Sesja zdjęciowa pary zakochanych

29/03/2022

Sesja zdjęciowa dla zakochanych może być okazją do stworzenia czegoś wyjątkowego. Miłość ma swój jedyny, niepowtarzalny język gestów. Wyrażana układem rąk i dotykiem, wymienianymi spojrzeniami i pocałunkami. To swoisty, niewerbalny dialog między dwojgiem kochających się ludzi.

Sesja zdjęciowa dla par Warszawa

To intensywne uczucie doskonale ukazują profesjonalnie zdjęcia wykonane podczas sesji dla dwojga. Nie ważne czy będzie to sesja narzeczeńska, a może sesja na rocznicę Waszego związku, albo spontaniczna sesja pary bez szczególnej okazji. Zdjęcia zakochanych są czymś więcej niż piękną pamiątką, która oprawiona w ramki ozdobi ściany Waszego mieszkania czy biurko. Dobre fotografie mają moc uwieczniania chwili, zdjęcia z sesji pozwalają trwać obrazowi zakochania pomimo upływu czasu.

Miłosna sesja dla pary

Miłosna sesja dwójki zakochanych w sobie osób to dla nas coś więcej niż po prostu usługa fotograficzna mająca na celu ukazanie uśmiechniętej i upozowanej pary. O wiele bardziej od zbioru ładnych obrazków interesuje nas autentyczność, pokazanie Waszej indywidualnej historii, pełnej szczerości i ... naturalności!

Zdjęcia pary zakochanych nie muszą i nie powinny być wcale reżyserowane, by miały romantyczną aurę. To ludzie, których łączy silne i głębokie uczucie oraz najdrobniejsze gesty tworzą kadry pełne uczuć. Tu nie ma miejsca na sztucznie pozowane zdjęcia. Co zatem zrobić, by ludzie wypadli naturalnie przed obiektywem? Wystarczy jedynie dać im szansę i chwilę, by poczuli się swobodnie, a powstaje cała gama miłosnych zdjęć - fotograficzne love story!

Ujęcia sfotografowane z pozycji obserwatora to sposób na chwytanie intymnych i ulotnych momentów. Właśnie takich zdjęć najbardziej oczekują nasi klienci.

Sesje dla zakochanych

Wiele zakochanych par marzy, by otrzymać od fotografa pięknie skomponowane kadry, i bardzo nas to cieszy, bo oprócz warstwy emocjonalnej, bardzo ważny jest dla nas aspekt techniczny - uchwycone kolory, światłocienie i kontrasty wyrażają artystyczną jakość. Nasycenie ich emocjami stanowi kropkę nad "i".

Uwielbiamy fotografować zakochanych głównie ze względu na nieformalną, bardziej spontaniczną i pełną luzu atmosferę, ślubna sesja wydaje się być bardziej formalna niż narzeczeńska sesja, głównie ze względu na ślubną suknię i garnitur. Co ważniejsze - ślub nie musi być powodem ani warunkiem, by zdecydować się na sesję dla dwojga. Mała czy duża okazja - każda jest dobra, by zatrzymać ten wyjątkowy etap na fotografiach.

Zdjęcia pary zakochanych w romantycznym stylu

Czasem wystarczy impuls i odrobina chęci, jak w przypadku tej zakochanej dwójki - Taylor i Liberty. Zdecydowali się na zdjęcia bardzo spontanicznie, podczas krótkiej wizyty w Polsce. On amerykański żołnierz, ona przyleciała go odwiedzić. Pragnęli uwiecznić wspólne chwile i dobrze się bawić.

Początkowo nie wiedzieli czego się spodziewać po takiej sesji. Uroczo skrępowani szybko poczuli się swobodnie przed aparatem. Uśmiech niemal nie schodził im z twarzy, co możecie zobaczyć na zdjęciach. Cudownie było na nich patrzeć, na te ulotne gesty, naturalność, nieskrępowaną radość, która z nich emanowała. Zapatrzeni w siebie, przytuleni, po prostu piękni. Sesja zakochanych nie jest możliwa bez ludzi, miedzy którymi mocno iskrzy. A Taylor i Liberty podarowali nam lato w środku zimy. Ciepło robiło się na sercu, gdy na nich patrzyliśmy.

Zachwyciła nas uroda Liberty - jej rude, długie włosy, piegi i to, jak marszczyła nosek kiedy się śmiała. Sesja fotograficzna z takimi "modelami" to marzenie! Wszechobecna zieleń szklarni Powsin stanowiła idealne tło do zdjęć. Miejsce to okazało się strzałem w dziesiątke jeszcze pod innym względem. Był środek zimy, drugi stycznia i nasza pierwsza sesja w tym roku ( czy może być lepszy początek?).

Miłosna sesja w szklarni

Bujna zieleń pod szklanym dachem chroniła przed zimnem, szarością, a także budowała intymną i swobodną atmosferę. Cała szklarnia była dla nas! Nic dziwnego, że w takich warunkach wyszła nam prawdziwie romantyczna sesja w szklarni.

Było niesamowicie, choć krótko, o wiele za krótko. Fotografowaliśmy niespełna godzinę, a apetyt na więcej pojawiał się z każdą minutą. Może właśnie ograniczony czas zdjęciowy sprawił, że niemal każde zdjęcie tak dla nas jak i dla nich jest wyjątkowo cenne? A może to, co nieodkryte z nimi czeka, by odkryć to z Wami? Ludzie i ich historie to temat, który nas jako duet fotografów ślubnych niezmiennie inspiruje.

Dajcie znać, jeśli chcielibyście stać się naszą inspiracją!

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram