Industrialna sesja ślubna na Pradze - Warszawa

02/06/2020

Sesja ślubna w industrialnym miejscu to gwarancja nietuzinkowego klimatu na zdjęciach. Warszawa oferuje coraz więcej fantastycznych industrialnych przestrzeni na ślubne historie. Jeżeli ktoś uwielbia stylistykę ceglanej ściany, widoczne instalacje, stalowe elementy konstrukcji, surowy tynk i beton, to w wielkim mieście znajdzie ich całkiem sporo. Sesja ślubna w Warszawie może mieć prawdziwie niepowtarzalny klimat, jeśli postawicie na odpowiednie miejsce.

Industrialna sesja ślubna w Warszawie – fotograf ślubny

W pracy fotografa ślubnego, mamy możliwość nie tylko odwiedzania ciekawych miejsc podczas ślubów, ale też odkrywania nowych perełek na sesje zdjęciowe. Fotografowaliśmy już śluby w stylu industrialnym w takich przestrzeniach jak Stalowa 52, czy mikro imprezy ślubne w industrialnych lokalach w stolicy.

Również w temacie sesji ślubnych w Warszawie, znajdzie się kilka pomysłów perełek. Główne skojarzenia skupiają się wokół opuszczonych miejsc, a także starych pofabrycznych halach. Jednak jest wiele industrialnych przestrzeni, które nie są doszczętnymi, jak mogłoby się wydawać, ruinami. Klimat cegły i stali znajdziecie w takich miejscach jak Soho Factory czy Fabryczne Atelier. Naszym zdaniem Warszawska Praga jest niewątpliwie sercem industrialnych lokacji, to przestrzeń idealna do sesji narzeczeńskich, ślubnych a nawet rodzinnych.

Cegła i stal – miejsce na sesje ślubną na Pradze

Zakochaliśmy się w w tej przestrzeni od pierwszego zobaczenia. To miejsce, które na nowo tchnęło życiem i z powodzeniem można je wynająć właśnie na sesje, eventy czy nawet koncerty. Praga Centrum – to ogromna przestrzeń zaadaptowana ze smakiem i z zachowaniem ducha autentyczności. Budynek ma kilka pomieszczeń, a wnętrza ocieplają stylowe retro meble i dywany. Duże okna z ciężkimi, aksamitnymi zasłonami, obdrapane ściany i surowy beton. Industrialnie ale przy tym bardzo nastrojowo. Jeśli zastanawiacie się nad sesją ślubna w Warszawie, koniecznie pomyślcie o tym miejscu!

Praga Centrum – to właśnie tu zrealizowaliśmy jedną z naszych ostatnich sesji, a w zasadzie pierwszą po covidzie.

Sesja pary i rodzinna w industrialnym klimacie

W tym jednym budynku można wykreować masę świetnych ujęć składających się na znakomitą sesję. Wiecie już jak bardzo lubimy pracować w takich przestrzeniach. Tym bardziej, jeśli pracujemy z tak fantastyczną parą i ekipą. Stylizacją do sesji zajęli się cudowni ludzie z Macaroni Tomato. Jeśli moda męska, a zwłaszcza ślubna moda męska na wysokim poziomie, to tylko u nich! Michał miał na sobie brązowy garnitur w stylu boho. Świetnie wkomponował się w industrialne przestrzenie. Chociaż nie mamy najmniejszych złudzeń, że ten model garnituru wybrany na ślub plenerowy w zieleni, zrobiłby równie mocne wrażenie.

Weronika olśniewała w beżowej, mieniącej się sukni, wyszywanej drobnymi błyskotkami. Do tego naturalnie rozpuszczone włosy. Całość uzupełniały złote baleriny i kwiaty od Bukiet Mokotów

Na sesji pojawił się ktoś jeszcze o kim nie możemy nie wspomnieć – to malutka Róża – miesięczna córeczka naszej pary! Jak sami się przekonacie oglądając materiał, momentami nasza sesja ślubna przerodziła się w rodzinną. I takie zwroty akcji niezwykle mocno lubimy ! Wprowadzają mnóstwo autentyczności i świeżości do całej realizacji. Na kilku ujęciach nie zabrakło też ukochanego psa. Wyobrażamy sobie jak niezwykle cenną pamiątką będą kiedyś dla rodziców, i dla samej Róży te ujęcia we trójkę ( a w zasadzie we czwórkę ;)). Szczerze – to sami zazdrościmy im takich zdjęć w komplecie !

Sesja ślubna w Warszawie w stylu industrialnym

Luz i spontaniczność to klucz tej sesji. Przed obiektywem autentycznie zakochana para, wraz ze swoim małym skarbem. Świetnie wystylizowani i w klimatycznym miejscu. Nie mogło być lepiej !

Praga Centrum jest nie tylko idealnym miejscem na zrobienie sesji ślubnej w Warszawie w stylu industrialnym. To miejsce, które inspiruje do wielu projektów. Jeśli chodzi o Warszawę, to według nas miejsce bardzo godne polecenia. I gorąco polecamy ! Jeśli jesteście fanami industrialu, zerknijcie koniecznie na efekty naszej sesji. Może zrodzi się w Waszej głowie pomysł, a nawet marzenie o podobnej sesji ślubnej? Przekonajmy się !

I pamiętajcie 🙂 Sesja ślubna w Warszawie to nie tylko Starówka czy Łazienki Królewskie. Stolica ma wiele ciekawych i mniej oczywistych miejsc do zaoferowania. Po co powielać utarte schematy, jak może być oryginalniej ? Wierzymy, że przekonamy Was poniższą historią. A może razem stworzymy koleją?

Miejsce sesji: Praga Centrum

Bukiet: Bukiet Mokotów

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram