Sesja narzeczeńska w Paryżu

25/05/2018

Sesja narzeczeńska w Paryżu. Sesja za granicą

Spacer po Paryżu. Tak jednym zdaniem można opisać historię, którą dziś chcemy wam pokazać. Sesje narzeczeńskie, bo o nich będzie mowa, przeżywają według nas swoisty “boom”. Już nie tylko sesje poślubne są dokładnie planowane i budzą ekscytację, coraz popularniejsze i często realizowane są sesje przedślubne, a nawet momenty oświadczyn. Obecnie stały się bardzo modnym i pożądanym elementem ślubnych historii. To nie tylko ciekawy wstęp do waszego ślubu. Przede wszystkim stwarzają okazję, byście nas fotografów lepiej poznali. To gwarancja dobrej współpracy w dniu ślubu. I rzecz najważniejsza – to jedyna okazja do pięknej historii waszej miłości jeszcze przed Wielkim Dniem. Bardziej na luzie, bez oficjalnych momentów, w waszym stylu i tylko o Was.

Stylowe sesje narzeczeńskie

Nie musimy wspominać, że sesje narzeczeńskie to też dobry pomysł, by zdjęcia z sesji w ciekawy sposób wykorzystać w dniu waszego ślubu, choćby jako element dekoracji, prezenty dla najbliższych, i wiele innych rozwiązań.

Każda sesja narzeczeńska może mieć swój własny niepowtarzalny charakter. Wszystko zależy od tego jaki preferujecie styl, w jakiej scenerii czujecie się swobodnie. Czy bardziej intymny klimat w zaciszu hotelowego pokoju, czy zdecydowanie szalona i dynamiczna sesja w rytmie miasta? A może wybierzecie miejsca, które są śladem wyjątkowych momentów waszej miłości: pierwsza randka, czy pierwszy pocałunek? A może motywem sesji będą po prostu wasze wspólne zainteresowania. Wszystko zależy od Was. Pamiętajcie, że wybór szczególnego dla Was miejsca przywoła emocje, które towarzyszyły ważnym chwilom. Zatrzymajmy je na fotografiach!

sesja zdjęciowa w Paryżu

Paryż od dawna jest symbolem zakochanych, zarówno w sztuce jak i literaturze często nazywany “miastem miłości”. Romantyczna atmosfera, tętniąca życiem ulica, artystyczny klimat, dają niewyczerpane możliwości do odkrywania wyjątkowych kadrów. To także symbol dobrego gustu, klasy i szyku. Ola i Przemek wyglądali cudownie zarówno w pierwszej swobodniejszej, miejskiej stylizacji, jak i w bardziej eleganckim wydaniu. Ale nie ubiór był najistotniejszy. Była w nich lekkość, radość, autentyczność. To co lubimy fotografować najbardziej. Cieszymy się, że mogliśmy spędzić z nimi czas i przyglądać się ich szczęściu. Paryż to idealne miasto dla miłosnych opowieści. Kto chociaż raz nie marzył o pocałunku na tle wieży Eiffla? Brzmi banalnie, a jednak. Romantyczny spacer ulicami Paryża, wspólna kawa w artystycznej dzielnicy Montmartre, wieczorny deszcz i malowane światłem mokre ulice przy Moulin Rouge. A w każdym z tych miejsc objęci Oni. Miłość. Magia.

A jakie jest wasze wymarzone miejsce na sesję?

2 comments on “Sesja narzeczeńska w Paryżu”

  1. naturalnie, delikatnie, nieszablonowo!
    takie sesje sprawiaja, że się uśmiecham jeszcze długo po obejrzeniu 🙂

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
zobacz także:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram