Mokoto Events - nietypowe miejsce na ślub i wesele

24/09/2021

Czy można zorganizować ślub i wesele w pięknym miejscu z duszą, z myślą o nowoczesnych przyjęciach ślubnych, intymnie a jednocześnie wciąż miejsko, bo niemal w centrum Warszawy?

Tak, zdecydowanie TAK!

Jeśli myślicie, że najpiękniejsze sale weselne i ślubne miejscówki znajdują się albo poza Warszawą, albo gdzieś w środku lasu, schowane z dala od miejskiego gwaru, to musicie wiedzieć, że na mapie Warszawy jest takie jedno wyjątkowe miejsce, które z powodzeniem możecie wynająć na swój wymarzony ślub i wesele.

Mokoto Events miejsce na ślub i wesele

Mokoto Events to miejsce do wynajęcia, znajduje się na ul.Racławickiej 99, na terenie Fortu Mokotów, nieopodal drogi do centrum Warszawy. To fantastyczna przestrzeń łącząca ze soba zieleń i loftowy klimat. Industrialne elementy, przedwojenna cegła, przeszklony dach i żywa zieleń świetnie się ze sobą komponują. Mokoto to nie jedynie mury fortu, do wynajęcia jest 350 m2 w tym ogród, dwie sale i oranżeria. W sam raz na kameralne przyjęcia weselne i te w nowoczesnym wydaniu. Idealnie sprawdzi się tu niemal każdy ślubny styl. Zarówno boho, rustykalne, vintage, czy wesele w stylu garden party.

To nietypowe miejsce zdecydowanie odbiega od pałacowych, hotelowych czy tradycyjnych sal ślubnych. W Mokoto Events zorganizujecie piękną ceremonię ślubu symbolicznego, ślub humanistyczny czy po prostu ślub cywilny z urzędnikiem. Miejsce podkreśli wyjątkowy charakter i atmosferę wydarzenia.

Reportaż Asi i Grzesia nie rozpoczynał się jednak od ceremonii zaślubin. Ten dzień rozpoczęli intymnymi przygotowaniami, pełnymi spokoju, bez stresującej gonitwy, w wynajętych hotelowych wnętrzach.

Romantyczny ślub plenerowy i wesele na Mokotowie

Romantycznie, intymnie, kameralnie i z duszą. Właśnie tak chcieli świętować swój dzień Asia i Grześ. Wybrali na to wydarzenie idealne miejsce. Zielona i urokliwa oaza spokoju Fortu Mokotów zapewnia niepowtarzalny klimat.

Miejsce ceremonii nas zachwyciło! Obłędne kwiaty i dekoracje to zasługa dziewczyn z Wedding Bells. Potwierdziło to nasze przekonanie, że nie tylko na świeżym powietrzu można mieć pięknie oprawioną ceremonię ślubną. W pomieszczeniach też można! Zwłaszcza kiedy do dyspozycji są ceglane (bielone) ściany porośnięte bluszczem, przeszklony sufit, przez który także przedziera się zieleń i wiele stylowych elementów dekoracji wnętrza.

Co ciekawe, pierwotnie ceremonia ślubna miała odbyć się w ogrodzie Mokoto. Ale ulewny deszcz wymusił w ostatniej chwili zmianę planów. Czy jest czego żałować? Naszym zdaniem absolutnie nie!

Sesja ślubna w Mokoto Events

Na terenie Fortu Mokotów bez problemu można zrealizować krótka sesję ślubną. Zarówno wymykając się na kilka chwil w trakcie przyjęcia weselnego, a także na pełne klimatu nocne ujęcia.

To dla nas obowiązkowy punkt w trakcie reportażu. Bez względu na porę zawsze staramy się porwać nasze pary nawet na parę minut. Tych kilka ujęć to nie tylko okazja, by młoda para pobyła przez chwilę sam na sam i oderwała się od szaleństw na parkiecie. To przede wszystkim idealne urozmaicenie ślubnego reportażu.

Wesele w Warszawie - Mokoto Events - Forty Mokotów

Cieszymy się, że na miejskiej mapie ślubnych lokali powstają takie miejsca jak to. Mokoto to bez wątpienia przestrzeń eventowa , która ma KLIMAT. A klimat miejsca buduje atmosferę.

Klimat miejsca tworzy też zdjęcia - to przecież tak oczywiste. A tak bardzo chcecie, by Wasze ślubne wspomnienia oprawione zostały w najpiękniejsze ślubne kadry.

Piękny klimat, to oprócz dekoracji miejsca AURA, którą ludzie roztaczają. To energia, spontaniczna radość, i luźna atmosfera, którą wnoszą goście do danego miejsca.

Tego dnia niczego nie brakowało. Lało jak z cebra, ale nie miało to żadnego znaczenia! Bo magię tworzyli ONI - ci ludzie i to miejsce!

Dekoracje i organizacja ślubu: Wedding Bells

Miejsce: Soko Events (dawniej Mokoto Events)

kontakt:

+48 793332323
info@pokadrowani.pl
Warszawa, Polska
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram