Romantyczna sesja ślubna w Amalfi

20/02/2022

Najbardziej romantyczne miejsca na ziemi, magiczny nastrój, cudowne światło i kolory, a do tego ... brak tłumów. O takich sesjach ślubnych marzą nie tylko zakochane pary ale z pewnością każdy fotograf ślubny. Włochy to jeden z najlepszych wyborów jeśli swój plener ślubny planujecie za granicą.

Tu nie chodzi o jakąś alternatywę, w Polsce przecież nie brakuje pięknych miejsc do zdjęć. Chodzi o coś więcej - zdjęcia ślubne za granicą to pomysł dla ludzi, którzy kochają podróże. Może z danym miejscem łączy ich miłość, może marzenie. Zagraniczna sesja jest dla tych, których serca rozpalają przygody!

Sesja ślubna w Amalfi

Czy może być cudowniejszy sposób na upamiętnienie Waszego małżeństwa niż sesja ślubna za granicą? I o ile każda historia miłosna to historia warta opowiedzenia, to jednak zdjęcia zrobione w podróży są absolutnie wyjątkowe. Bo oprócz pięknych fotografii nosicie w sercu wspomnienia mile spędzonego czasu jeszcze długo po sesji. To może być część podróży poślubnej, albo krótkie wakacje. Od Was zależy jak zaplanujecie ten czas. Jedno jest pewne - drugiej takiej okazji nie będzie.

Ślub i wesele mijają tak szybko, wszystkie te emocje, na które czekacie przecież miesiącami, znikają po ślubie w codziennej rutynie i obowiązkach.

Wiedzieli o tym Agata i Kuba, dla których zdjęcia i zapisane na papierze wspomnienia beztroskiego czasu znaczą wiele. Wybór padł na wybrzeże amalfitańskie - idealne tło do zdjęć. Cudowna plaża i urokliwe zabytkowe miasteczko - Włochy ze swoimi magicznymi zakątkami uważane są za jedno z najbardziej romantycznych państw na świecie!

Nie raz przekonaliśmy się o tym fotografując miłość. Od Wenecji, poprzez Toskanię, Puglię, Sycylię, Rzym. Zjechaliśmy niemal całe Włochy. Amalfi Coast obok Matery i Cinque Terre to miejsca które zachwyciły nas najbardziej. Jeśli też tak jak my kochacie Italię i marzy Wam się sesja zdjęciowa we Włoszech to niebawem pojawi się ciekawy poradnik.

Plener ślubny na Wybrzeżu Amalfitańskim

Oprócz typowych miejsc na sesje we Włoszech, na naszej mapie nie mogło zabraknąć położonego nieopodal Neapolu malowniczego Amalfi. Jest tu absolutnie wszystko czego potrzeba do stworzenia zachwycających zdjęć. Lazurowa woda i przestronna plaża (zupełnie pusta po sezonie wakacyjnym), klify, a w tle urokliwe miasteczko. Świetne warunki do tworzenia bajkowych kadrów zarówno w środku miasta jak i na plaży. Zależało nam, by pokazać jak najwięcej, ale jednocześnie by cały materiał był spójny. Fotografując wszystko co popadnie łatwo o estetyczny bałagan. Warto podzielić sesję na dwa dni, albo chociaż zrobić dłuższą przerwę w ciągu dnia, by czerpać z tej przygody prawdziwą radość! Włoska kultura i atmosfera udzielała się nam wszystkim! Siesta to przecież ważna rzecz! Nie tylko pracowaliśmy ale i korzystaliśmy ze smaków, zapachów i cudownej aury.

Romantyczne perełki włoskiego wybrzeża - Amalfi, Positano i Atrani

Wybrzeże Amalfi to idealne miejsce nie tylko na zagraniczną sesję ślubną. Miasto pnie się po wzgórzu i zanurza w morzu, i te urokliwe, malutkie uliczki. Intymny ślub i reportaż w takiej scenerii to już prawdziwa bajka! Cudowne chwile i emocje gwarantowane.

Dobrze pamiętamy zdjęcia pary, którą fotografowaliśmy w Positano. Takich realizacji się nie zapomina!

Perełki włoskiego wybrzeża to także pastelowa wyspa Procida, słynące z malowanej ceramiki i cytryn wielkości dłoni Ravello, i słynna wyspa Capri - jak widzicie jest w czym wybierać!

Fotografia ślubna to dla nas odkrywanie i próba zatrzymania ulotnego. W sercu każdego najpiękniejszego krajobrazu pokazujemy Was i tworzymy opowieść o Waszej relacji, bliskości, radości, czułości, gestach, spojrzeniach. Zatrzymujemy beztroski czas. Beztroskich Was.

A im ciekawsza opowieść, tym chętniej sięgacie po nią i z czułością wspominacie te chwile po latach.

Zdjęcia ślubne z sesji w Amalfi Coast - Włoska przygoda

Szalona włoska przygoda na Capri, Como a może intymny elopment, by przypieczętować Waszą miłość? Jako fotograf ślubny pracuję na całym świecie. Z największą przyjemnością fotografujemy w nowych miejscach, a także szukamy i odkrywamy na nowo. Bo to kraj, do którego wciąż chce się wracać! Służymy radą i wsparciem przy realizacji Waszych pomysłów.

Spełniamy swoją potrzebę tworzenia i potrzeby naszych par, które chcą otrzymać coś totalnie wyjątkowego.

Marzy Wam się klimatyczna sesja we Włoszech? Napiszcie do Nas, razem stworzymy coś wyjątkowego!

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram