na śluby plenerowe w stylu boho.

Wesele w Zaciszu Anny Korcz w Pomiechówku

Po ceremonii ślubnej, chwilach wzruszeń i uściskach, przyszedł czas na zabawę w stylu slow. Goście relaksowali się w ogrodzie, albo bawili się podczas tanecznych rytmów na parkiecie. Każdy mógł znaleźć tutaj coś dla siebie i w pełni się odprężyć.

Cieszy nas ogromnie fakt, że coraz więcej par decyduje się na przyjęcia weselne bez wyraźnie formalnego charakteru. Zamiast tradycyjnego wesela wolą świętować w lekkiej i swobodnej atmosferze. Dzięki temu mamy niezliczoną ilość okazji do spontanicznych i naturalnych zdjęć ślubnych podczas całego reportażu.

Niesamowitym atutem ślubów w stylu slow czy boho, jest to, że macie nieograniczony wpływ na to, jak będzie wyglądał Wasz wielki dzień. Wszystko jest w zasięgu ręki, a ograniczenia tkwią tylko w głowach. Wcale nie musicie ściśle trzymać się utartych, sztywnych schematów. Możecie mieć własną wizję ślubu czy wesela i przy odrobinie kreatywności stworzyć niepowtarzalny i indywidualny klimat Waszego przyjęcia weselnego.

Organizując ślub w tak malowniczo położonym miejscu, jakim jest Zacisze Anny Korcz, warto wykorzystać piękne okoliczności przyrody i spędzić czas nie tylko przy stolikach na sali weselnej, ale na spacerach czy zabawie na świeżym powietrzu. Strefa chill’out z leżakami, hamakami, czy innymi meblami ogrodowymi świetnie wpisuje się w klimat letniego przyjęcia boho. Ogród w Zaciszu zmienia się po zmroku w przepiękny pejzaż, wypełniony girlandami światełek. Trudno by było o piękniejsze tło do krótkiej sesji w dniu ślubu.

Miłosne ujęcia w tak zwanym międzyczasie, to nie tylko okazja dla fotografa ślubnego, by urozmaicić reportaż z dnia ślubu. To przede wszystkim czas dla Was, w przytuleni, sam na sam, w magicznym tu i teraz.

Nie mogliśmy nacieszyć oczu panującą atmosferą miłości i swobody. Zobaczcie jak ten wyjątkowy klimat ” tu i teraz” na ich historię ślubną – Maga ❤ Sebastian.

Fotografia ślubna – Zacisze Anny Korcz

To piękne miejsce jakim jest Zacisze Anny Korcz, zasługuje by niebanalnie i unikatowo uchwycić je na zdjęciach. Jeśli spodobał Wam się ten reportaż ślubny, upewnijcie się, że mamy dostępny termin. Możecie być pewni, że zatrzymamy na zdjęciach nie tylko wszystkie piękne detale, jakie pojawią się w dniu ślubu, ale przede wszystkim Waszą miłość! Najważniejsi jesteście Wy – a w tak pięknym otoczeniu, Wasza historia zyska dodatkową, magiczną oprawę. Po latach będziecie z czułością wracać do tych fotografii.

Miejsce: zacisze-pomiechowek.pl

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram