Sesja pary w Polignano a Mare, zdjęcia we Włoszech

08/04/2017

Sesja zakochanych we Włoszech

Długo zastanawialiśmy się czy publikować ten materiał. Z jednej strony sesja ta jest, i z pewnością pozostanie dla nas wyjątkową realizacją. Z drugiej, technicznej strony, nie jest to być może obszerny materiał, czy dopracowana w każdym szczególe historia. Ale po kolei.

Początek wiosny przywitaliśmy we Włoszech. Trochę w charakterze urlopu, trochę służbowo - jak to u nas, chyba fotograf ślubny często łączy urlop z pracą ? Zaczęliśmy wypoczynkowo od okolic Bari, następnie chcieliśmy zobaczyć Alberobello i Materę, po czym wyruszyć na na wybrzeże Amalfitańskie do Positano, gdzie byliśmy umówieni na sesję narzeczeńską z jedną z naszych par. Uwielbiamy nowe miejsca, i każde następne odkrywamy z dziecięcym zachwytem, a od jakiegoś czasu dodatkowo z dzieckiem na pokładzie ?

sesja narzeczeńska w Polignano a Mare


Byliśmy właśnie w przepięknym Polignano a Mare i już mieliśmy ruszać dalej, gdy kilkanaście metrów od naszego parkingu zobaczyliśmy parę młodych, całujących się ludzi. Siedzieli na ławce, nie zwracając uwagi na otoczenie. Wiadomo - młodzi i zakochani ?


Pierwsze skojarzenie - Ale Piękni ! Dodatkowo w takim miejscu. Wymarzona para do zdjęć!
W głowie nieśmiało zakiełkowała myśl: a może tak podejść i zapytać ? Tylko co pomyślą, jak zareagują, czy się nie wystraszą?
Początkowo przeważały uczucia wahania, pewna doza wstydu i trochę też strachu ( bo nigdy wcześniej przez myśl nam nie przeszło, by w obcym kraju zaczepiać na ulicy zupełnie obcych ludzi). Ale świadomość, że jeśli zapakujemy się do auta i odjedziemy, do końca dnia żyjąc zapewne wyobrażeniem " co by było gdyby " - dała nam ostatecznego kopa motywującego.

sesja plenerowa zagraniczna


I wiecie co?! To było fantastyczne uczucie obserwować ich początkowe zdziwienie zmieniające się w uśmiech i zaciekawienie. Patrzeć jak z sekundy na sekundę oswajają się z sytuacją i w sposób tak naturalny, swobodny, są dla siebie czuli. Działaliśmy bardzo szybko i intuicyjnie. I mamy nadzieję, że te 17 minut, które nam podarowali udało się zamknąć w wyjątkowe wspomnienia.
Sesja trwała chwilę. A czy wystarczyło nam czasu, by pokazać kawałek ich miłości oceńcie sami.
Dla nas to było ważne doświadczenie. Coś więcej niż typowa sesja zagraniczna pięknej pary w malowniczym zakątku. Uświadomiła nam, że warto czasem wyjść ze swojej strefy komfortu. Pokazała jaką siłę ma uśmiech i pozytywne nastawienie. Dostarczyła porządnej dawki endorfin i po raz kolejny przypomniała, jak bardzo kochamy to, co robimy! ?

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram