Romantyczna sesja narzeczeńska w Toskanii

05/02/2018

Sesja narzeczeńska w słonecznej Toskanii

Sesje narzeczeńskie budzą nie mniejsze emocje niż sesje poślubne. Zwłaszcza, jeżeli są zorganizowane zagranicą. Dzisiaj podróżować jest niezwykle łatwo i wbrew pozorom wcale nie drogo. Oczywiście, sesję narzeczeńską można zrealizować w pobliskim parku, w domowym zaciszu, miejskim klimacie czy zabytkowej starówce. Uważamy jednak, że sesje wyjazdowe dają o wiele więcej możliwości. Warto więc pomyśleć, żeby na sesję wybrać się trochę dalej. To okazja aby mieć nie tylko piękną pamiątkę w postaci zdjęć, ale też fantastyczna przygoda i beztrosko spędzony czas. Nowe miejsca i lokalizacje dają o wiele więcej okazji do uchwycenia wyjątkowych kadrów zakochanych w sobie ludzi.

Zdjęcia w Toskanii

Toskania niewątpliwie jest jednym z piękniejszych i bardziej unikatowych regionów, nie tylko Włoch ale i całej Europy. Fotograficznie ma bardzo dużo do zaoferowania, nie tylko sielskie krajobrazy z cyprysami w tle czy zabytkowe miasteczka. Ale przede wszystkim piękne światło, którego próżno szukać u nas w kraju, różnica w szerokości geograficznej robi swoje. Jednym słowem idealne warunki na romantyczną sesję narzeczeńską.

Lubimy wybierać właśnie Włochy, bo to dodatkowo gwarancja świetnej pogody, pysznej kawy, a także klimat i atmosfera, którą po prostu czuć wokoło, nie wspominając już o pizzy ;)

Sesja narzeczeńska za granicą

Kiedy z Sylwią i Mateuszem wybraliśmy się do Toskanii, nie mieliśmy ściśle zaplanowanej trasy na sesję. Daliśmy się ponieść ku nieznanemu intuicyjnie zatrzymując się po trasie w miejscach które nas zachwycały. Nie trzeba było szukać wyszukanego tła, skomplikowanych kadrów. Malownicze krajobrazy, pozwoliły bez reszty skupić się na zakochanej parze i emocjach. Spacer pośród Toskańskich pól, raz za razem splecione ręce, czułe gesty i spojrzenia, ciepły powiew lata i cudowna złota godzina. To chwile, które zatrzymaliśmy na zawsze!

Musimy jeszcze dodać, że Sylwia i Mateusz mieli w sobie tę wyjątkową lekkość, swobodę i energię która sprawiła, że fotografowanie ich to była czysta przyjemność i radość patrzenia na autentyczną miłość. Niewymuszona stylizacja, zwiewna sukienka Sylwii i naturalnie rozpuszczone włosy, to wszystko dodatkowo podkreślało klimat zdjęć.

Cieszymy się ogromnie, że możemy pokazać Wam efekty tej wyjątkowej sesji.

4 comments on “Romantyczna sesja narzeczeńska w Toskanii”

  1. Ładne miejsce, ciekawe światło ale co najbardziej mi się podoba to kadry bo widać, że ktoś się napracował żeby wyszukać coś oryginalnego, jakąś fajną perspektywę czy chociażby różne przeszkadzajki. Świetnie to wygląda!

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
zobacz także:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram