Sesja ślubna w lesie nad wodospadem

29/11/2017

Sesja zdjęciowa w naturze jest świetnym rozwiązaniem dla par, które chcą mieć zdjęcia ślubne z dala od zgiełku i wzroku przypadkowych gapiów. Sesja ślubna w lesie będzie najlepszym pomysłem jeśli lubicie romantyczne scenerie, piękne światło i zdjęcia pełne czułości. A co najważniejsze - nie ważne skąd jesteś, nie musisz przemierzać setek kilometrów aby mieć świetną miejscówkę i unikatową sesję. Las znajdziecie wszędzie!

Sesja zdjęciowa w lesie nad wodospadem

To miała być nasza kolejna sesja w górach. Cieszyliśmy się bardzo, ponieważ uwielbiamy spektakularne krajobrazy. Niestety plany nieco nam pokrzyżował zamknięty wyciąg, a wyjściem z sytuacji okazał się spontaniczny pomysł rozpoczęcia sesji w lesie, nad Dzikim Wodospadem w Karpaczu. Kiedy znaleźliśmy się już na miejscu, to co ukazało się naszym oczom totalnie nas urzekło. Mieliśmy wszystko co trzeba w zasięgu ręki: wodospad, strumień i niezwykle piękny las, dziko rosnące kwiaty, no i oczywiście cudowną parę – Anię i Łukasza.

Do pełni szczęścia przydało by się więcej czasu, ponieważ słońce uciekało bardzo szybko a my fotografowaliśmy zaledwie nieco ponad godzinę. Na szczęście praca w duecie pozwala dużo sprawniej działać. Zazwyczaj staramy się fotografować plenery ślubne o wchodzie lub zachodzie słońca, korzystając przy tym z pięknego światła. Tym razem spektakularni byli Oni. Ania i Łukasz bardzo dzielnie i z zaangażowaniem pozowali, nie straszna im była przeprawa przez strumień, która omal nie skończyła się kąpielą w dość lodowatej wodzie. Hej przygodo!

Plener ślubny a nad wodospadem w Karpaczu

Dla fotografa ślubnego odkrywanie nowych miejsc to prawdziwa frajda. To też zupełnie inny poziom patrzenia niż w dniu ślubu. Sesja plenerowa to dopełnienie reportażu ślubnego, to fantastyczne zwieńczenie waszej ślubnej pamiątki. Bez względu na to czy miejscem sesji będzie centrum miasta, czy leśne ścieżki najważniejsze jest to, by pokazać Waszą relację. Bardzo lubimy kiedy nasze pary nie kryją uczuć i dużo się przytulają. Czułe gesty, ulotne spojrzenia, to momenty, na które szczególnie lubimy polować. Baśniowa przyroda w tle dopełniła to co jest najważniejsze, to co chcemy ze szczególnym naciskiem pokazywać na fotografii ślubnej – miłość.


Ale jest jeszcze ta wizualna strona zdjęć. Coś co przyciąga oko. Panna młoda zadbała o to by było nie tylko czule ale i pięknie. Na sesję zabrała piękny rustykalny wianek i bukiet z żywych kwiatów, który idealnie dopełniał romantyczny klimat miejsca. Polski krajobraz potrafi bardzo zaskoczyć. Pewnie się powtórzymy, ale uwielbiamy fotografować w nowych miejscach. To jeden z najbardziej inspirujących czynników w naszej pracy.

Las i Woda - pomysł na sesję w naturze

Las to miejsce intymne, zdecydowanie ma w sobie coś magicznego. szczególnie jeśli towarzyszy nam piękne światło a nie komary. Dlatego warto mieć na uwadze kilka rzeczy wybierając las czy wodę jako miejsca na sesję ślubną. Do takiej sesji warto wybrać odpowiednią porę dnia, godziny przed zachodem słońca bedą optymalne i pozwolą osiągnąć najlepsze efekty na zdjęciach. Promienie światła, które przeciskają się przez konary i gałęzie drzew potrafią dać niezwykle baśniowy klimat.

Złota jesień, rodząca się do życia przyroda, czy minimalistyczny zimowy krajobraz - możecie się fotografować o każdej porze roku. Sesja ślubna w naturze pozwala się otworzyć. Aby fotografia oddała bliskość, tło powinno być neutralne a otoczenie nie może Was rozpraszać. W zieleni i ciszy fotografowani szybciej się rozluźniają, a dobry fotograf wie doskonale jak wykorzystać potencjał zarówno pary jak i miejsca. Udany kadr to suma wielu czynników. Ale przy odrobinie starań każdy plener ślubny można pokazać w sposób unikatowy, pozostając blisko pary, i wokół niej budować cała resztę!

Z czystym sumieniem mogę polecić las, łąki i wodę, dzikie naturalne tereny do ślubnej sesji jako miejsce dla każdej pary.

3 comments on “Sesja ślubna w lesie nad wodospadem”

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram