fbpx

Sesja narzeczeńska w słonecznej Toskanii

Sesje narzeczeńskie budzą nie mniejsze emocje niż sesje poślubne. Zwłaszcza, jeżeli są zorganizowane zagranicą. Dzisiaj podróżować jest niezwykle łatwo i wbrew pozorom wcale nie drogo. Oczywiście, sesję narzeczeńską można zrealizować w pobliskim parku, w domowym zaciszu, miejskim klimacie czy zabytkowej starówce. Uważamy jednak, że sesje wyjazdowe dają o wiele więcej możliwości. Warto więc pomyśleć, żeby na sesję wybrać się trochę dalej. To okazja aby mieć nie tylko piękną pamiątkę w postaci zdjęć, ale też fantastyczna przygoda i beztrosko spędzony czas. Nowe miejsca i lokalizacje dają o wiele więcej okazji do uchwycenia wyjątkowych kadrów zakochanych w sobie ludzi.

Zdjęcia w Toskanii

Toskania niewątpliwie jest jednym z piękniejszych i bardziej unikatowych regionów, nie tylko Włoch ale i całej Europy.  Fotograficznie ma bardzo dużo do zaoferowania, nie tylko sielskie krajobrazy z cyprysami w tle czy zabytkowe miasteczka. Ale przede wszystkim piękne światło, którego próżno szukać u nas w kraju, różnica w szerokości geograficznej robi swoje :)

Lubimy wybierać właśnie Włochy, bo to dodatkowo gwarancja świetnej pogody, pysznej kawy, a także klimat i atmosfera, którą po prostu czuć wokoło, nie wspominając już o pizzy ;)

Sesja narzeczeńska za granicą

Kiedy z Sylwią i Mateuszem wybraliśmy się do Toskanii, nie mieliśmy ściśle zaplanowanej trasy na sesję. Daliśmy się ponieść ku nieznanemu intuicyjnie zatrzymując się po trasie w miejscach które nas zachwycały. Nie trzeba było szukać wyszukanego tła, skomplikowanych kadrów. Malownicze krajobrazy, pozwoliły bez reszty skupić się na zakochanej parze i emocjach. Spacer pośród Toskańskich pól, raz za razem splecione ręce, czułe gesty i spojrzenia, ciepły powiew lata i cudowna złota godzina. To chwile, które zatrzymaliśmy na zawsze!

Musimy jeszcze dodać, że Sylwia i Mateusz mieli w sobie tę wyjątkową lekkość, swobodę i energię która sprawiła, że fotografowanie ich to była czysta przyjemność i radość patrzenia na autentyczną miłość. Niewymuszona stylizacja, zwiewna sukienka Sylwii i naturalnie rozpuszczone włosy, to wszystko dodatkowo podkreślało klimat zdjęć.

Cieszymy się ogromnie, że możemy pokazać Wam efekty tej wyjątkowej sesji.