Sesja zdjęciowa w Paryżu

25/05/2018

Spacer po Paryżu. Tak jednym zdaniem można opisać historię, którą dziś chcemy wam pokazać. Sesje narzeczeńskie, bo o nich będzie mowa, przeżywają według nas swoisty “boom”. Już nie tylko sesje poślubne są dokładnie planowane i budzą ekscytację, coraz popularniejsze i często fotografowane są nawet momenty oświadczyn.

Sesja fotograficzna Paryż

Plenery za granicą stały się bardzo modnym i pożądanym elementem ślubnych historii. Nie musimy wspominać, że sesje narzeczeńskie to też dobry pomysł, by w ciekawy sposób wykorzystać zdjęcia w dniu waszego ślubu, choćby jako element dekoracji, prezenty dla najbliższych, rozwiązań jest mnóstwo.

To nie tylko ciekawy wstęp do waszego ślubu. Przede wszystkim wspólne spotkania z aparatem stwarzają okazję, byście nas fotografów lepiej poznali. To gwarancja dobrej współpracy w dniu ślubu. I rzecz najważniejsza – to fajna okazja by pokazać piękną historii waszej miłości jeszcze przed wielkim dniem. Bardziej na luzie, bez oficjalnych momentów, w Waszym stylu i tylko o Was.

Może więc Francja i paryski szyk będzie dla was ciekawą inspiracją? Przekonajmy się!

Zagraniczna sesja narzeczeńska w Paryżu

Każda sesja narzeczeńska może mieć swój własny niepowtarzalny charakter. Wszystko zależy od tego jaki preferujecie styl, w jakiej scenerii czujecie się swobodnie. Czy bardziej intymny klimat w zaciszu hotelowego pokoju, czy zdecydowanie szalona i dynamiczna sesja w rytmie miasta? A może wybierzecie miejsca, które są śladem wyjątkowych momentów waszej miłości: pierwsza randka, czy pierwszy pocałunek? A może motywem sesji będą po prostu wasze wspólne zainteresowania. Wszystko zależy od Was. Pamiętajcie, że wybór szczególnego dla Was miejsca przywoła emocje, które towarzyszyły ważnym chwilom. Zobaczmy je na fotografiach!

Sesja plenerowa w Paryżu? Gdzie jak nie tutaj czuć aurę zakochanych par? W tym mieście czuć atmosferę miłości. Jako fotograf ślubny mieliśmy okazję odwiedzać to miejsce wielokrotnie, pierwszy raz niemal 10 lat temu głównie realizując plenery ślubne, ale nie tylko. Zrobiliśmy też w Paryżu intymny reportaż ślubny. Paryż ma w sobie magię. O każdej porze roku. Czym nas tak zachwyca za każdym powrotem?Paris to nie tylko Luwr i słynna wieża. Kochamy wzgórza Montmartre i gubienie się po uliczkach, a także miasto nocą.

Nie tylko sesje ślubne w Paryżu

Paryż od dawna jest symbolem zakochanych, zarówno w sztuce jak i literaturze często nazywany “miastem miłości”. Romantyczna atmosfera, tętniąca życiem ulica, artystyczny klimat, dają niewyczerpane możliwości do odkrywania wyjątkowych kadrów. To także symbol dobrego gustu, klasy i szyku. Ola i Przemek wyglądali cudownie zarówno w pierwszej swobodniejszej, miejskiej stylizacji, jak i w bardziej eleganckim wydaniu. Ale nie ubiór był najistotniejszy. Była w nich lekkość, radość, autentyczność. To co lubimy fotografować najbardziej.

Cieszymy się, że mogliśmy spędzić z nimi czas i przyglądać się ich szczęściu. Paryż to idealne miasto dla miłosnych opowieści. Zdjęcia są najpiękniejszą pamiątka z okresu narzeczeństwa! Kto chociaż raz nie marzył o pocałunku na tle wieży Eiffla? Brzmi banalnie, a jednak. Romantyczny spacer ulicami Paryża, wspólna kawa w artystycznej dzielnicy Montmartre, wieczorny deszcz i malowane światłem mokre ulice przy Moulin Rouge. A w każdym z tych miejsc objęci Oni. Miłość i magia Paryża.


A jakie jest wymarzone miejsce na Waszą sesję? Napiszcie nam!

2 comments on “Sesja zdjęciowa w Paryżu”

  1. naturalnie, delikatnie, nieszablonowo!
    takie sesje sprawiaja, że się uśmiecham jeszcze długo po obejrzeniu 🙂

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram