Klub Mila Zegrzynek - wesele nad jeziorem

17/06/2016

Klub Mila Zegrzynek - ślub nad jeziorem

Klub Mila Zegrzynek położony jest nad Jeziorem Zegrzyńskim w gminie Serock niedaleko Warszawy. Otoczony rezerwatem leśnym "Wieliszewskie Łęgi". Wesele w Klub Mila to idealna propozycja dla miłośników przyrody, wody i niesamowitych widoków. Dodatkowo na terenie Klubu znajduje się Restauracja Kapitańska i taras z panoramicznym widokiem na jezioro i wyjściem na ogród i marinę. Uroczy wystrój wnętrz utrzymany jest w stylu marynistycznym i przywodzi na myśl luksusowe kurorty.

Dominująca biel, błękit i czerwień a także stylowe dodatki, podkreślają marynistyczny charakter wnętrz klubu. Z pewnością pokochają to miejsce nie tylko amatorzy żeglarstwa. Romantyczna lokalizacja lokalu - otoczenie pięknych lasów i widok na jezioro z zacumowanymi w porcie łodziami sprawia, że nie jedna para wybierze to wyjątkowe miejsce na swój ślub i wesele. Tak jak Magda i Paweł, którzy wymarzyli sobie ślub i wesele nad jeziorem.

Ślub plenerowy nad jeziorem

Właśnie tam nasza para zdecydowała się zorganizować ślub plenerowy i przyjęcie weselne. Żeglarski klimat mariny zachwycił także i nas, dlatego Klub Mila musiał się pojawić na naszej subiektywnej liście najlepszych miejsc na ślub i wesele w Warszawie i okolicach.


Przygotowania do ślubu Magdy i Pawła odbyły się na terenie ośrodka, w stylowych pokojach hotelowych, utrzymanych w marynarskim stylu. Magda celowo na przygotowania założyła niebieski kombinezon. Również Paweł wybrał idealnie pasujące do klimatu dodatki.Fantastyczne dekoracje ślubne i detale dodawały uroku i idealnie wpasowały się w klimat miejsca. Nie możemy nie wspomnieć również o kwiatach, wianek Magdy szczerze nas zachwycił, jak również pozostałe kwiatowe dekoracje i bukiety w wykonaniu pracowni florystycznej.

Wesele nad brzegiem Jeziora Zegrzyńskiego

Przeniesienie ceremonii ślubnej z kościoła lub urzędu stanu cywilnego na świeże powietrze, wypowiedzenie magicznego "tak" wśród drzew, kwiatów i szumu fal to marzenie niejednej zakochanej pary. Bezpośrednio nad brzegiem jeziora odbyła się ceremonia zaślubin Magdy i Pawła. Marina zegrzynek to także idealne miejsce na mini sesję ślubną w dniu ślubu. Oczywiście planując ślub w plenerze trzeba mieć na uwadze pogodę. Podczas ceremonii Magdy i Pawła przeważał silny wiatr, jednak na szczęście uroczystość się odbyła i mogli przysięgać sobie miłość pod gołym niebem.


Czas na wesele w stylu marynistycznym! Zabawa weselna przeplatana była tradycyjnymi momentami takimi jak pierwszy taniec, podziękowania czy oczepiny. Ale nie tylko parkiet był oblegany. Piękne widoki i port na wyciągnięcie ręki zachęcały gości do odpoczynku i czerpania z uroków tego wyjątkowego miejsca.Nie będziemy zdradzać wszystkich smaczków. Zobaczcie sami cały reportaż - serdecznie zapraszamy !


Na zakończenie, wyobrażamy sobie, że zimowe wesele w scenerii zamarzniętego jeziora, oszronionych drzew przenosi w bajkowy klimat. Chętnie sfotografujemy zimowe wesele w Klubie Mila. Może to będzie właśnie Wasze przyjęcie ślubne ?! Do zobaczenia!

Kwiaty i dekoracje: Florissima

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram