Romantyczna sesja we dwoje w Toskanii

05/02/2018

Sesje narzeczeńskie budzą nie mniejsze emocje niż sesje poślubne. Zwłaszcza, jeżeli są organizowane za granicą. Dzisiaj podróżować jest niezwykle łatwo i wbrew pozorom wcale nie drogo. Fotografia dla par odkrywa wciąż nowe możliwości i sposoby patrzenia. Dziś zabierzemy Was na zdjęcia do słonecznej Toskanii.

Romantyczna sesja we dwoje w Toskanii

Oczywiście, sesję narzeczeńską można zrealizować w pobliskim parku, w domowym zaciszu, miejskim klimacie czy zabytkowej starówce. Uważamy jednak, że sesje wyjazdowe dają o wiele więcej możliwości. Miejsc na sesje w samej Warszawie nie brakuje, ale warto pomyśleć, żeby na sesję wybrać się trochę dalej. Romantyczna sesja zdjęciowa dla dwojga to okazja aby mieć nie tylko piękną pamiątkę w postaci zdjęć, ale też fantastyczna przygoda i beztrosko spędzony czas. To takie wakacje z okazji miłości!

Sesja dla par w nowych lokalizacjach daje o wiele więcej okazji do uchwycenia wyjątkowej atmosfery, miejsce mocno na nas wpływa. A to widać na zdjęciach.

Sesja zdjęciowa pary we Włoszech

Toskania niewątpliwie jest jednym z piękniejszych i bardziej unikatowych regionów, nie tylko Włoch ale i całej Europy. Fotograficznie ma bardzo dużo do zaoferowania, nie tylko sielskie krajobrazy z cyprysami w tle czy zabytkowe miasteczka. Ale przede wszystkim piękne światło, którego próżno szukać u nas w kraju, różnica w szerokości geograficznej robi swoje. Jednym słowem idealne warunki na romantyczną sesję zdjęciową dla zakochanych.
Lubimy wybierać właśnie Włochy, bo to dodatkowo gwarancja świetnej pogody, pysznej kawy, a także klimat i atmosfera, którą po prostu czuć wokoło, nie wspominając już o pizzy 😉

Sesja narzeczeńska w Toskanii

Kiedy z Sylwią i Mateuszem wybraliśmy się do Toskanii, nie mieliśmy ściśle zaplanowanej trasy i planu na sesję. Daliśmy się ponieść ku nieznanemu, intuicyjnie zatrzymując się po drodze w miejscach, które nas szczerze zachwycały. Nie trzeba było szukać wyszukanego tła, czy skomplikowanych kadrów. Malownicze krajobrazy, pozwoliły bez reszty skupić się na zakochanej parze i emocjach. Spacer pośród Toskańskich pól i wzgórz, raz za razem splecione ręce, czułe gesty i spojrzenia, ciepły powiew lata i cudowna złota godzina. To chwile, które zatrzymaliśmy na zawsze!


Musimy jeszcze dodać, że Sylwia i Mateusz mieli w sobie tę wyjątkową lekkość, swobodę i energię która sprawiła, że fotografowanie ich to była czysta przyjemność i radość patrzenia na autentyczną miłość. Niewymuszona stylizacja, zwiewna sukienka Sylwii i naturalnie rozpuszczone włosy, to wszystko dodatkowo podkreślało letni klimat zdjęć.

Cieszymy się ogromnie, że możemy pokazać Wam efekty tej wyjątkowej sesji.

4 comments on “Romantyczna sesja we dwoje w Toskanii”

  1. Ładne miejsce, ciekawe światło ale co najbardziej mi się podoba to kadry bo widać, że ktoś się napracował żeby wyszukać coś oryginalnego, jakąś fajną perspektywę czy chociażby różne przeszkadzajki. Świetnie to wygląda!

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram