Między Deskami - sesja narzeczeńska nad jeziorem

27/05/2020

Piękne miejsce na sesję w stylu rustykalnym – Między Deskami

Rok temu o tej porze sezon ślubny rozpoczął się na dobre i nie tylko fotografowaliśmy już kolejne śluby, ale mieliśmy też za sobą sesje zagraniczne, a na horyzoncie ślub we Francji.

W tym momencie czekamy z utęsknieniem, kiedy wreszcie będzie możliwość chwycić aparat w dłoń i ruszyć na sesje nie tylko do lasu. I chociaż rzeczywistość wszystkich nas mocno ograniczyła, a wiele par zostało zmuszonych do przełożenia swojego ślubu na przychylny moment, nasz tegoroczny sezon ślubny rozpoczął się jeszcze przed covidem.

Patrząc z perspektywy obiektywu, to sezon rozpoczęliśmy w niesamowitym stylu. Za sprawą sesji, którą po prostu uwielbiamy. Jeśli szukacie pięknego miejsca na sesję rustykalną czy boho, kochacie naturę w połączeniu z minimalistyczną architekturą, to ten wpis z pewnością Was zainspiruje.

Między Deskami – to ślubna perełka dla wszystkich pragnących wyjątkowego miejsca na ślub i wesele. To właśnie tam wyruszyliśmy by wykonać pełną miłości sesję narzeczeńską Ani i Darka.

Sesja w plenerze w Między Deskami

Między Deskami w Tomaszkowie pod Olsztynem, zrobiło na nas niemałe wrażenie, nie tylko ze względu na estetykę bryły. Połączenie desek z nutą nowoczesności wpisało się idealnie w krajobraz Warmii. Kompleks otoczony jest rozległym zielonym terenem i jeziorem. Można tu zorganizować piękny ślub plenerowy, czy ceremonię przy jeziorze. My skupiliśmy się na wykorzystaniu uroków miejsca fotografując dwoje zakochanych – Anię i Darka. Ich sesja narzeczeńska przeszła nasze oczekiwania. Ale nie to jest najważniejsze. Na długo zostaną w naszej pamięci słowa podziękowania, które od nich przeczytaliśmy. Ich zadowolenie z efektów sesji to najpiękniejsze zwieńczenie tej przygody.

Między Deskami – piękne miejsce nad jeziorem

Zależało nam, by sesję zdjęciową wykonać tuż przed zachodem. Niby banalna rzecz, jednak w lutym nie tak oczywista i łatwo osiągalna. Mieliśmy ogromne szczęście do pogody. Ciepłe, złote promienie wypełniały kadry po brzegi i towarzyszyły nam przez dużą część sesji. Pomost nad jeziorem, wysokie trawy, drzewa, całe naturalne zaplecze Między Deskami, nie tylko stanowiło romantyczne tło, ale też stworzyło intymną atmosferę. Ania i Darek czuli się swobodnie przed obiektywem, co pozwoliło uchwycić mnóstwo spontanicznych kadrów, pełnych czułości i miłosnych gestów. Tak lubimy najbardziej!

Trzeba też wspomnieć, że świetnie wkomponowali się stylistycznie w klimat Między Deskami. Kapelusz ani, czy powiewające na wietrze długie włosy Darka, dodały charakteru zdjęciom.

Zimowe temperatury potrafią mocno utrudnić pozowanie, jednak za sprawą tej dwójki, luty był tego popołudnia wyjątkowo gorący. Przekonacie się sami oglądając za chwilę całą sesję, że warto czasami trochę zmarznąć i przejechać kawał Polski, by na lata zachować najpiękniejsze wspomnienia tak czułych i ciepłych chwil. No właśnie – warto?

Czy warto zrobić sesję narzeczeńską?

Wielu zadaje sobie to pytanie wybierając fotografa na ślub, czy przeglądając otrzymane oferty.

Czy uważamy, że sesja narzeczeńska jest konieczna? Oczywiście, że nie 🙂 Ale warto ją zrobić !

Bo efektem takiej sesji są przede wszystkim przepiękne zdjęcia, momenty skupione na Was, które zostaną z Wami na długie lata. To również pretekst do tego, by w przedślubnej gonitwie ( a nawet jeśli ślub jeszcze nie jest w planach) przystanąć na chwilę we wspólnym zapatrzeniu. Sesja narzeczeńska, czy po prostu sesja zakochanej pary, jest tą cudowna okazją, by swobodnie uchwycić na kadrach Wasze uczucie, tak na 100%.

Zapomnijcie o dmuchanych balonach, zbędnych dodatkach i innych gadżetach rodem z pinterestu. Jeśli tak dotychczas kojarzyła Wam się sesja przedślubna, to u nas doświadczycie czegoś innego. Bez zbędnych dodatków będzie piękniej! Nawet pierścionek nie jest istotny. Wy jesteście najważniejsi.

W prostych słowach – sesja narzeczeńska to okazja i sposób na świętowanie Waszej relacji ! Wartość zatrzymanych wspólnych chwil pełnych miłości, będzie rosła z każdym rokiem. Kiedyś przekonacie się, że są po prostu bezcenne.

To co? Macie ochotę na zdjęcia ? Jeśli jeszcze się wahacie to dajcie się przekonać oglądając Anię i Darka !

Ps. I koniecznie napiszcie do nas, jeśli marzy Wam się wyjątkowa sesja z Waszym uczuciem w roli głównej 🙂

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram