Ogród Babette wesele pod Warszawą

23/02/2022

Impreza, która będzie połączeniem relaksu i zabawy. Wyluzowane wesele w rytmie slow. Fantastyczne miejsce i rustykalny klimat, zarówno samego obiektu jak i ogrodu. Do tego smaczna kuchnia i jeszcze smaczniejsze kadry! Zapraszamy na małą fotograficzną ucztę.

Ogród Babette - rustykalne wesele

Ogród Babette to niezwykła sala weselna w Warszawie otoczona bajkowym ogrodem. Dokładna lokalizacja to Rusiec niedaleko Warszawy. To miejsce idealne na wesele w stylu rustykalnym. Jeśli marzy Wam się klimat stodoły na wesele to zapamiętajcie ten adres i zerknijcie na ilość dobrych opinii.

Ogród Babette ciekawe miejsce na ślub plenerowy

Ania i Piotrek uwielbiają klimaty rustykalne i boho, dużo zieleni, drewna i naturalnych akcentów. Nie mogli wybrać innego miejsca na swój wymarzony ślub.

Ślubne stylizacje młodych również utrzymywały się w klimacie rustykalnym i boho.

Oprócz przyjęcia weselnego możecie też zorganizować piękny, plenerowy ślub w ogrodzie Babette. Ślub pod gołym niebem to z pewnością piękna oprawa tych kilku chwil pełnych emocji, ale tez ryzyko czy pogoda dopisze. Nasza para wybrała ceremonię w kościele, a przygotowywała się w domowym zaciszu. Pamiętajcie, najważniejsze to zorganizować wszystko tak, jak w duszy Wam gra.

Strefa chillout w Ogrodzie Babette

Przestronny zadbany ogród ze strefą chillout to niewątpliwie duży atut tej miejscówki. Naturalna, swobodna formuła celebrowania zachwyci najbardziej wymagających. Bo to miejsce niesamowicie urokliwe. Drewniany napis miłość, polane kwiaty, wstążki powiewające na wietrze, i wszystko skąpane w złocistych promieniach słońca. Zdjęcia w takiej aurze robią się same. Oczywiście przyda się tez wprawne oko fotografa 😉 Mini sesja ślubna była romantyczną i miłą odskocznią od szaleństw na parkiecie.

Dobry reportaż ślubny powinien zaskakiwać różnorodnością, zmieniać perspektywę, narracje i opowiadać z wielu różnych stron. Tylko tak będziecie z przyjemnością wracać do relacji z tego dnia nawet po wielu latach.

Rodzina, przyjaciele i najbliżsi goście bawili się z para młodą na całego a my mieliśmy idealne warunki do stworzenia dynamicznego reportażu z wesela.

A ile się działo ?! Zobaczcie sami.

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram